Wypalenie zawodowe Co robić?

Damian

Wypalenie zawodowe Co robić?

Postautor: Damian » 12 paź 2018 07:56

Pracuję już od 4 lat w jednej firmie. Zarobki są niezłe, ludzie też, ale od pewnego czasu czuję się tym wszystkim zmęczony. Rzuciłbym to wszystko w diabły i zaczal coś nowego ale z drugiej strony głupio tak to wszystko tracić.
Powiedzcie mi czy to tylko wypoalenie zawodowe, które za jakiś czas przejdzie?
poradźcie mi jak się z tym uporać:(

erosek30

Re: Wypalenie zawodowe Co robić?

Postautor: erosek30 » 12 paź 2018 09:13

Mnie również swego czasu dopadło wypalenie zawodowe,. Na nic nie miałem ochoty, nie chciało mi się nawet wstawać z łóżka rano - do wszystkiego byłem bardzo negatywnie nastawiony.
Skorzystałem z doradztwa zawodowego: http://strefamysli.pl/psychologiczne-do ... -zawodowe/ i Tobie również polecam - dzięki niej nauczyłem się jak radzić sobie ze stresem, pracować efektywniej i jak nie brać wszystkiego do siebie. Aktualnie najlepsza poradnia doradztwa zawodowego w Warszawie znajduje się właśnie w Strefie Myśli na Limanowskiego.

Negocjato.pl

Re: Wypalenie zawodowe Co robić?

Postautor: Negocjato.pl » 12 paź 2018 16:57

Może warto rozpocząć jakiś dodatkowy kurs i nabyć inne kwalifikację, które pozwolą nam znaleźć pracę? Ewentualnie wziąć długi urlop - nawet bezpłatny.