Restauracja - w co warto zainwestować?

Janek

Re: Restauracja - w co warto zainwestować?

Postautor: Janek » 14 lut 2018 01:27

W naszej sprawdziły się akustyczne i mobilne ścianki działowe. Przydają się, jeśli planujesz organizować dwa równoległe przyjęcia bądź masz podział na przestrzeń taneczną i jadalną.

Daniel4321

Postautor: Daniel4321 » 20 kwie 2018 11:53

Zdecydowanie wokół budynku powinny znajdować się pojemniki z piaskiem! Jak wiadomo, w restauracjach o wiele łatwiej o pożar, dlatego trzeba być przygotowanym na najgorsze, a z piachem z pewnością szybko uda Ci się ugasić pożar. Jednakże, inwestycja tego typu nie musi być wcale droga! W pojemniki zaopatrzyłem się od http://pojemnik.net.pl , zaś piach załatwiłem na własną rękę. Zdecydowanie polecam!

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 20 kwie 2018 11:58

Ukraina. Wspolpraca. Drewno 15 zl/m3. Produkcja europalet, desek, biomasy, pelletu, brykietu, drewnianej galanterii, mebli, domow z bali, sklejki, plyt meblowych, wegla. Tanio Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do zakladania produkcji europalet, desek, biomasy, pelletu, brykietu, drewnianej galanterii, mebli itp. na terenie obw.Czernihowski ~2,5 mln.ha Lasow Panstwowych. Oferujemy staly dostep do surowca, drewno opalowe 15 zl/m3. Zrzyny, kora, pyl, zrebki, trociny traktowane na miescu jako odpady produkcyjne, ponosza w wiekszosci tylko koszty transportowe. Przy nadlesnictwach sa duzy wybor na sprzedaz, wynajem tartakow, nieruchomosci rolnych, obiektow gospodarczych po bylych kolchozach, PGR. Surowce lokalne: drewno, torf, wegiel, marmur, granit, labradorit, bursztyn, kreda, glina, wapienie, paliwa, nawozy, siano, sloma, owoce, warzywa, kukurydza, pszenica, slonecznik, rzepak, soja, olej, sruta, makuch, susz browarny, nasiona oraz inne produkty rolne. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

majkakowalska

Postautor: majkakowalska » 15 cze 2018 17:42

Ktoś tu wspominał o sprzęcie od Winterhalter. Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny to na pewno będzie Ci potrzebny taki profesjonalny sprzęt, zajrzyj do nich koniecznie bo mają ciekawą propozycję wypożyczania tych urządzeń na korzystnych warunkach :) a to pozwoli na początku sporo zaoszczędzić

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 15 cze 2018 17:56

Ukraina. Drewno opalowe 15 zl/m3, zrzyny tartaczne 4 zl/m3 + wszystko z branzy drzewnej. Tanio Czernihowski obw. Sprzedaz drewna opalowego kalorycznych gatunkow. Gospodarstwo lesne oferuje drewno opalowe pociete o dlugosci 2m - sosna, jodla, olcha, brzoza, osika, dab, jesion, klon, wiaz, akacja. Stale zrodla surowca, wieloletnie doswiadczenie, duze mozliwosci przerobowe. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Drewno opalowe, tartaczne, budowlane, domy z bala, wiezba dachowa, meble wiklinowe, sklejki, parkiety, deski paletowe, europalety, pellety, brykiety, zrebki, zrzyny, trociny, kora, wegiel, torf, sloma, susz browarny, orzechy wloskie, makuch, soja, rzepak, slonecznik, olej, produkty rolne, spozywcze itp. non-stop w okresie calego roku. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Rudy001

Postautor: Rudy001 » 20 cze 2018 20:51

Według mnie warto zainwestować w dobrą reklamy restauracji. Im więcej ludzi o was wie tym lepiej ! Ja akurat jestem właścicielem kawiarni na obrzeżach Wrocławia. W wypromowaniu swojego lokalu pomogła mi Agencja Fox Strategy. Jest to bardzo fajna i rzetelna firma,która zajmuje się reklamą. Dzięki nim zyskałam nowych a później stałych klientów

Knook

Postautor: Knook » 24 cze 2018 13:26

Przekichana sprawa, ale jakbyś poczytał to https://6krokow.pl/umowa-franczyzowa/ to byś wiedział.