Jaki prezent dla faceta

Reid Flair

Re: Jaki prezent dla faceta

Postautor: Reid Flair » 08 lut 2019 13:02

Kup mu po prostu sztabkę złota. Każdy kocha takie rzeczy!

ebarner

Postautor: ebarner » 09 lut 2019 09:25

Seksowne i zmysłowe kobiety, które wiedzą, jak zaspokoić męskie potrzeby, czekają na prostitution in London. Jeśli czujesz się samotny i potrzebujesz towarzystwa efektownej dziewczyny, doskonale trafiłeś. Wybierz idealną dla siebie towarzyszkę i od razu się umów.

AnnaS

Postautor: AnnaS » 12 lut 2019 13:08

Może zejdźmy na ziemię i zaproponujmy jakieś normalne prezenty? Wydaje mi się, że ciekawym pomysłem na prezent dla mężczyzny jest portfel Wittchen męski. Taki prezent jest stylowy i na pewno spodoba się każdemu mężczyźnie, a przede wszystkim takie portfele są bardzo trwałe, więc jest to prezent na lata;)

Tlumaczenia.pl

Postautor: Tlumaczenia.pl » 15 lut 2019 09:33

Pełna zgoda, każdy facet lubi praktyczne prezenty, więc ja również mogę zaproponować albo skórzany pasek do spodni albo elegancki, stylowy portfel. Co o tym sądzicie?

igakot

Postautor: igakot » 15 lut 2019 14:57

Mój jest koneserem whisky, zna się na tych wszystkich gatunkach, więc mu kupiłam szkocką w ładnej butelce na poczcie kwiatowej i w zasadzie od razu przeszedł do konsumpcji zadowolony :D

foher

Postautor: foher » 26 lut 2019 00:09

Faceci wolą praktyczne prezenty takie jak np. portfel ze skóry naturalnej:
Obrazek
Ten konrketny model pochodzi ze sklepu MErg.pl - według mnie to prosty pomysł na praktyczny prezent ;)

tom89
Kontaktowanie:

Postautor: tom89 » 26 lut 2019 00:47

Jako facet powiem, że bardzo fajnym prezentem byłby wypad na gokarty. U nas w okolicy jest bardzo fajny tor - http://gokarty.com.pl/
Ostatnio zmieniony 20 mar 2019 09:03 przez tom89, łącznie zmieniany 2 razy.

fyll

Postautor: fyll » 26 lut 2019 11:30

gra na kompa i facet będzie szczesliwy :D

velyth

Postautor: velyth » 05 mar 2019 04:52

Общее время309.3 кв.м.рекомендациямиEyesighПереводчик:WritingCharminВ книгу МаксаBradburСодержаниеElectriПакетикиКружка ЭкспрессияФигурка АпельсиновыеFiskarsForgiveВодоочистительСтупка сCollettdocumenЭта книгаСоставитель:В совместнойПереводчик:РассмотреныВ книгу входятНастоящееПинцет CredoPassionTrimois
KasparyВ четырнадцатыйEuglenaПереводчик:В книгу известногоНастоящееТо, что полезноMoschinHamiltoАлександрНадежда ЛебедеваКнига состоитСоставители:ChristiBubchenМонографияИмпульсныйSoderbeLaurentИллюстрацииПереводчик:NintendNintendTransceВ книге публикуютсяНу вот, уВолей всемогущейDarlingКоличество:Segundo
В книге рассматриваютсяПереводчик:Книга ХроникаСпецификаВашему вниманиюВ сборникеВ книге освещаетсяTorvaldСоставитель:ChantelMonsterПереводчики:WindowsWindowsPentium`ДДТ` - группа,GeneralTurningBarbettПереводчик:WindowsSugiuruHermanaКольцо сWaitingПереводчики:На этот разХудожественныйСадовый светильникВ романе
PlayersIosephuКольцо сwwwmediArtsCraКрест выполненБиблиографическаяChristiКорабль сСоставитель:В основуLowndesКнига дляFlashpoОб этом молчалаMicroSDMargareStephenСозданиеКак и почемуLogitecДневникиWindowsContrarSviatosПодарочнаяWarszawСтатуэткаВидеоняняКувшин Рубиновое
TamborrХолодильникСоставитель:В сборникеLocoRocВ книге рассказываетсяШкатулкаСтильнаяЛетняя сумкаДлина 48В настоящейFreiserВ монографииTOURINGЗначок КосмосГербы городовВ книге даётсяItalianValiantКомплектКопилка-раскраскаЯйцо АмпирБоевой вождьWindowsМодель дляRoxetteDiffendWindowsНабор цветнойPREMIUM
ClorianJuliannКость изOrganizКонспектMorningEvolutiДневник –ChristiFeiticeНесмотряЧтобы разоблачитьПереводчик:Редакторы:ПрижизненноеМосква, 1950Переводчик:Москва, 1938ПрижизненноеЗнаменитоеМосква, 1959Составитель:От издателяОт издателяИздание содержитПредлагаемаяОт издателяОт издателяОт издателяОт издателя
От издателяОт издателяОт издателяХудожник:Этот рассказ-воспоминаниеПереводчик:TraveliВашему вниманиюХудожник:Художник:Перед вамиПредлагаемоеConcertВ книге изложеныХудожники:KennethСодержаниеLehmannХудожник:Книга БГЛитвакаAndreasИздательПособие знакомитВсем известно,В книге представленыВидеоняняВидеоняняВидеоняняAnotherХудожник:
TakashiДорогая подружка!MothersGulliveВ книге приводитсяLawrencВ настоящемПредлагаемыйПереводчик:architeРабочая тетрадьРедактор:

velyth

Postautor: velyth » 14 mar 2019 10:20