Zainwestować w adwords czy pozycjonowanie?

paluch

Re: Zainwestować w adwords czy pozycjonowanie?

Postautor: paluch » 25 paź 2017 21:00

To, czy powinno się to łączyć zależy od prowadzonej działalności gospodarczej. Najlepiej o poradę zapytać profesjonalistów. Ja ze swojej strony polecam usługi firmy www.greenweb.pl - doradzą, zaplanują kompleksowo strategię a na końcu ją wdrożą. To naprawdę świetni profesjonaliści, nie tylko od pozycjonowania.

fara

Postautor: fara » 02 lis 2017 12:32

I adwords i pozycjonowanie są bardzo skutecznymi narzędziami. Ja akurat widzę dużo lepsze efekty po pozycjonowaniu ale pewnie sporo zależy też od ludzi, którzy się tym zajmują. Ja współpracuję z agencją Soluma Sem w tym zakresie https://sem.soluma.pl/oferta-seo/pozycjonowanie-sklepu-internetowego. Terminowi i bardzo skuteczni - nie mam zastrzeżeń. Poza tym mają znacznie bardziej rozbudową ofertę jeśli chodzi o działania marketingowe więc zerknij sobie :)

zuzia29

Postautor: zuzia29 » 07 lis 2017 10:04

Ja zacznę u siebie od pozycjonowania i zobaczymy jakie to przyniesie efekty i po jakim czasie :) Na razie znalazłam taki darmowy audyt seo http://darmowy-audyt-seo.pl/ i to będzie pierwszy krok jaki zrobię w tym kierunku, bo wydaję mi się, że bez tego żadne działania nie będą miały sensu. W ogóle fajnie, że darmowy audyt pozycjonowania jest bez problemu dostępny bo ułatwia to mocno podjęcie decyzji o ewentualnej współpracy :)

NataliaK

Postautor: NataliaK » 09 lis 2017 16:59

Czasami warto prowadzić te działaniu równolegle. Ogólnie ciężko powiedzieć bez przyjrzenia się dokładnie tematowi i Twojej pozycji. A szczerze powiedziawszy to najlepiej zwrócić się z tym tematem do specjalistów, np. tu - pozycjonowanie Wrocław. Zrobią audyt, sprawdzą co i jak i zaproponują najlepsze rozwiązanie.

kocurro

Postautor: kocurro » 12 lis 2017 00:15

W mojej ocenie warto jest zainwestować w pozycjonowanie. Adwordsy się skończą i strona znika, przy pozycjonowaniu zaś efekt może się utrzymać dłużej. No i generalnie w mojej ocenie w większości branż adwordsy są mniej efektywne niż seo.

Paulaxxgn

Postautor: Paulaxxgn » 14 lis 2017 13:03

Moim zdaniem najlepiej połączyć pozycjonowanie z kampaniami adwords. Na pewno jeśli chcemy szybko zauważyć efekty to adwordsy będą jak najbardziej odpowiednie. Wszystko tak naprawdę zależy w jakiej branży działamy i czym się zajmujemy. Ja jednak postawiłabym na równoległe połączenie adwordsow i pozycjonowania.