Jakie są najlepsze strategie inwestowania na forex?

babtu

Jakie są najlepsze strategie inwestowania na forex?

Postautor: babtu » 27 wrz 2017 08:23

Jak w temacie. Na jakich zasadach działacie? Schematy, czy jednak za każdym razem analiza aktualnej sytuacji?

Muszka

Re: Jakie są najlepsze strategie inwestowania na forex?

Postautor: Muszka » 28 wrz 2017 18:53

Schematy? Może raz czy drugi coś ci wejdzie, ale za kolejnym cudów się już nie spodziewaj.
Na forexie nie ma schematów. Jesteś w stanie wskazać dwie identyczne sytuacje na rynku?
Kiedy to rzeczywiście wydarzylo się dokładnie to samo? Nie jesteś, bo tak nie ma.
Na easyMarkets mam analizy, trendy, wszystko dokładnie opisane. I na tym bazują moje decyzje.
U mnie inwestycje są naprawdę za każdym razem przemyślane.

babtu

Postautor: babtu » 29 wrz 2017 08:47

Tak, wiem, że dwie identyczne sytuacje się nie zdarzają, ale nie przesadzajmy - mocny wpływ na rynek walutowy mają tylko bardzo istotne wydarzenia. Śledzę analizy w easyMarkets, widzę w jakich sytuacjach wykresy szaleją. I na pewno byle wydarzenie nie spowoduje ogromnych zmian rynkowych. Wiesz co? Spróbuję kilka razy podziałać według schematu, ale na wersji demo easyMarkets. Sam jestem ciekaw, jakie będą wyniki.

Muszka

Postautor: Muszka » 02 paź 2017 17:20

Możesz mieć szczęście, ale moim zdaniem bazowanie na takiej strategii inwestycyjnej nie jest najlepszym pomysłem. W końcu pojawią się pewne problemy, wtopisz. Pogadaj z supportem easyMarkets, sami ci powiedzą jak to działa. Na forex dobrą kasę czeszą ci, którzy są w ten rynek naprawdę mega zaangażowani.

babtu

Postautor: babtu » 03 paź 2017 08:55

Mimo wszystko spróbuję, a spostrzeżeniami na pewno się tutaj podzielę ;-)
Nie spodziewam się cudów, ale sądzę, że kilka sensownych decyzji powinno się udać na tej podstawie podjąć.

Goffka

Postautor: Goffka » 29 sie 2018 13:18

Na to pytanie w sumie ciężko odpowiedzieć, bo każdy musi sobie sam wyrobić zdanie na temat tego, jaka strategia jest najważniejsza. Natomiast sama wiedza o Forexie jest bardzo przydatna i warto ją posiadać :) Ja najwięcej na temat tego rynku dowiedziałam się z https://www.xtb.com/pl/edukacja/co-to-jest-forex i bardzo mi to pomogło w późniejszym inwestowaniu. Wiedza jest zawsze najważniejsza!

KaBiela

Postautor: KaBiela » 05 wrz 2018 01:50

Masz rację, bez wiedzy grasz w ciemno. Poza tym potrzeba doświadczenia. Myślę sobie, że na początek warto mieć na kim się wzorować. Można wzorować się na traderach w SyncTrading TeleTrade Invest. Wybierasz tradera, który ma dobre wyniki i powielasz jego zakupy. On z tego też ma korzyści a ty pewniaki.