Przeszkody w biznesie

sergio57
Kontaktowanie:

Re: Przeszkody w biznesie

Postautor: sergio57 » 14 maja 2011 12:23

przeszkody są w naszych głowach

Inspiracje

Postautor: Inspiracje » 18 maja 2011 13:18

Ja widzę trzy główne przeszkody:

1. ZUS
2. ZUS
3. ZUS

pozdrawiam

Eres.pl

Postautor: Eres.pl » 02 cze 2011 09:35

To racja,dlatego wraz z upływem czasu i natłoku różnych papierków,warto podjąć współpracę z dobrym biurem rachunkowym,zajmujemy się właśnie wszystkimi sprawami związanymi z rachunkowością.

expertyza

Postautor: expertyza » 06 cze 2011 11:09

Myślę tak samo jak mój przedmówca. W dzisiejszych zbiurokratyzowanych czasach warto od samego początku działalności nawiązać współpracę z dobrym biurem rachunkowym. Oszczędza to wielu nieporozumien, kosztów i nerwów. Każdemu przedsiębiorcy polecam kontakt z Breslau Finance Group. Przekonacie się, że warto.

Haynet

Postautor: Haynet » 06 cze 2011 11:25

to prawda, biurokracja potrafi wręcz zniechęcić do zakładania swojego biznesu.

gromek

Postautor: gromek » 13 lip 2011 12:34

dobrze ze ostatnio wprowadzili ustawę mówiącą o tym że urzędnik może odpowiadać swoją pensją za rażące błędy, może trochę im się ukróci

Robs71

Postautor: Robs71 » 13 lip 2011 16:05

gromek pisze:dobrze ze ostatnio wprowadzili ustawę mówiącą o tym że urzędnik może odpowiadać swoją pensją za rażące błędy, może trochę im się ukróci

Mam nadzieję, że spora część ich błędów będzie uznawana za rażące ;)

kingakl

Postautor: kingakl » 14 lip 2011 16:15

ZUS, US - to wszystko rzeczywiście przeszkadza. Największą przeszkodą jest jednak brak wyraźnej wizji i odpowiedniej analizy tego co chcemy robić. Pomysł na biznes musi być unikalny i oryginalny. Dobry przykład to grupon i inne serwisy powielające ideę. W końcu rynek się nasyci i co wtedy? Przeraża mnie też krótkowzroczność niektórych "biznesmenów" - brak scenariuszy na czasy kryzysowe, jak wszystko zaczyna się walić, nie mają oni pomysłu jak wyjść z impasu. Podstawą jest dobry pomysł i jego konsekwentna realizacja, no i, co zostało już wcześniej wspomniane...dobre biuro rachunkowe :D

eRWu

Postautor: eRWu » 19 lip 2011 11:36

Kasiek pisze:Haha no właśnie! Zgadzam się z Tobą, Kinga. Sama ostatnio zastanawiam się kiedy pęknie ta bańka gruponowa - ludzie oszaleli na tym punkcie, powstaje coraz więcej takich stron. Nie wiem czy to dobry pomysł - lepiej wymyślić coś oryginalnego, albo nie pakować się w biznes na ślepo.

Stron coraz więcej i coraz więcej miernych ofert. Ludzie coraz bardziej krytycznie patrzą na tego typu serwisy.

dagmaro

Postautor: dagmaro » 22 lip 2011 08:15

To dziwne, bo kiedy na rynku pojawia się coraz więcej identycznych ofert, to jakość ich usług powinna być coraz lepsza. I zazwyczaj tak się dzieje, ale jeśli weszliśmy już na temat zakupów grupowych, to serwisy mogą jedynie kontaktować się z firmami i zachęcać do ogłoszenia się na serwisie. Jest to fajna forma promocji, ale przedsiębiorstwa, zwłaszcza te małe, nie są odpowiednio przygotowane do tego typu inicjatyw. Przywołany kurs prawa jazdy jest jednym z wielu przypadków podjęcia złej decyzji, która niestety zakończyła się bankructwem. Przeszkody w biznesie na starcie to tylko wierzchołek góry lodowej.