Strona 1 z 1

Pomysły na prezent

: 21 lut 2018 17:47
autor: aniołek2
Warto zastanowić się, co bedzie najbardziej praktcznym prezentem. Moim zdaniem jest to portfel taki jak ten https://lovewallet.pl/pl/c/Portfele-meskie/76 . W końcu każdy z nas z takich rzeczy korzysta a jak dostaniemy w prezencie porządny portfel to każdy jest z tego zadowolony.

Re: Pomysły na prezent

: 27 mar 2018 09:38
autor: Wimen
Jeśli chodzi o kobiety to one lubią też nowe ciuszki. Jak tylko znasz rozmiar, to spokojnie mozesz kupić swojej żonie na przykład nowa spodniczkę. Fajne modele są w sklepie internetowym http://iiliada.pl zobacz sobie koniecznie.

Re: Pomysły na prezent

: 12 lip 2018 09:53
autor: stylowa
Też uważam, że portfel jest bardzo fajnym pomysłem na prezent, ja sama kupiłam ostatnio swojej przyjaciółce jeden z przepięknych modeli marki Loren. Portfele tej firmy tak mi się spodobały, że sama dla siebie też zamówiłam :)

Re: Pomysły na prezent

: 12 lip 2018 13:00
autor: TomaszJ
No portfel to całkiem dobry pomysł, o ile postawi ktoś na dobrą markę, która zajmuje się produkowaniem solidnych portfeli. Ja sam mam już od paru miesięcy portfel Money Kepper. Jest wykonany ze skóry naturalnej, więc cechuje się sporą wytrzymałością. Taki prezent może być więc według mnie naprawdę trafny. ;)