Jak zaoszczędzić pieniądze na zakupie w Chinach?

MarcusMach

Jak zaoszczędzić pieniądze na zakupie w Chinach?

Postautor: MarcusMach » 20 cze 2018 17:41

Pozdrawiam, chcę cię zapytać, czy korzystasz z portali cash back? Często kupuję małe towary na aliexpress i często są kupony rabatowe na Tipli - https://www.tipli.pl/znizki/aliexpress. Czy masz jakąś inną wskazówkę, jak zaoszczędzić pieniądze na zakupie na aliexpress lub w Chinach w ogóle?

Przepraszam za mój polski język.

Wildlukas

Re: Jak zaoszczędzić pieniądze na zakupie w Chinach?

Postautor: Wildlukas » 08 paź 2018 11:51

Ja korzystałem i ten cashback to taki sobie w sensie długo trzeba czekać. jak przesyłka do ciebie dojdzie w dwa miesiące to jeszcze kolejny miesiąc trzeba czekać na zwrot tym kilku procent. Dobry sposób przeczytałem na alitopbrands.pl na ali express dają kupony rabatowe w wysokości 4 dolarów dla nowych klientów. Wystarczy przed zakupem zakładać nowe konto i kupon można na aliexpressie wykorzystać w każdym sklepie. Na większość produktów aliexpress daje dodatkowe rabaty jak się je kupuje przez aplikację mobilną.

Monika365

Re: Jak zaoszczędzić pieniądze na zakupie w Chinach?

Postautor: Monika365 » 17 paź 2018 10:47

ostatnio często zamawiam z alexpress i z innych chińskich portali, cło albo vat na przesyłki raz był raz nie było. Jak ktoś kupuje wartościowe produkty z aliexpress to jak jest możliwość to niech zamawia w pakietach tak aby wartość paczki nie przekraczała 45 euro bo w tedy naliczenie vatu gwarantowane. Ale i tak na dziesięć zamówionych przedmiotów powyżej 45 euro miałam oclenie tylko na jednej paczce, ale podobno to się zmieni niedługo i będzie dziesięć na dziesięć.