Jaki prezent dla faceta

Bodler90

Re: Jaki prezent dla faceta

Postautor: Bodler90 » 06 cze 2018 11:30

Jeżeli miałby to być telefon dla osoby starszej to musicie wiedzieć, że ze względów bezpieczeństwa, ale także wygody, telefon powinien umożliwiać błyskawiczny dostęp do najważniejszych aplikacji i kontaktów. Klawisz szybkiego wyboru, możliwość zdefiniowania najważniejszych kontaktów czy wybieranie głosowe, są funkcjami niezwykle pożądanymi. Absolutną koniecznością jest możliwość zapisywania w telefonie notatek i definiowania alarmów. Te funkcje zapewniają nieocenione wsparcie dla szwankującej pamięci, pomogą wziąć leki o właściwej porze, przypomną o spotkaniu czy wizycie u lekarza. Podobną funkcję może pełnić aparat fotograficzny, wbudowany w telefon dla seniora. Jeśli umożliwia robienie zdjęć dobrej jakości bez większego wysiłku, emeryt będzie mógł wykorzystywać go do robienia szybkich notatek, na przykład robiąc zdjęcie opakowaniu leku, który musi dokupić. Zapobiega to przekręcaniu informacji i zapominaniu istotnych detali. Jedną z najważniejszych cech, jakie musi posiadać komórka dla seniora, to ogólnie przyjęta wytrzymałość. Dotyczy to zarówno samej obudowy aparatu, jak i ekranu czy długości pracy na baterii. Kolejne informacje znajdziecie na stronie https://zycieseniora.com/ekspert-radzi/telefon-dla-seniora-wybrac/

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 06 cze 2018 11:41

Ukraina. Naturalna woda mineralna gazowana. Cena 0,5 zl/2L PET. Producent napojow szuka partnerow handlowych. Wspolpraca, napoje energetyczne, slabo alkoholowe, woda mineralna. Kijow. Czolowy producent napojow energetycznych, slabo alkoholowych szuka partnerow handlowych na terenie Polski, UE. Oferujemy szeroki asortyment w butelkach i puszkach napojow markowych, wody mineralnej wlasnej produkcji z najwyzszej jakosci skladnikow. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Juliettta

Postautor: Juliettta » 29 cze 2018 09:37

A może twój facet lubi różnie akcesoria? Fajne gadżety przykładowo do palenia papierosów? Ja na przykład odkryłam świetną zapalniczkę -zippo playboy w zegarkowy.pl i sądzę, że taki produkt też byłby dobrą koncepcją na prezent. Z tego co zauważyłam na stronie można znaleźć równe warianty takich zapalniczek i fajne do nich gadżety.

Filmowa.pl

Postautor: Filmowa.pl » 02 lip 2018 16:39

W zasadzie to wszystko sprowadza się do tego czym interesuje się Twój facet, plus jaki budżet ogólnie posiadasz na zakup prezentu. Jeżeli elektronika to może tablet lub kamerka samochodowa? To w ostatnim czasie modny prezent.

pioturs

Postautor: pioturs » 05 lip 2018 16:33

Pragnąłbym się do Was zwrócić z pewną kwestią. Niedługo ruszy się u mnie gorący okres prezentowy. Nie mam idei na jakieś fascynujące opcje upominkowe. Czy według Was buty trekkingowe męskie niskie będzie adekwatną możliwością? Co o tym twierdzicie.
Gdzie nie ma nic, jest wszystko. Gdzie jest wszystko, nie ma nic.

Sender24.pl

Postautor: Sender24.pl » 09 lip 2018 13:11

Przede wszystkim należy trochę znać osobę, której chce się dać prezent. Jeżeli jest to obca osoba, to warto zapytać któregoś z jego znajomych i dowiedzieć się czym się interesuje itp. a potem dobrać odpowiedni prezent.

basiaa

Postautor: basiaa » 23 lip 2018 10:36

Ja ostatnio zamawiałam facetowi spersonalizowany prezent. Na stronie http://fotoprint.pl zamówiłam mu koszulkę z nadrukowanym zdjęciem. Okazało się, że był to świetny prezent. Mają tam również inne, ciekawe gadżety.

Meadomsa

Postautor: Meadomsa » 13 sie 2018 15:32

Jeśli lubi elektroniczne papierosy albo pali klasyki to może kup mu cały zestaw e-papierosa, żeby nie śmierdział :D Ja dostałem na święta od dziewczyny razem z e-liquidami lipro. Smakowo są fajnie skondensowane. Nie słyszę już narzekań, że śmierdzą mi ubrania i dłonie ;)

Sebastian33

Postautor: Sebastian33 » 16 sie 2018 23:01

Myślę, że fajnym prezentem będzie butelka dobrego szampana który będziecie mogli wspólnie wypić przy uroczystej kolacji. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci sklep https://dom-szampana.com.pl/ w którym sam od czasu do czasu kupuję coś porządnego na rodzinne uroczystości, święta, czy dla moich stałych klientów. Mają świetny wybór, dobre ceny i zawsze można liczyć na rzetelną pomoc miłej obsługi.

czelna

Postautor: czelna » 21 wrz 2018 23:54

Mój jest molem książkowym, więc problemu nigdy nie mam :D Zawsze kierunek- https://www.swiatksiazki.pl/bestsellery i coś się znajduje za każdym razem :)