Skąd brać motywacje do dodatkowej pracy?

filimonik

Skąd brać motywacje do dodatkowej pracy?

Postautor: filimonik » 14 cze 2013 09:02

Cześć. Potrzebne mi są pieniądze, a wiadomo że z nieba nie spadną i potrzebuję pracy dodatkowej. Jednak nie mam na to ani siły, ani moja motywacja nie jest wystarczająca. Co w takim przypadku zrobić?

kanap

Re: Skąd brać motywacje do dodatkowej pracy?

Postautor: kanap » 14 cze 2013 15:03

Jeśli nie masz motywacji do dodatkowej pracy to oznacza, że nie potrzebujesz jej wystarczająco mocno. Ja potrzebuję więcej zarobić i chwytam się wszystkiego, bardzo mnie motywuje większy dochód. Ale może masz problem z motywacją więc skorzystaj z zaproponowanej wcześniej strony, sama wiele słyszałam o takich konferencjach. A nie ma nic lepszego niż posłuchać ekspertów w tej dziedzinie.

jack.rostowski

Postautor: jack.rostowski » 07 lip 2013 15:00

Ja bym proponował poczytać jakieś poradniki psychologiczne na temat motywacji.

DonVito
Kontaktowanie:

Postautor: DonVito » 19 lip 2013 17:01

No niestety bez motywacji trudno o efekty, każdy chciałby zarobić jak najniższym kosztem wysiłku a tak się w większości przypadków nie da, są oczywiście wyjątki, ale to raczej science fiction dla przeciętnego człeka, więc nie ma sensu o nich pisać.

adelkaw

Postautor: adelkaw » 09 sie 2013 16:45

Ja sobie powtarzam, że co zrobię dzisiaj to jutro tego nie będę musiała robić ;)
[url=konsolidacja-kredytow.com]Porównanie kredytów konsolidacyjnych[/url] pozwala szybko wybrać ofertę banku.

korab1

Postautor: korab1 » 09 sie 2013 19:48

Jeżeli masz proste zadanie do wykonania i z góry wiesz że zarobisz gruba kasę to jest właśnie najlepsza motywacja. Są zajęcia gdzie praca trwa 2 do 4 godz. a daje nam zysk 2 do nawet 10 tys.zł. Właśnie szukam osób kompetentnych, solidnych do takiej pracy.

kicikici

Postautor: kicikici » 02 paź 2013 22:27

chyba jednak pieniądze są największą motywacją :)

sloniukm

Postautor: sloniukm » 08 lis 2013 12:52

By podjąć się pracy dodatkowej należy być skrupulatnym w tym co się robi. Należy próbować nawet jeśli zdarzą się jakieś wpadki.

icon

Postautor: icon » 02 cze 2017 14:28

na pewno trzeba wierzyć, że się uda i być mocno zdeterminowanym. Pamiętać, że jeśli coś nie wychodzi to zamiast rozpaczać trzeba iść jeszcze mocniej na przód. Ja kilka razy miałam kryzys. Ostatnio skorzystałam z propozycji organizacji http://www.bnipolska.pl/ to organizacja rekomendacji biznesowych i to mnie motywuje by być lepszym. Spotkania z członkami to dawka ogromnej wiedzy i siły do samorealizacji. Jak dla mnie to był strzał w dziesiątkę.

amberus
Kontaktowanie:

Postautor: amberus » 13 cze 2017 12:23

Motywacja to podstawa osiągania każdego celu. Bez tego nic nie zrobisz. Chcesz motywację ? Ustal sobie zadanie - zarobię w tym roku np. 20 tys zł pracując np. poprzez internet. Znajdź sposób, biznes, a jeśli nie możesz to skorzystaj z obecnie najlepszej firmy, dołącz, ucz się i zarabiaj. Więcej tu https://zarabianieodzaraz.wixsite.com/expasset [ kontakt bezposredni skype janubers1 ]
Konkretny biznes dla każdego www.expassetbiznes.com