Jaka reklama dla biura rachunkowego?

OpaniaEE

Re: Jaka reklama dla biura rachunkowego?

Postautor: OpaniaEE » 21 lip 2016 21:42

Dobra strona internetowa z artykułami komentującymi najnowsze zmiany w podatkach + FB + newsletter

SitoBiznes
Kontaktowanie:

Postautor: SitoBiznes » 20 sty 2017 14:53

moim zdaniem, dobra responsywna strona, systematycznie pozycjonowana oraz kampania malingowa go nowych świeżych firm i oczywiście dobra oferta na start.

AnnaS

Postautor: AnnaS » 26 sty 2017 15:50

Z tymi długopisami to się nie zgodzę, gadżety są bardzo ważne przy reklamowaniu firmy, ale wymyśliłabym coś bardziej oryginalnego niż długopisy, może kompresy żelowe z logo firmy?

elabarbara

Postautor: elabarbara » 13 wrz 2017 14:08

Warto pomyśleć o wizytówkach i o tabliczce którą możesz powiesić na drzwiach lub duży szyld który będzie zamocowany na ścianie budynku. Przecież chcesz by było widać że mieści się tu biuro i jakie prawda? Takie właśnie szyldy, czy też wizytówki możesz zamówić na stronie http://www.grawernia.pl/k7,szyldy-tabli ... cyjne.html i to nie drogo.

markowski
Kontaktowanie:

Postautor: markowski » 13 wrz 2017 14:39

Dobry FanPage w social media będzie dodatkową reklamą. Częste wpisy oraz posty będą wpływały korzystanie.

Laserwash_pl

Postautor: Laserwash_pl » 20 wrz 2017 13:31

Akurat tutaj reklam biura rachunkowego w niczym nie różni się od reklam sklepów czy usług w innych branżach, na tym nie można oszczędzać i warto zainwestować w banery, ulotki ja i ogłoszenia w radiu prasie a także działać w internecie, reklama online to podstawa.

Wimen

Postautor: Wimen » 21 wrz 2017 14:59

promocja w necie jest chyba dobra dla każdej branży. ja bym mocno wszedł w social media. tak zeby znak towarowy dobrze sie kojarzył, to działa ;)

basiaa

Postautor: basiaa » 21 wrz 2017 19:56

I tak najlepiej działa poczta pantoflowa. Pamiętam, jak ja szukałam biura rachunkowego. Pytałam moich znajomych przedsiębiorców, jakie biuro rachunkowe jest najlepsze i przede wszystkim, z jakim współpracują. Tak trafiłam na biuro rachunkowe Gama i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Teraz to ja polecam ich usługi innym :) Zadowolony klient to najlepsza reklama.

Adamila021

Postautor: Adamila021 » 22 wrz 2017 18:41

W mediach lokalnych glownie ale w internecie rowniez polecam. Moze spodoba wam sie pomysl filmow reklamowych? Są one bardzo fajnych rozwiazaniem dla wielu firm. Polecam zapoznac sie z ofertą firmy https://www.filmowa.pl/oferta/zdjecia_lotnicze

piomar

Postautor: piomar » 25 wrz 2017 15:34

Moim zdaniem najlepszym rodzajem reklamy jest szeroko zakrojona kampania marketingowa w internecie. To raczej przez internet nowi przedsiębiorcy poszukują najlepszych dla siebie usług. Kluczowa jest tutaj przykuwająca oko i ładna strona internetowa oraz jej dalsza promocja. Pomocne będzie pozycjonowanie takiej strony oraz przeprowadzenie kampanii Adwords. To na pewno przyciągnie ruch na stronie i doprowadzi do zwiększenia liczby klientów. http://www.piomar-ksiegowosc.pl