Re: reklama dla firmy

Duka

Postautor: Duka » 10 kwie 2017 16:13

Poczytaj tutaj: chcenawczoraj.pl/post/4-rzeczy-ktore-musisz-wiedziec-o-pozycjonowaniu-marki ,
co dokładnie powinno kryć się pod hasłem reklama i pozycjonowanie marki.
Nie zawsze są to tylko działania jednorazowe, a autorzy bloga mają doświadczenie w tym,
jak powinien taki proces wyglądać, który opisują.
To ważne bowiem, żeby dobrze zaplanować te działania,
by firma odnosiła wymierne korzyści z zainwestowanego czasu i kapitału.

Knook

Postautor: Knook » 11 kwie 2017 14:00

w reklamowaniu firmy bardzo fajnie się sprawdzają karty podarunkowe, bo pomagają nam utrzymać zainteresowanie raz zdobytych klientów co wiele daje, a oni też wiele potrafią potem zdziałać mówiąc o nas swoim znajomym, ja akurat karty mam przez cardon projektowane i bardzo sobie je chwale, przede wszystkim zrobili mi ciekawy indywidualnym mocno projekt, po drugie jakość mają super, nie ścierają się ani nie niszczą w portfelu, a że traktuje je też jako wizytówki to bardzo ważna jednak kwestia żeby estetyka była wysoka

RyszardKonopacki

Postautor: RyszardKonopacki » 18 kwie 2017 11:52

Wsparcie dla jakichś fundacji, to działa na ludzi ! Social Media ! Gadżety reklamowe !
Nie ma sensu korzystać tylko z jednego kanału reklamy, każdy z nich jest w stanie dotrzeć do zupełnie innej grupy odbiorców,
im więcej kanałów tym więcej szans.

moniika

Postautor: moniika » 21 kwie 2017 12:09

Social Media, pozycjonowanie, AdWords ;)

Wiaczesław1

Postautor: Wiaczesław1 » 19 maja 2017 18:40

Spoko sposób na reklame dajecie, podoba mi się !

nomono
Kontaktowanie:

Postautor: nomono » 24 maja 2017 13:17

Pierwszą rzeczą, jaką powinno się zrobić, myśląc reklamie firmy, to określić, jaka ta działalność jest, jakie wartości sobą prezentuje. Trzeba również określić, jaki ma być cel kampanii i do kogo ją kierujemy. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w tej sprawie, zachęcamy do kontaktu z naszym studiem graficznym https://www.nomono.eu/studio.

Tolak

Postautor: Tolak » 24 maja 2017 13:29

Polecam pozycjonowanie google jest to skuteczna metoda. Wiadom oteraz wszystko przenosi się do internetu więc na tym polu moim zdaniem jest najlepiej działać.

ayris

Postautor: ayris » 24 maja 2017 21:12

Pozycjonowanie faktycznie jest bardzo skuteczne. Pomysl tez o innych rodzajach promocji biznesu, wbrew pozorom możliwości masz mnóstwo. Na http://publicrelations.pl/spam-i-phishi ... 2017-roku/ znajdziesz sporo ciekawych artykułów i wskazówek jak wypromować firmę w sieci, na pewno ci się przydadzą.