Internet i telewizja do firmy?

tenor

Re: Internet i telewizja do firmy?

Postautor: tenor » 11 lip 2018 18:53

ayris ma rację, ja też mam intert w Otvartej od jakiegoś czasu i nie narzekam. nie dość, że jest niedrogo to jeszcze internet jest szybki, nie zacina. Oglądam sporo filmów w sieci, dodatkowo pracuję zdalnie dlatego mocny internet jest dla mnie bardzo ważny.

łomen9

Postautor: łomen9 » 13 lip 2018 08:56

W firmie musi byc niezawodny internet. Nie ma co na nim oszczedzac, bo pozniej mozna sie tylko stresowac. Rozne sa dzisiaj opcje wziecia internetu. Wiem, ze Netia moze zaoferowac ciekawe pakiety. I opcje dla firm zawsze sa korzystniejsze.

Daniel4321

Postautor: Daniel4321 » 13 lip 2018 11:47

Rozwiązanie tego typu może znacznie urozmaicić przerwy dla naszych pracowników. Warto pomyśleć nad telewizją, może ona okazać się ciekawym dodatkiem np. do poczekalni dla naszych klientów. My zdecydowalismy się na skorzystanie z usług platformy Jambox https://www.jambox.pl/ . Jest to cyfrowa telewizja kablowa, która pozwoliła na odbieranie kanałów w najwyższej jakości, można również wybrać pakiet tematyczny.

Sklepreklamowy24.pl

Postautor: Sklepreklamowy24.pl » 18 lip 2018 12:11

Wydaje mi się, że od wyboru internetu, telewizji i ogólnie szeroko pojętych mediów do firmy powinien decydować jej profil i to , czym nasza firma się zajmuje. Generalnie zawsze warto mieć lepszy i szybszy internet niż wolniejszy.

betyk

Postautor: betyk » 24 lip 2018 11:52

Ja co prawda telewizji w firmie nie mam ale mam porządny światłowodowy internet od upc https://www.upc.pl/internet/kup-internet/ Mamy go w super cenie i co najważniejsze, mieliśmy różnych dostawców, ale żaden nie był tak solidny jak UPC. internet nie przerywa, świetnie działa, bardzo szybko, zero awarii, no i w bardzo korzystnej cenie jest.

yoshii4

Postautor: yoshii4 » 24 lip 2018 17:13

Obecnie większość operatorów oferuje możliwość podłączenia zarówno telewizji, jak i internetu. Moim zdaniem warto wybrać taką ofertę, jako, że razem wychodzi taniej. Sporo dobrego słyszałem o upc - warto ich sprawdzić.

Gazeta-MSP.pl

Postautor: Gazeta-MSP.pl » 30 lip 2018 18:50

Najlepiej korzystać z usług najbardziej sprawdzonych firm. Przede wszystkim radzę już inwestować w światłowody w przypadku internetu trak aby jego prędkość była szybka a sam internet po prostu stabilny, co do samej tv uważam ze w firmie to lekka przesada.

bluka

Postautor: bluka » 15 sie 2018 22:47

My do firmy wzięliśmy cyfrową telewizję z https://www.koba.pl/telewizja/ (Białystok) . Jeśli chodzi o stosunek liczby kanałów do ceny to naprawdę dobra oferta, tanio wychodzi

Mobilator.pl

Postautor: Mobilator.pl » 20 sie 2018 11:32

Oprócz samego internetu, warto także zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia, które wykorzystają jego przepustowość. Dobrym rozwiązaniem jest kupno odpowiednich chociażby tabletów.

miroslawa

Postautor: miroslawa » 27 wrz 2018 10:22

Może, po prostu porównać jakie są możliwości dostawy Internetu i telewizji pod danym adresem?
Wystarczy wejść na stronę porównywarki https://panwybierak.pl/ wpisać adres i wyświetlą się wszystkie dostępne oferty dostawców pod wskazanym adresem.