Szkolenia dofinansowane z UE

Dominikaa153
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2018 13:19

Szkolenia dofinansowane z UE

Postautor: Dominikaa153 » 15 lis 2018 13:35

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku? Wyróżnić się na tle konkurencji? Skorzystaj z oferty profesjonalnych szkoleń, dofinansowanych ze środków unijnych! Szkolenia są dedykowane dla firm oraz przedsiębiorców i zostają dofinansowane aż do 80% ze środków unijnych. Możemy zorganizować KAŻDE szkolenie w zależności od potrzeb! Oferujemy m.in. szkolenia:

• Zarządzanie klubem fitness- szkolenie, które pozwala poznać tajniki efektywnego prowadzenia klubu fitness oraz obsługi klienta. Dzięki niemu zwiększysz sprzedaż, podniesiesz lojalność klientów i nauczysz się wykorzystywać potencjał klubu w taki sposób by skutecznie podnieść swoje obroty

• Szkolenie RODO- szkolenie, dzięki które pozwala poznać od podstaw rozporządzenie RODO. Firma oraz pracownicy zostaną przygotowani do pełnienia obowiązków związanych z ochroną danych osobowych, zgodnie z nowymi wytycznymi. Przedsiębiorstwo otrzyma także wsparcie oraz radę przy przygotowaniu niezbędnej dokumentacji.

• Marketing- poprzez to szkolenie, uczestnik pozyska wiedzę z zakresu profesjonalnej obsługi klienta oraz budowaniem wizerunku firmy. Na szkoleniu firma nauczy się w jaki sposób zarządzać swoim wizerunkiem a także w jaki sposób nawiązać i utrzymać więź z klientem. Pozna tajniki psychologicznej strony zagadnienia obsługi by w efektywny sposób pozyskiwać klientów oraz zwiększyć ich satysfakcję.

• Szkolenia kulinarne- usługa szkoleniowa, dzięki której uczestnicy dowiedzą się wszystkiego o sztuce przygotowywania dań. Szkoleniowiec w trakcie szkolenia przekaże komplementarną wiedzę na temat tworzenia potraw, kompozycji oraz serwowania ich tak aby zachwycić nawet najbardziej wymagającego klienta.

• Kosmetyka i wizaż- szkolenia z zakresu kosmetyki i wizażu, prowadzone przez najlepszych specjalistów w swoim fachu. Uczestnicy, w zależności od potrzeb firmy, mogą poznać podstawy lub zaawansowane techniki makijażu pod okiem profesjonalisty lub nauczyć się wykonywać zabieg mikropigmentacji skóry głowy, poszerzając ofertę swojego salonu i skutecznie pozyskując nowych klientów.

• Fotografia- bez względu na potrzeby firmy, możemy zorganizować każde szkolenie, które pozwoli zgłębić tajniki fotografii. W swojej ofercie posiadamy szkolenia dla profesjonalistów jak i osób, które rozpoczynają swoją przygodę z fotografią. Specjalnie dla naszych klientów, przygotowaliśmy kurs fotografowania smartfonem- szkolenie pokaże niewyczerpany potencjał telefonu, tak aby stronę lub fanpage firmy wypełniły profesjonalne zdjęcia, bez potrzeby angażowania fotografa.

• … oraz wiele, wiele więcej!

Te oraz wszystkie inne szkolenia zostaną dofinansowane nawet do 80% ze środków unijnych! Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dzisiaj. To Twoja szansa na to aby przyciągnąć nowych klientów, wyróżnić się dodatkowymi kwalifikacjami na tle konkurencji i rozwijać swój biznes!

Możesz skontaktować się z nami:
✔️ za pośrednictwem wiadomości prywatnej
✔️ przez adres email: dominika@szkoleniaunijne.eu
Odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy również na naszą stronę:
http://www.szkoleniaunijne.eu/

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości