Konferencja biznesowa

szalawm

Konferencja biznesowa

Postautor: szalawm » 01 maja 2016 12:15

Witam

Mam do przedstawienia ciekawy temat, którym jest konferencja biznesowa Vantis Holding - The Wealth Way.

Zostanie na niej przedstawionych kilka innowacyjnych projektów biznesowych, jak między innymi:

- rynek rozwoju osobistego umożliwiający dostęp do topowych trenerów (Beata Kapcewicz, Krzysztof Hillar) i szkoleń na wysokim poziomie, z zakresu rozwoju osobistego, tworzenia własnej marki, siły sprzedaży, e-marketingu i wielu innych

- rynek inwestycji - pomysły i współpraca w inwestycjach, w wielu branżach, np. rynek nieruchomości i sposób na zakup nieruchomości za niewielką część jej wartości - bez brania kredytu

- rynek kontaktów biznesowych, coś co jest najważniejsze dla każdego przedsiębiorcy. Na konferencji będą ludzie z całej Polski, którzy prowadzą najróżniejsze biznesy, w wielu branżach. Każdy będzie miał możliwość porozmawiać, wymienić się wizytówkami, doświadczeniami, kontaktami, nawiązać współpracę, czy pozyskać inwestora jeżeli ma ciekawy pomysł na zysk.

- biznes connect - nowo powstała platforma biznesowa, która pozwala na wypromowanie swojego biznesu w sieci, w kręgach Vantis Holding, na filtrowanie rynku i pozyskanie interesujących dla ciebie kontaktów.

Link do konferencji

http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przed ... ay-120718/

Konferencja odbędzie się niedaleko Warszawy, w terminie 7 i 8 maj, w hotelu 4-gwiazdkowym, z noclegiem, z pełnym wyżywieniem i cateringiem. Po zakończeniu konferencji będzie zorganizowany bankiet.

Liczba miejsc jest ograniczona, bilety można zakupić w linku powyżej, lub u mnie, za 50% ceny - dostępne jeszcze tylko 3.

Na konferencji będzie blisko 200 osób, każda z tych osób prowadzi własną działalność, albo zajmuje się ciekawym projektem. Ile potrzebujesz czasu na przeprowadzenie spotkań z taką ilością osób? Tutaj swoich potencjalnych partnerów biznesowych masz w jednym miejscu.

Palermo

Re: Konferencja biznesowa

Postautor: Palermo » 22 lip 2016 09:32

a jeśli chodzi o miejsce to mi się bardzo podoba w hotelu Delfin w Białej Podlaskiej, fajny dogodny dojazd, duża sala z dobrym sprzętem, wszystko co potrzeba

freaklaw
Kontaktowanie:

Postautor: freaklaw » 07 sie 2016 15:32

Paru znajomych było na konferencjach Vantis holding i chwalą sobie. Zwłaszcza niektórych coachów i ich wystąpienia.

Anka25

Postautor: Anka25 » 01 lis 2016 14:12

Ostatnią konferencją, w którą organizowaliśmy była to konferencja odbywająca się w Art Hostel w Poznaniu. Dogodna lokalizacja bo samo centrum Poznania pozwoliła na bezproblemowe dotarcie uczestników. Sala konferencyjna, w nowoczesnej i eleganckiej stylizacji, była idealnie przystosowana do prowadzenia konferencji. Liczba 80 uczestników, choć na początku przerażała ze spokojem pomieściła się w układzie seminaryjnym. W trakcie prowadzenia konferencji mieliśmy do dyspozycji TV 50', projektor multimedialny oraz Flip Cart z papierem i markerami. Skorzystaliśmy również z oferty hostelu, który zapewnił nam przerwy kawowe i lunch . Jesteśmy zadowoleni z jej przebiegu organizacji.

Wimen

Postautor: Wimen » 03 lis 2016 13:54

Ja byłem na konferencji w hotelu Aurora w Międzyzdrojach i jest to najlepsze miejsce w jakim byłem dotychczas na konferencji.

Wimen

Postautor: Wimen » 03 lis 2016 13:59

A co z hostessami? Myślę, że jest to ważny element na konferencjach czy targach. Miałem do czynienia z Hostess Booking i hostessy były świetne. Niektórzy sądzą, że to nie jest, aż tak istotny element. Ja się nie zgodzę, bo myślę, że to ułatwia firmom pracę. Co wy sądzicie?

Palermo

Postautor: Palermo » 09 lis 2016 18:12

Miałem ostatnio w Jupiterze konferencję i warto pomyśleć o tym miejscu. Była to sala jak dobrze pamiętam Saturn. Dodatkowo jak dla mnie największy plus to catering, najlepszy z jakim miałem do czynienia na konferencjach.

Mariusz6

Postautor: Mariusz6 » 10 lis 2016 10:32

My od dwoch lat organizujemy konferencje w hoteliku Złote Runo w Górze Kalwarii. Bardzo przyjemne miejsce, obsluga sympatyczna i wg mnie najlepsze obiady w okolicach Warszawy! Dwie sale konferencyjne maja, jedna na 100 druga na 30 osob. Pomogli w organizacji, obluga bardzo sie angazuje.

Palermo

Postautor: Palermo » 16 lis 2016 20:42

Czytałem wiele pozytywnych opinii a temat Hostess Booking i też właśnie będę z nimi współpracował. Zresztą już nie pierwszy raz. Mam pytanie gdzie blisko dworca uda mi się szybko załatwić salę na konferencję?

Palermo

Postautor: Palermo » 24 lis 2016 10:48

Nasza firma zazwyczaj organizuje konferencje w hotelach pięciogwiazdkowych. Uważamy, ze to najlepiej pracuje na wizerunek firmy i podkreśla jej prestiż. Dotychczas najbardziej udana konferencja odbyła się w stolicy w hotelu Rialto. Bardzo dobre miejsce do organizowania tego typu eventów.