Re: reklama dla firmy

Duka

Postautor: Duka » 10 kwie 2017 16:13

Poczytaj tutaj: chcenawczoraj.pl/post/4-rzeczy-ktore-musisz-wiedziec-o-pozycjonowaniu-marki ,
co dokładnie powinno kryć się pod hasłem reklama i pozycjonowanie marki.
Nie zawsze są to tylko działania jednorazowe, a autorzy bloga mają doświadczenie w tym,
jak powinien taki proces wyglądać, który opisują.
To ważne bowiem, żeby dobrze zaplanować te działania,
by firma odnosiła wymierne korzyści z zainwestowanego czasu i kapitału.

Knook

Postautor: Knook » 11 kwie 2017 14:00

w reklamowaniu firmy bardzo fajnie się sprawdzają karty podarunkowe, bo pomagają nam utrzymać zainteresowanie raz zdobytych klientów co wiele daje, a oni też wiele potrafią potem zdziałać mówiąc o nas swoim znajomym, ja akurat karty mam przez cardon projektowane i bardzo sobie je chwale, przede wszystkim zrobili mi ciekawy indywidualnym mocno projekt, po drugie jakość mają super, nie ścierają się ani nie niszczą w portfelu, a że traktuje je też jako wizytówki to bardzo ważna jednak kwestia żeby estetyka była wysoka

RyszardKonopacki

Postautor: RyszardKonopacki » 18 kwie 2017 11:52

Wsparcie dla jakichś fundacji, to działa na ludzi ! Social Media ! Gadżety reklamowe !
Nie ma sensu korzystać tylko z jednego kanału reklamy, każdy z nich jest w stanie dotrzeć do zupełnie innej grupy odbiorców,
im więcej kanałów tym więcej szans.

moniika

Postautor: moniika » 21 kwie 2017 12:09

Social Media, pozycjonowanie, AdWords ;)

Wiaczesław1

Postautor: Wiaczesław1 » 19 maja 2017 18:40

Spoko sposób na reklame dajecie, podoba mi się !

ewaboberr

Postautor: ewaboberr » 30 maja 2017 08:29

Wszystko zależy od branży i oferowanych produktów czy usług. Nie dla każdego sprawdzą się ulotki albo reklamy w Internecie. Trzeba najpierw przeanalizować, gdzie jest nasz potencjalny klient. Oczywiście jeśli mamy stronę to warto ją pozycjonować, ale bezpośdrednio trafić do klienta i zainteresować go oferta jest już trochę trudniej.
Creativity is intelligence having fun :geek:

Forumowicz

Postautor: Forumowicz » 30 maja 2017 15:50

Na pewno dobrym pomysłem na reklamę dla firmy jest po prostu wysoka jakość świadczonych przez nich usług, w naturalny sposób zdobywają wtedy rozgłos, bo ludzie sobie ich produkty/usługi polecają, bo mają dobre doświadczenia. Oszczędzając czas na papierkowej robocie (opierając firmę np. o oprogramowanie RESET2) też można zyskać sporo czasu, który z powodzeniem można wykorzystać na szukanie nowych sposobów promocji firmy.

Drukonet_pl

Postautor: Drukonet_pl » 01 cze 2017 10:54

W zasadzie każdy z Was ma po części rację, czyli jest wiele sposobów na skuteczną reklamę, warto zacząć od kampanii internetowej na portalach społecznościowych czy forach branżowych, tak aby dotrzeć do największej grupy odbiorców, następnie ulotki banery oraz same gadżety reklamowe, co także jest formą reklamy.

ayris

Postautor: ayris » 02 cze 2017 16:05

Moim zdaniem warto działać na każdej plaszczyźnie.
Ja postanowiłam zainwestować w gadzety reklamowe z https://reklamowygadzet.pl/ Widziałam że oferta jest bardzo rozbudowana i warto zwrócić na nią uwage. Myślę też o reklamie w sieci.

AgencjaMoontales
Kontaktowanie:

Postautor: AgencjaMoontales » 05 cze 2017 13:00

Najpierw przeanalizuj dokładnie kto jest Twoim klientem i gdzie przebywa. Nie jest wcale powiedziane, że każdy klient jest na FB, wiele osób blokuje reklamy poprzez wtyczki takie jak adblock itp. Nic nie zastąpi dobrze przygotowanych badań i analiz i działań w oparciu o nie. To także duża oszczędność bo reklama (niezależnie od medium) trafia tylko to zainteresowanych.
Oferujemy kompleksowe usługi marketingowe opierając
nasze działania na szczegółowej analizie Twojej firmy i konkurencji.