Wsparcie sprzedaży

bartekkwasota

Wsparcie sprzedaży

Postautor: bartekkwasota » 04 wrz 2018 10:55

Cześć! Podglądam forum od jakiegoś czasu i jeszcze takiego wątku nie znalazłem, mianowicie - poszukuję programu który dałby wsparcie sprzedaży produktów przez internet na różnych platformach. Ponieważ prowadzimy z żoną kilka sklepów internetowych, korzystamy również z możliwości wystawiania aukcji na allegro i zaczynamy się w tym wszystkim gubić. Chcielibyśmy połączyć cały magazyn w jedno i modułowo kontrolować sprzedaż z poziomu jednego programu na wszystkich platformach. Czy w ogóle istnieje coś takiego, odpowiednio cenowo na portfel polskiej klasy średniej?

syla11

Re: Wsparcie sprzedaży

Postautor: syla11 » 06 wrz 2018 15:23

Spotkałam sie z kilkoma takimi programami przez moje internetowe życie i chętnie się podzielę spostrzeżeniem, że jak jest o wszystkim program to się kończy na tym, że w zasadzie wszystko się wiesza i nie masz nic. Aczkolwiek taka uwaga dotyczy głównie wersji darmowych ;-) Chcesz całkowicie zautomatyzować zamówienia, czy jednak wolisz mieć coś do powiedzenia? :) Ja bym nie oddawała wszystkiego w ręce programu.

bartekkwasota

Postautor: bartekkwasota » 06 wrz 2018 19:47

Dzięki za odpowiedź Syla11! Myślałem, że już nigdy nikt nie napisze, jesteś moim światełkiem w tunelu ;) Chciałbym zautomatyzować w 90% wiadomo, że trzeba mieć nad tym wszystkim chociaż odrobine kontroli, żeby tak jak piszesz nie było niespodzianek, że program cos źle przydzieli, oszaleje i zacznie rozsyłać jakieś dziwne maile itd. No ale automatyzacja na pewno spowoduje wzrost zadowolenia klientów, teraz ta wysyłka trochę mi zajmuje, zaczynam zbierać zamówienia i pakuje je i wysyłam dwa razy w tygodniu, to jednak wydłuża czas realizacji zamówienia, a mógłbym wysyłać codziennie, tyle, że przy ręcznej robocie to się schodzi od cholery czasu. Jak pewnie sama wiesz. No i zdaję sobie sprawdę, że za ułatwienia trzeba ponieść cenę, tak samo jak w google udostępniasz wszystko za cenę ułątwień. W tym przypadku rozwiązanie spowoduje pomniejszenie środków na koncie, ale jestem na to gotowy.

syla11

Postautor: syla11 » 07 wrz 2018 14:37

W takim razie wydaje mi się, ze program z którego sama korzystam powinien spełniać twoje oczekiwania - aukcje, stan magazynowy, zarządzanie zamówieniami, wszystko w jednym miejscu, cena zależy od twoich potrzeb obszernościowych. Zostawiam link https://sellasist.pl/ do przeklikania

eri10

Postautor: eri10 » 08 wrz 2018 15:09

Rozwiązań jeśli chodzi o sprzedaż na platformach sprzedażowych (marketplace) jest naprawde multum w tej chwili i rzeczywiscie mozna sie w tym troche pogubic jesli wszystkim zarzadza sie samemu. Zdecydowanie nie polecam bo jakośc uslug tez ma znaczenie dla klienta i jesli raz zaliczy sie wtope... to on juz nie wraca. Popatrz sobie na najnowsze technologie w e-commerce na stronce czy w magazynie Marketer Plus tam chyba tez zreszta maja baze najlepszych narzedzi z kontaktami do konkretnych firm. Takie kampanie powinny byc dookreslone pod konkretny sklep, wiec jesli chcesz sie zajac temat na powaznie radze skorzystac z profesjonalnej obslugi

bartekkwasota

Postautor: bartekkwasota » 08 wrz 2018 17:01

Eh no właśnie @eri10 wybór jest ogromny, ale jednak kwestia zaufania do twórców czy obsługi technicznej to bardzo ważna sprawa, nie skorzystam z pierwszego lepszego programu, którego ktoś nie sprawdził na żywym organizmie, bo takie testy zazwyczaj bardzo drogo kosztują. Chcę wejść w temat ze sprawdzonym programem, bo też nie mam zbytnio czasu na "testowanie". To jest ciekawa propozycja @Syla11 a i ceny są interesujące.

MarBud1982

Postautor: MarBud1982 » 10 wrz 2018 11:42

Chyba też stestuje ten sellasist. Wygląda fajnie

Hefalumpka

Postautor: Hefalumpka » 29 paź 2018 10:33

bardzo ciekawy temat poruszyliście. Nie ukrywam, ze i mnie on interesuje. Może skonsultujcie się najlepiej z tym producentem rozbudowanych systemów magazynowych. Być może on będzie w stanie podpowiedzieć jakieś konkretne rozwiązanie i dostosować system do Twoich potrzeb?

bartekkwasota

Postautor: bartekkwasota » 15 lis 2018 13:55

MarBud1982 pisze:Chyba też stestuje ten sellasist. Wygląda fajnie

Powiem Ci, że uległem propozycji i jestem z niego bardzo zadowolony, daj znać jak tam u Ciebie?