Oszczędzanie na ogrzewaniu

grzesiu

Re: Oszczędzanie na ogrzewaniu

Postautor: grzesiu » 27 lis 2018 15:09

szymicz12 pisze:@gad.gadowski zmiana sprzedawcy gazu na pewno nic nie kosztuje, przecież to zysk dla firmy, mają kolejnego klienta ;).

No w sumie tak ale wszelkie formalności są za nas załatwiane więc stąd to pytanie. A Ty masz jakieś doświadczenia związane ze zmianą sprzedawcy gazu ?
szymicz12 pisze:@grzesiu a wyobrażasz sobie, że przez 40 dni nie masz gazu w firmie? trochę słabo. gaz masz cały czas.

Przecież dokładnie to napisałem :) ciężko raczej firma by funkcjonowała bez dostawy gazu przez miesiąc

szymicz12

Postautor: szymicz12 » 27 lis 2018 15:41

grzesiu pisze:
szymicz12 pisze:@gad.gadowski zmiana sprzedawcy gazu na pewno nic nie kosztuje, przecież to zysk dla firmy, mają kolejnego klienta ;).

No w sumie tak ale wszelkie formalności są za nas załatwiane więc stąd to pytanie. A Ty masz jakieś doświadczenia związane ze zmianą sprzedawcy gazu ?
szymicz12 pisze:@grzesiu a wyobrażasz sobie, że przez 40 dni nie masz gazu w firmie? trochę słabo. gaz masz cały czas.

Przecież dokładnie to napisałem :) ciężko raczej firma by funkcjonowała bez dostawy gazu przez miesiąc

Ja jeszcze nigdy nie zmieniałem sprzedawcy, bo dopiero co zakładam swoją firmę i stoję przed jego wyborem :D I nie wiem, czym mam się kierować. Może możesz mi któregoś polecić bądź odradzić z doświadczenia? Nie chciałbym bawić się w te zmiany.

Hefalumpka

Postautor: Hefalumpka » 27 lis 2018 15:59

Ja zauważyłam oszczędności w grzaniu od momentu, gdy wymieniłam okna na nowe w swoich mieszkaniu w Katowicach.

sting

Postautor: sting » 27 lis 2018 20:28

Jeśli chcesz oszczędzić na ogrzewaniu to najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana okien na porządnej jakości ale w rozsądnej cenie. Takie coś gwarantują produkty firmy https://www.drutex.pl/pl/ Szeroka gama produktów i rozsądne ceny.

chemicalsister

Postautor: chemicalsister » 30 lis 2018 14:28

Bierzemy się za montaż okien. Ilość potrzebnych rzeczy mnie przeraziła. Taśmy, folie bity do wkrętarki i jeszcze kotwy! To za dużo, jak dla jednej kobiety!
http://mojepieniadze.net.pl/ - źródło informacji o Twoich pieniądzach

szymicz12

Postautor: szymicz12 » 01 gru 2018 19:55

Hefalumpka pisze:Ja zauważyłam oszczędności w grzaniu od momentu, gdy wymieniłam okna na nowe w swoich mieszkaniu w Katowicach.

Ja w swojej firmie od razu będę miał nowiutkie okna, dlatego szukam innego sposobu na zminimalizowanie kosztów gazu. Przede wszystkim interesuje mnie, kto ma gaz najtaniej.

gad.gadowski

Postautor: gad.gadowski » 02 gru 2018 19:44

szymicz12 pisze:
Hefalumpka pisze:Ja zauważyłam oszczędności w grzaniu od momentu, gdy wymieniłam okna na nowe w swoich mieszkaniu w Katowicach.

Ja w swojej firmie od razu będę miał nowiutkie okna, dlatego szukam innego sposobu na zminimalizowanie kosztów gazu. Przede wszystkim interesuje mnie, kto ma gaz najtaniej.

A sprawdzałeś różne oferty gazu? Tauron ma ochronę przed podwyżkami w przypadku oferty dla firm

Spalska

Postautor: Spalska » 04 gru 2018 00:18

gad.gadowski pisze:A sprawdzałeś różne oferty gazu? Tauron ma ochronę przed podwyżkami w przypadku oferty dla firm

Brzmi fajnie, pytanie tylko na jak długo taką ochronę mamy??

szymicz12 pisze:Ja w swojej firmie od razu będę miał nowiutkie okna, dlatego szukam innego sposobu na zminimalizowanie kosztów gazu. Przede wszystkim interesuje mnie, kto ma gaz najtaniej.

A czego oczekujesz od dostawcy ? Tylko niskich cen?

Wojtek15
Kontaktowanie:

Postautor: Wojtek15 » 06 gru 2018 14:32

Ocieplenie to podstawa. W mieszkaniu już gorzej, ale też cieplej bo graniczy z innymi. Ważne żeby w domu cieplej było, więc nie wiem czy oszczędzanie akurat na tym jets najlepszą opcją

grzesiu

Postautor: grzesiu » 06 gru 2018 16:13

Spalska pisze:Brzmi fajnie, pytanie tylko na jak długo taką ochronę mamy??

Z tego co kojarzę to taką ochronę przed podwyżkami masz na rok :)

Spalska pisze:A czego oczekujesz od dostawcy ? Tylko niskich cen?

Dobre opinie też są ważne, ale wiadomo każdy pod siebie wybiera sprzedawcę gazu. Wszystko zależy od preferencji