Blog "Get Paid 2.0"

mysc
Posty: 18
Rejestracja: 28 paź 2016 21:46
Kontaktowanie:

Blog "Get Paid 2.0"

Postautor: mysc » 28 paź 2016 21:50

getpaid20.pl/Get Paid 2.0

Nowoczesne podejście do zarabiania w internecie!
Obrazek

Jestem Adam, w sieci posługuję się nickiem "mysc". Niestety nie jestem jedynym "mysciem" w Polsce, ale jeśli chodzi o tematykę zarabiania - nie mam konkurencji :) Zarabiam online od lipca 2014 roku. Cały czas próbuję nowych form oraz testuję serwisy zarobkowe w internecie. Staram się jak najbardziej rozwijać w tej dziedzienie – czego efektem jest m.in. ten blog. Śmiało mogę powiedzieć, że praca w programach partnerskich, nie jest już tylko moim hobby.

Nie chcąc uzależniać swojego jestestwa od niezależnych ode mnie serwisów (for), zdecydowałem się założyć własnego bloga dotyczącego zarabiania w internecie. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy zarabianie przez internet jest możliwe lub czy serwisy zarobkowe (programy partnerskie) na prawdę wypłacają pieniądze – ten blog jest właśnie dla Ciebie. Zrobię co w mojej mocy by sukcesywnie wprowadzać Cię w prawdziwy świat, coraz to wyższych, internetowych zarobków.


Misją „Get Paid 2.0” jest udostępnianie rzetelnej i praktycznej wiedzy oraz obiektywnych, bezstronnych opini z zakresu zarabiania w internecie.LINK : getpaid20.pl/ - GET PAID 2.0
Jako, że blog już trochę istnieje - a reklamuję go tutaj dopiero teraz - podam kilka ciekawszych wpisów na początek. Później w odpowiedziach będę informował o nowych :)

Vademecum :
- getpaid20.pl/dla-poczatkujacych/vademecum-earnera/ - Podstawy zarabiania w internecie, czyli vademecum "earnera"


Pieniądze i banki :
- getpaid20.pl/artykul/skad-biora-sie-pieniadze/ - Skąd biorą się pieniądze i jak trafiają do obrotu?
- getpaid20.pl/artykul/na-czym-zarabiaja-banki/ - Na czym zarabiają banki?

Programy Rev-share, piramidy finansowe, MLM :
- getpaid20.pl/artykul/multi-level-marketing-vs-piramida-finansowa/ - Multi Level Marketing (MLM) vs Piramida finansowa
- getpaid20.pl/artykul/schemat-ponziego-jako-rodzaj-piramidy-finansowej/ - Schemat ponziego jako rodzaj piramidy finansowej
- getpaid20.pl/artykul/mxrevshare-jako-przyklad-piramidy-finansowej/ - Mxrevshare jako przykład piramidy finansowej
- getpaid20.pl/artykul/konsekwencje-prawne-wynikajace-z-organizowania-i-namawiania-do-udzialu-w-piramidach-finansowych/ -
Konsekwencje prawne wynikające z organizowania i namawiania do udziału w piramidach finansowych

Wpisy pomocne przy zarabianiu online :
- getpaid20.pl/artykul/system-poleconych-czyli-kiedy-warto-promowac-firme/ - System poleconych. Czyli kiedy warto promować firmę ?
- getpaid20.pl/artykul/real-content-w-subpremium-sms-czyli-jak-zarabiac-uczciwie/ - "Real content" w sub/premium SMS, czyli jak zarabiać uczciwie ?
- getpaid20.pl/artykul/o-tym-jak-planuje-i-organizuje-swoja-prace-w-internecie/ - O tym jak planuję i organizuję swoją pracę w internecie

- getpaid20.pl/spis-tresci/
Oczywiście będę wdzięczny za opinie, komenatrze, wytknięcia błędów i wszelką krytykę Obrazek (ale jeśli chodzi o krytykę odnośnie mojego podejścia do "revsharów" - bardzo proszę o nie przenoszenia dyskusji z komenatrzy pod wpisem do tego tematu!)

Zapraszam serdecznie !
mysc.

mysc
Posty: 18
Rejestracja: 28 paź 2016 21:46
Kontaktowanie:

Re: Blog "Get Paid 2.0"

Postautor: mysc » 29 paź 2016 12:34

Zapraszam do zapoznania się z nowym wpisem - "Technika sieci stron sprzedażywych ("mini-stron")". Dokładnie opisałem w jaki sposób, przy najniższych kosztach (naprawdę niskich :>), zbudować sieć wzajemnie reklamujących się stron, których jedynym zadaniem jest reklama programów partnerskich :) Mam nadzieję, że treść okaże się przydatna.

LINK : getpaid20.pl/praktycznie-o-zarabianiu/technika-sieci-stron-sprzedazowych-mini-stron/Przy okazji, jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o tym sposobie - bądź pomimo "słuchów" nie wykonał oferty, to pragnę poinformować że warto :) Przekonałem się na własnej skórze, że portal cashbacklove naprawdę wypłaca - czyli za 3 minuty pracy, dostaniemy po około tygodniu, 21 złotych :) Zapraszam do dokładnego poradnika KROK PO KROKU i oczywiście do moich przemyśleń na ten temat :

LINK : getpaid20.pl/artykul/zyskaj-21zl-za-3-minuty-pracy-poradnik-krok-po-kroku/.

mysc
Posty: 18
Rejestracja: 28 paź 2016 21:46
Kontaktowanie:

Re: Blog "Get Paid 2.0"

Postautor: mysc » 04 lis 2016 02:26

Właśnie złamałem jedną z podstawowych zasad i dodałem post na facebooku o pierwszej w nocy, pewnie nikt go nie zobaczy :( Powiem więcej - edytowałem ten post, więc zasięg jeszcze bardziej zmaleje.

Zapraszam do tekstu na temat 10 popularnych marketingowych mitów dotyczących zasięgu na facebooku. Każdy z omawianych mitów skomentowałem opierając się tylko o własne, ponad 2-letnie, doświadczenie w zarabianiu dzięki fanpage'om :)


LINK : getpaid20.pl/praktycznie-o-zarabianiu/10-marketingowym-mitow-na-temat-facebooka/


.

mysc
Posty: 18
Rejestracja: 28 paź 2016 21:46
Kontaktowanie:

Re: Blog "Get Paid 2.0"

Postautor: mysc » 06 lis 2016 16:54

Cześć! Dzisiaj dwa "odgrzewane kotlety" :)


1. Jednym z pierwszych artykułów na blogu była sprzedaż na allegro, opisałem wówczas promocję "pakiet 25 darmowych wystawień" - i mam nadzieję, że z tego skorzystaliście :) Allegro to najłatwiejsza droga do pierwszych pieniędzy przez internet, oczywiście jeśli mamy co wystawić :)

Od listopada tego roku zaczęła się druga edycja - tym razem mamy aż 50 darmowych aukcji, więc polecam z tego skorzystać :) Szczegóły promocji i porady odnośnie handlu na tym portalu opisałem tutaj : (edytowałem poprzedni wpis)

getpaid20.pl/dla-poczatkujacych/promocja-na-allegro-jako-prosta-metoda-na-zdobycie-pierwszych-pieniedzy-w-internecie/


2. Drugim odgrzewanym kotletem jest MXREVSHARE, który zmienił nazwę na MX WORLD. W artykule odnośnie tego serwisu dodałem nowy wstęp, nie ruszałem wersji "bazowej" - niech zostanie jako "archiwalna" :)

Trochę szkoda, że jak już doszedłem na pierwszą stronę wyników google pod "mxrevshare" - muszę zaczynać wszystko od poczatku pod "mx world", ale cóż :) Jeśli chcesz mi jakoś pomóc i gdzie-niegdzie podlinkować wpis, będę bardzo wdzięczny :)

getpaid20.pl/piramidy-finansowe/mxrevshare-jako-przyklad-piramidy-finansowej/

Pozdrawiam!

mysc
Posty: 18
Rejestracja: 28 paź 2016 21:46
Kontaktowanie:

Re: Blog "Get Paid 2.0"

Postautor: mysc » 11 lis 2016 20:23

Tworzysz i używasz własne LP/mini-strony? Prowadzisz bloga? Wiesz ile pieniędzy tracisz nie budując własnych list mailingowych? Wiesz dlaczego lista jest dużo efektywniejsza od fanpage'a?
W artykule opisuję dlaczego warto i jak taką listę budować. Budowanie list można połączyć z techniką "mini-stron" i zdecydowanie zwiększyć swoje zyski :) Zapraszam do tekstu :)


Link : getpaid20.pl/praktycznie-o-zarabianiu/e-mail-marketing-budowanie-list-mailingowych

mysc
Posty: 18
Rejestracja: 28 paź 2016 21:46
Kontaktowanie:

Re: Blog "Get Paid 2.0"

Postautor: mysc » 17 lis 2016 21:18

Czytałeś/aś "Sekret" albo inne książki dotyczące "siły myśli" ?:) W tym wpisie przedstawiam dlaczego dla mnie tego typu książki nie mają sensu i co jest "kluczowym czynnikiem sukcesu" jeśli chodzi o osiąganie postawionych sobie celów. Przeczytaj ten wpis nawet jeśli nienawidzisz "coachingowej gadki" -> bo właściwie, oprócz tonu (momentami ;p) nie ma z takimi gadkami nic wspólnego :)


Link : getpaid20.pl/artykul/osiaganie-celow-to-efekt-uboczny-dobrych-nawykow/

mysc
Posty: 18
Rejestracja: 28 paź 2016 21:46
Kontaktowanie:

Re: Blog "Get Paid 2.0"

Postautor: mysc » 20 lis 2016 18:59

Cześć! Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj publikuję wpis dotyczący nawyków, które moim zdaniem, są niezmiernie przydatne w zarabianiu przez internet. Oprócz listy 9 nawyków nad którymi warto pracować, opisałem również czynności pozorne - czyli takie, które tylko z pozoru "pchają" nas do przodu :) Zapraszam do wpisu :)


Link : getpaid20.pl/artykul/9-nawykow-przydatnych-w-zarabianiu-przez-internet/

mysc
Posty: 18
Rejestracja: 28 paź 2016 21:46
Kontaktowanie:

Re: Blog "Get Paid 2.0"

Postautor: mysc » 23 lis 2016 23:25

Dzisiaj zapraszam do zapoznania się z "wprowadzeniem do opcji binarnych" :) To pierwszy na blogu wpis gościnny, dokładniej "gościem" jest administrator binary24.pl :) Więcej o tym czym są wpisy gościnne i jak będą wyglądały w przyszłości, napisałem we wstępie linkowanego artykułu :) Zapraszam!

LINK : getpaid20.pl/wpis-goscinny/wprowadzenie-do-opcji-binarnych/.

mysc
Posty: 18
Rejestracja: 28 paź 2016 21:46
Kontaktowanie:

Re: Blog "Get Paid 2.0"

Postautor: mysc » 29 lis 2016 20:36

Cześć! Dzisiaj wróciłem do MX WORLD i skomentowałem ostatnie posunięcia administracji tego programu. Zapoznajcie się z moim zdaniem i sami oceńcie na co wskazują :) Zapraszam do części drugiej najchętniej komentowanego wpisu na blogu :)


Link : getpaid20.pl/piramidy-finansowe/mx-world-mxrevshare-jako-przyklad-piramidy-finansowej-czesc-2/


.

karrrolina2655
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2016 23:04
Kontaktowanie:

Re: Blog "Get Paid 2.0"

Postautor: karrrolina2655 » 29 lis 2016 23:11

zarabianie w internecie jest bardzo trudne ... moim zdaniem 1% osób ma szanse aby zarobić.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości