Aukcje na allegro

Kingston

Re: Aukcje na allegro

Postautor: Kingston » 22 lut 2017 03:37

Przepraszam, ale po jakiego grzyba komuś narzędzie, które allegro samo ma w ofercie? Mój zwierzak bierze tabletki weterynaryjne które nie dość, że są drogie to jeszcze rzadko dostępne więc wsadziłem to właśnie do powiadomień i jak się pojawiają u kogoś to dostaję od allegro maila z informacją o tym. Ale wracając do tematu z punktu widzenia sprzedawcy - jakieś galerie zdjęć by mi się przydały nowe, obecne są ok, ale hosting mają koszmarny. Wszystko się muli dosłownie i trzeba mi na to zwrócić szczególną uwagę, a niestety od sprzedawcy zawsze usłyszę, że jest najlepszy :/

Marta38

Postautor: Marta38 » 22 lut 2017 12:18

Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić. Na początku też pojawiło się u mnie wrażenie, że to może być niepotrzebne, ale po dowiedzeniu się więcej o www.autohunter24.pl stwierdzam, że może się to przydać wielu osobom. Różnica jest taka, że nie krąży tylko po allegro, ale po wielu portalach aukcyjnych, dzięki czemu osoba zajmująca się handlem lub skupem ma informacje o okazjach z wielu miejsc.

hortensja1
Kontaktowanie:

Postautor: hortensja1 » 22 lut 2017 14:03

Menadżer sprzedaży lub IAI shop.

Paladyn47

Postautor: Paladyn47 » 23 lut 2017 01:31

no jeśli chodzi o orientacyjne ceny np to nie jest głupia rzecz żeby wyczuć rynek. mnie tylko zastanawiają portale typu za10gr czy coś takiego kupa tego była swego czasu teraz przycichło. na czym to polegało? bo dla mnie wyglądało jak totalne oszustwa. a jeśli chodzi o hosting to jest teo tak dużo i to na każdym kroku

ZłoteDziecko

Postautor: ZłoteDziecko » 14 mar 2017 22:21

I dobrze, bo próbowali wmówić komuś że to było do zrealizowania a logiczne, że tam sami pewnie siedzieli albo coś i podbijali ceny. a galerii i hostingów może dużo ale jak wszędzie - jedne lepsze drugie gorsze i nie przewidzisz dopóki nie spróbujesz. tu już raczej w grę wchodzą tylko miejsca które można wypróbować za darmo bo większość to naciągactwo, podpiszesz abo na rok i Du** zbita ;) a tak po wypróbowaniu wiesz czy się nadaje czy nie.

Paladyn47

Postautor: Paladyn47 » 15 mar 2017 23:30

Moim zdaniem jak coś jest za darmo to jest do niczego albo jest chwilową promocją żeby później wystrzelić ceny w kosmos, nie raz już coś takiego widziałem. Bo nie wierzę, że dobrze ceniąca się firma pozwoli od tak na korzystanie z ich pracy za free

ZłoteDziecko

Postautor: ZłoteDziecko » 16 mar 2017 22:45

Dobrze ceniącą się firmę stać na to, żeby umożliwić jakiejś potrzebującej grupie skorzystanie z części usług (demo) lub całości usług (trial) albo jeszcze innej kombinacji za darmo, żeby chociaż ich do siebie przekonać :) tak ja to widzę i raczej zdania nie zmienię, ponieważ sam korzystam z usług takiej firmy i podlotkiem nie jestem także niejakie pojęcie mam.

Kingston

Postautor: Kingston » 20 mar 2017 03:33

hhmmm można by to i tak ująć bo brzmi logicznie, czyli wszystkie drogi prowadzą do tego, że firma może zarobić dzięki temu, że szersze grono odbiorców ją pozna. z jakiej ty korzystasz?

ZłoteDziecko

Postautor: ZłoteDziecko » 21 mar 2017 07:19

Fotolister od esprzedaży i się sprawdza doskonale. duża możliwość personalizacji.