Mieszkanie-inwestować czy nie?

takapani

Postautor: takapani » 24 lis 2017 14:21

Hej :) Poszukuję mieszkania w okolicy Wrocławia. Zastanawiam się- wynająć czy kupić? Czy to dobra inwestycja czy jednak bardziej opłacalne jest mieszkanie w wynajętym? A jeśli kupić- gotowe? Deweloperskie jak mieszkania siechnice czy samemu budować? Proszę o opinie :)
Ostatnio zmieniony 30 lis 2017 00:40 przez takapani, łącznie zmieniany 1 raz.

miroslawa

Re: Mieszkanie-inwestować czy nie?

Postautor: miroslawa » 26 lis 2017 02:32

Znajomy twierdzi, że teraz jest dobry czas na tego typu inwestycje.
Ja sama jestem zainteresowana zakupem nieruchomości.
Interesuje mnie aparthotel inwestycja w Mechelinkach, w pięknej lokalizacji, w pobliżu Gdyni. Właściciel apartamentu ma zagwarantowany jego wynajem na 15 lat.

ciaston87

Postautor: ciaston87 » 29 lis 2017 11:46

Hej, moim zdaniem taka inwestycja jest jak najbardziej warta uwagi. W wielu przypadkach stopa zwrotu jest bardzo satysfakcjonująca. Ja mam zamiar kupić mieszkanie na wynajem, wstępnie już wybrałam jedną z inwestycji dewelopera APM Development, lokalizacja jest bardzo dobra i metraż mieszkania mi odpowiada, myślę, że nie będzie problemu z wynajmem takiego mieszkania.

Protazy

Postautor: Protazy » 29 lis 2017 16:37

Również tak myślę, inwestycja w nieruchomości to pewny biznes. Zawsze można komuś wynająć mieszkanie i pieniądze wydane powoli się zwracają. Ja skorzystałam kiedyś z oferty dewelopera Orion, który oferuje mieszkania sprzedaż lublin. Mieszkania w świetnym stanie nic dodać nic odjąć. Zerknijcie na ich stronkę koniecznie. Polecam ! ;)

takapani

Postautor: takapani » 30 lis 2017 00:41

dziękuję bardzo za odpowiedzi! :)

Cpt.Jack

Postautor: Cpt.Jack » 30 lis 2017 11:29

To zależy. musisz mieć duży wkład własny, żeby kupić mieszkanie, a potem, jeżeli jest w stanie deweloperskim, urządzić itd. A zanim je wynajmiesz komuś i zaczniesz na tym zarabiać minie trochę czasu. Ja akurat wolę szybki zysk z inwestycji dlatego raczej postawiłem na kryptowaluty

kruppssa

Postautor: kruppssa » 30 lis 2017 19:44

Firma skup-nieruchomosci-gdansk.pl oferuje szybki i bezproblemowy skup nieruchomości w różnym stanie. Jeśli chcesz szybko sprzedać dom, mieszkanie czy działkę, umów się na wycenę z pracownikiem firmy. Formalności można załatwić nawet w ciągu kilku godzin.

martin320

Postautor: martin320 » 01 gru 2017 09:45

Ja bym budował dom :) w tym wypadku nie wszystko da się przeliczyć na pieniądze :) moim zdaniem warto mieć coś swojego, więc jeśli chcesz mieszkanie to sobie takie kup.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 07 gru 2017 04:52

Pewnie, że inwestować, bo jest to stosunkowo bezpieczna forma inwestowania a także bardzo opłacalna. Sam gdybym miał więcej pieniedzy kupiłbym kilkanaście mieszkań i przeznaczyłbym je na wynajem, ale niestety nie mam teraz takiej możliwości i muszę ograniczyć się do jednego, które zresztą znalazłem na tej stronie https://www.wyszukiwarkamieszkan.pl/mie ... awa/ochota . Mam nadzieje, że za miesiąc będą jeszcze wolne mieszkania, bo mniej więcej wtedy uda mi się załatwić wszystko z kredytem.

gerand

Postautor: gerand » 02 sty 2018 16:52

Myśle, że inwestycja w nieruchomości to praktycznie pewniak. Sam wynajmuje mieszkanie i dzięki temu mój kredyt spłaca się w zasadzie sam.