Organizacja dokumentów firmowych

Palermo

Re: Organizacja dokumentów firmowych

Postautor: Palermo » 08 sie 2017 15:04

ja zawsze mam jedną szufladę, tzw bezpieczną. Jest zamykana i żaden z pracowników nie do niej dostępu. Mam tam dokumenty związane z finansami, często np korzystam z pożyczek pozabankowych bo szybko i skutecznie nie to ratuje. ALe nie są to na pewno dane, które powinny być ogólnodostępne.

Anna AderMeble

Postautor: Anna AderMeble » 23 sie 2017 15:58

Dzień dobry,
zdecydowanie zgadzam się ze swoim przedmówcą - w firmie powinna być odpowiednia ilość szaf czy regałów na dokumenty, aby można było w nich organizować dokumenty. Będąc przedstawicielem marki ADER Meble, posiadającej 15-letnie doświadczenie w dystrybucji mebli biurowych, zachęcam wszystkie osoby zainteresowane funkcjonalnym wyposażeniem miejsca pracy, do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.meble-ader.pl.
Jeżeli będą Państwo mieli dodatkowe pytania proszę o bezpośredni kontakt tel. 71 357-13-19 lub mailowy: biuro@meble-ader.pl.

Pozdrawiam
Anna Wojech,
Doradca klienta ADER Meble

Zamkato

Postautor: Zamkato » 03 paź 2017 12:50

Jak w firmach dbacie o bezpieczeństwo dokumentacji pracowniczych?
Zastanawiam się czy archiwizacja dokumentów prowadzona przez specjalistów ze stowarzyszenia to nienajlepsza z możliwych opcji.