Whitepress - opinie, korzysta ktoś?

Sedeks

Whitepress - opinie, korzysta ktoś?

Postautor: Sedeks » 17 lip 2018 12:00

Trafiłem ostatnio na tę platformę do content marketingu. Nie jest to jedyna tego typu strona, ale najbardziej znana. Inne dopiero się zaczynają rozwijać. Najbardziej zaawansowaną na dzień dzisiejszy jest zdecydowanie Whitepress https://antyhaczyk.blogspot.com/2018/02 ... -jest.html
Pytanie na ile coś to daje. Zarejestrowałem się na próbę Whitrepress i z tego co widzę to tam te portale albo mają wysokie koszty publikacji albo są kiepskie. Trudno odsiać te, które rzeczywiście mogą coś dać w postaci reklamy i promocji, czy wartościowego linka od tych, które praktycznie nic nie dadzą.

Ciekaw jestem waszych opinii, bo w sumie nigdy nie korzystałem z takich rozwiązań. Dzisiaj jednak jest tak duża konkurencji chyba już w każdej branży w Internecie, że przebicie się z nową firmą graniczy z cudem i wymaga nie wiem czego, olbrzymiego nakładu na reklamę? Tyle, że w przypadku chyba prawie każdej malutkiej młodej firmy to budżet reklamowy jest zwykle okrojony.