Wskazówki przy doborze księgowej

iluzja55

Wskazówki przy doborze księgowej

Postautor: iluzja55 » 21 wrz 2018 13:02

Właśnie będę zakładał swoją pierwszą firmę i nie wiem czym mam się kierować przy wyborze. W Gdyni jest mnóstwo różnych kancelarii. Póki co moją uwagę przykuło http://moje-biuro.com/, co myślicie? Na co mam zwracać uwag przy wyborze księgowej?
Ostatnio zmieniony 01 paź 2018 09:46 przez iluzja55, łącznie zmieniany 2 razy.

moniuszko87

Re: Wskazówki przy doborze księgowej

Postautor: moniuszko87 » 29 wrz 2018 14:52

My kierowaliśmy się doświadczeniem biura rachunkowego, kwalifikacjami personelu, zakresem oferty (interesowały nas też kadry i płace), podejściem do Klienta, responsywnością. Wybraliśmy biuro Capital Audyt, które już od dłuższego czasu świadczy dla nas usługi księgowe i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni.

Michał Jezierski
Kontaktowanie:

Postautor: Michał Jezierski » 01 paź 2018 10:27

Może się mylę, dla mnie ważne ważne były doświadczenie, specjalizacja i portfolio.
Michał Jezierski
Kancelaria Rozwoju Biznesowego
www.krb.waw.pl

Tolak

Postautor: Tolak » 15 paź 2018 09:41

Tu moim zdaniem przede wszystkim liczy sie wiedza i doświadczenie. Teraz właśnie, jak jest JKP i te inne rzeczy, na których się musi skupić przedsiębioraca, samemu trudno jest i zajmuje to dużo czasu. Z Warszawy polecam kontakt z Biuro Rachunkowe Jadwiga Adamus. Kompleksowa pomoc, tłumaczenie trudnych przepisów, przypominanie o terminach, taka pomoc jest bardzo ważna