Strona 1 z 1

Inwestycja w sex shop

: 10 wrz 2017 22:07
autor: agnieszka24
Już od pewnego czasu zastanawiam się nad tym, jak ulokować wolne środki - dziś, wpadłam na świetny pomysł. Chciałabym zainwestować w sex shop - czy uważacie, że to dobry pomysł? Chciałabym, aby był wyspecjalizowany w sprzedaży wibratorów lovense nora.

Re: Inwestycja w sex shop

: 14 kwie 2018 22:19
autor: Yung
Może się to udać. Myślę, że wbrew pozorom sporo osób korzysta z tego typu sklepów w internecie. Ja ostatnio ze strony https://swiat-doznan.pl/akcesoria-erotyczne kupiłem kilka gadżetów. Wolę internetowo, bo jest dyskretniej niż kupują w takim sklepie na mieście.

Re: Inwestycja w sex shop

: 22 kwie 2018 13:58
autor: wojwojt
Polecam sklep Pretty Mona (https://prettymona.com). Wygląd miły, mnóstwo atrakcyjnych produktów, dobry kontakt.

Re: Inwestycja w sex shop

: 29 maja 2018 14:31
autor: msobczak
Wydaje mi się, że sexshop to może być całkiem dobra opcja. Obecnie ludzie przełamują wiele stereotypów, seks już nie jest tematem tabu. Zastanów się jednak nad tym, czy nie lepiej otworzyć taki sklep w formie internetowej. Jest to dużo bardziej dyskretne rozwiązanie.

Re: Inwestycja w sex shop

: 30 maja 2018 13:06
autor: kacper_dzik
Myślę, że to dobry pomysł. Wystarczy spojrzeć na ofertę takich sklepów: https://exclusivesexshop.com/, żeby zrozumieć, że ludzie potrzebują takich produktów!

Re: Inwestycja w sex shop

: 13 cze 2018 06:18
autor: StefanKulpa
Ważne jest by mieć w sklepie nowości jak na przykład urządzenia do elektrostymulacji. Na stronie http://xn--wiat-elektrostymulacji-6de.pl/ są tego typu rzeczy. Fajna sprawa