Inwestycje

babtu

Re: Inwestycje

Postautor: babtu » 20 sie 2018 10:42

Moim zdaniem warto różnicować portfel.
W XTB masz do wyboru Bitcoin, Ethereum, Dash, Ripple i Litecoin CFD.
Poświęć czas na poznanie poszczególnych i wtedy zacznij inwestować w na demie.
Oczywiście - nie baw się w inwestowanie na ślepo. Może nawet początkowo jakieś korzyści z tego będą, ale na pewno nie na dłuższą metę.

Czarek

Postautor: Czarek » 22 sie 2018 00:16

Zgadzam się w całej rozciągłości - pamiętajmy o dywersyfikacji naszych inwestycji.
Ja od pewnego czasu postawiłem na FutureNet. Mało tego, że w ciągu 120 dni na każdym kupionym adpacku o wartości 50$ zarabiam 120% to za dodatkowo odkładające się środki reklamuję swój sklep internetowy. Zyski reinwestuję w kolejne adpacki lub kupuję krypto.
Choć zobligowany jestem do codziennego klikania to i tak warto :) :) :)
Szczegóły znajdziecie na http://www.adpro.futurenet.club/cezar76

babtu

Postautor: babtu » 22 sie 2018 10:34

Ale tutaj rozmawialiśmy o różnicowaniu inwestycji w różne kryptowaluty.
To najlepszy pomysł, ale jeszcze lepszym jest podzielenie inwestycji na różne tematy.
W jaki sposób? Złoto, waluty, akcje, obligacje - wszystko jest w XTB, ale też każdy z wymienionych tematów po prostu trzeba znać.
Normalka.

janio

Postautor: janio » 23 sie 2018 21:15

Myślę, że warto zainwestować w obligacje korporacyjne. Przed rozpoczęciem inwestycji warto poznać wszelkie ryzyka: https://www.openlife.pl/opinie-ekspertow/open-life-obligacje-korporacyjne-plus-iii-analiza-zagrozen-i-ryzyka-obligacji-korporacyjnych-czesc-ii/
Przy obligacjach komunalnych najważniejsza jest strategia inwestowania, termin wykupu i rodzaj wybranych obligacji. Jedynym ryzykiem przy obligacjach jest to, że firma zbankrutuje i nie będzie w stanie odkupić od nas obligacji. Jeśli tak się nie stanie to możemy liczyć na pewny zysk wraz z odsetkami. W obligacje komunalne możemy inwestować sami lub podjąć współpracę z którymś z funduszy i pozwolić żeby ktoś za nas wybrał rodzaj obligacji.

Goffka

Postautor: Goffka » 29 sie 2018 19:06

Są tu osoby, który inwestują w rozwój swojej firmy uczęszczając samemu jako szef na szkolenia i wysyłając na nie kadrę pracowniczą? Interesuje się szkoleniem z apqp https://tqmsoft.com/pl/uslugi/konsultacje-apqp-ppap zależy mi na sprawniejszym przygotowaniu dokumentacji APQP poprzez wsparcie doświadczonego trenera w zakresie – Process Flow, FMEA, Plan Kontroli, PPAP. Słyszeliście o tym?

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 30 sie 2018 12:15

Ukraina. Slonecznik 1,7 zl/kg konfekcyjny od producenta rozm.36, 38~2 zl/kg. Oferujemy luskane, splaszczone nasiona slonecznika spozywczego, cukierniczego. Slonecznik caly, czarny kalibrowany, obluszczony. Smak swiezy, czystosc 99%, bogaty sklad, wyselekcjonowane ziarna. Dlugosc 5-7mm, szerokosc 3-4mm. Soczewica zielona, olej z pierwszego tloczenia sezamu, siemienia lnianego, ziarna zboz, platkow sojowych. Paczkowanie surowcow do sklepow zielarsko-piekarniczych, konfekcjonowanie rafinacja w zakladzie produkcji olejow. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

pawelszabla

Postautor: pawelszabla » 06 wrz 2018 14:02

Ja przez Puls Biznesu trafiłem na mennica24.pl i już zostałem tam. Sztabki regularnie złote dokupuję i jest naprawdę tanio, jeżeli weźmiesz pod uwagę konkurencję.

Rudy001

Postautor: Rudy001 » 10 wrz 2018 18:45

Ja polecam lokować pieniądze w nieruchomościach,ponieważ w tym są pieniądze. Ostatnio kupiłam mieszkanie od deweloper wrocław i miałam tyle ofert z chęcią wynajmu,że szok

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 19 wrz 2018 10:13

Bardzo dużo ciekawych propozycji można w Waszych wypowiedziach znaleźć i wiele z nich pewnie prowadzi do niezłych zysków. Ja jednak mam takie przeświadczenie, że przynajmniej część oszczędności powinno zawsze wylądować na starej, sprawdzonej lokacie – dobrze mieć w zanadrzu opcję bezpieczną, na której w razie czego będzie można polegać. Sprawdzaliście ofertę lokat u Santandera? Tutaj można ją dokładnie przejrzeć: https://www.santanderconsumer.pl/lokaty/ . Mają naprawdę atrakcyjne warunki.

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 19 wrz 2018 12:12

Ukraina. Sprzedam tuszki kurczaka 4 zl/kg, filet 5 zl/kg halal swiezy bez kosci lub mrozony. Pakowane w karton, tacki, woreczki. Eksportujemy mieso, elementy do UE i panstw trzecich. Zaklad posiada miedzynarodowe certyfikaty jakosci, nowoczesne linie do produkcji, drob karmiony naturalnymi paszami bez GMO, antybiotykow. Kurczak caly, udo z poudziem, korpus, lapki w roznych kategoriach. Mamy w ciaglej sprzedazy panier gastronomiczny, poledwiczki z indyczki w poliblokach porcji rosolowej, poltusze wieprzowe, wolowe, jagniecina w cwierciach, trymingu. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina