Akcje rzeczywiste bez prowizji

babtu

Akcje rzeczywiste bez prowizji

Postautor: babtu » 19 kwie 2018 15:15

Czy ktoś z Was rozpoznał dokładnie promocję XTB?
Czy w tym nie ma żadnych haków?
Jakby na to nie patrzeć - żaden dom maklerski nie oferuje prowizji na podobnym poziomie.
Zrobili 30k euro bez prowizji, a później 0,2 proc. od nadwyżki.
Nikt tego nie wyrównał?

Muszka

Re: Akcje rzeczywiste bez prowizji

Postautor: Muszka » 23 kwie 2018 17:00

Kiedy czytałem regulamin to nie było określone, jak długo będą te warunki w XTB faktycznie obowiązywać.
Ale fakty są takie, że żaden inny broker takiej oferty nie zaproponował. Domy maklerskie mają zazwyczaj od 0,3 proc. w górę, a oni dali 0 proc. do 30 k euro, a później - 0,2. Dwie osoby z mojego otoczenia również się do nich przeniosły. Podejrzewam, że same domy maklerskie też się nie spodziewały takiej bomby.

amberus
Kontaktowanie:

Postautor: amberus » 26 kwie 2018 08:12

Obecnie duży dochód dadzą akcje firmy Sky Wey. Obecnie to jedna z największych firm z dziedziny transportu - najnowszych technologi. Więcej tu http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Sky-Way- ... dze-.-.htm [ kontakt na stronie ]
Dochody pasywne dla firm i osób https://zarabianieodzaraz.pl.tl/

babtu

Postautor: babtu » 13 lip 2018 08:31

Najlepsze jest to, że minęło tyle miesięcy, a nikt nawet na chwilę nie wyrównał oferty XTB.
Dziwne? No w momencie kiedy to wprowadzali, to faktycznie był szok, bo nawet ponad te 30k euro i tak mieli niższą prowizję niż domy maklerskie, ale że przez tyle czasu nikt nie spróbuje tego wyrównać, albo chociaż się zbliżyć, to kompletnie się nie spodziewałem.
Co tutaj dużo mówić - rynek.