Jak usprawnić firmę?

KamilaSaw

Re: Jak usprawnić firmę?

Postautor: KamilaSaw » 31 sty 2018 11:45

Ja osobiście też zdecydowałem się na usprawnienie mojej firmy. Jestem producentem warzyw, ale również ich dystrybutorem - mało czasu spędzam na miejscu więc zdecydowałem się na wdrożenie w firmie systemów erp dla produkcji. Jak na razie spisują się bez zarzutu i jestem bardzo zadowolony :) Polecam każdemu kto chce usprawnić swoją firmę produkcyjną :)

matelir

Postautor: matelir » 31 sty 2018 12:43

Jeżeli zatrudniacie pracowników terenowych to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.facilitime.pl Znajdziecie tam aplikację, która ułatwia kontrolowanie pracowników terenowych. To znacznie usprawniło funkcjonowanie mojej firmy.

Adam_W901

Postautor: Adam_W901 » 31 sty 2018 13:13

Rodzaj usprawnień zależy chyba od branży. Ogólnie rzecz biorąc ja jestem za tym, żeby wprowadzać w pierwszej kolejności te usprawnienia, które podniosą jakość usług czy produktu, a nie np. zaczynać coraz bardziej kontrolować pracowników.

aniaola37

Postautor: aniaola37 » 31 sty 2018 13:32

Nie ważne w sumie jak duży biznes prowadzicie warto zainteresować się outsourcingiem IT. Jest to najprościej mówiąc obsługa informatyczna dla waszej firmy. Fachowcy od https://itvip.pl/ proponują takie usługi jak również serwis i naprawe komputerów także dla osób indywidualnych. Mają także w ofercie zdalną pomoc informatyczną i wygodną dla klienta naprawę door-to-door :)

gabriela66

Postautor: gabriela66 » 01 lut 2018 23:18

Sposobów na usprawnienie firmy jest naprawdę mnóstwo. Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, co wymaga usprawnienia, czy unowocześnienia, a dopiero potem szukać odpowiedniego rozwiązania problemu. Ja na przykład zdałam sobie sprawę, że przydałby mi się nowoczesny program do faktur - i na szczęście znalazłam idealny na iFirma.pl. Mają tam zresztą dużo więcej ciekawych propozycji, więc zerknij w wolnej chwili na ich stronę www.
Pozdrawiam!

przesiębiorca_11

Postautor: przesiębiorca_11 » 06 lut 2018 11:59

Witajcie, z własnego wieloletniego doswiadczenia w pracy a później prowadzenia swojego przedsiębiorstwa prpdukcyjnego mogę polecić wam system MODUS ERP. Z perspektywy czasu nie wyobrażam sobie jak mogłem pracować na kilkunatu tabelkach w excelu :!: - kompletna strata czasu. Zainwestowanie w modusa w mojej firmie opłaciło się. Mam nad wszystkim kontrolę, jasno i przejrzyście widzę stany magazynowe, zarządzanie finansami oraz wgląd w rejestracje czasu pracy pracowników. Przy okazji to polski system, więc jestem za.

Przemysław

Postautor: Przemysław » 06 lut 2018 12:37

Mogę to potwierdzić bo od 2 lat korzystam z MODUS-a i muszę przyznać że też nie wyobrażam sobie teraz tworzyć technologii w innym programie i rzeczywiście program ten ma genialne rozwiązania zarządzania pracownikami oraz w łatwy sposób można generować potrzebne dokumenty na danym etapie pracy!

AnnaN

Postautor: AnnaN » 08 lut 2018 20:02

Usprawnienia w firmie mogą dotyczyć praktycznie wszystkiego, co przyjdzie nam do głowy i co jest w zasięgu naszych możliwości. Mam teraz zdalne wsparcie technologiczne, mogę też skorzystać z pakietu szkoleń obejmującego programy biurowe poprawiające efektywność pracy. Taka dodatkowa opcja pojawiła się w Tax Care, mam u nich księgowość, sprawdzają się, więc spróbowałam i ze wsparciem IT.

jadwigaK

audyt ochrony danych osobowych

Postautor: jadwigaK » 09 lut 2018 12:52

Jeśli chodzi o usprawnienie firmy to polecam audyt ochrony danych osobowych - niedługo zmieniają się przepisy odnośnie tego zagadnienia i może być bardzo niefajnie, jeżeli będą jakieś luki w zabezpieczeniu tego rodzaju danych. Firma https://forsafe.pl/dane-osobowe-ochrona/ zajmuje się takimi audytami i niewielkim kosztem można uniknąć kar i odpowiedzialności karnej za takie luki. Bardzo polecam więc skorzystanie z usług takiej firmy, inaczej można podpisać na siebie wyrok, jeżeli kontrola wejdzie do firmy i wykryje nieprawidłowości.

Palermo

Postautor: Palermo » 12 lut 2018 07:53

Zależy o czym dokładnie mowa :) Poczytaj sobie może: https://6krokow.pl/poznaj-produkt-i-okr ... -docelowa/