Wybór rodzinnego samochodu

KacperR

Wybór rodzinnego samochodu

Postautor: KacperR » 23 lip 2018 13:00

Cześć,
Przychodzę do Was z takim pytaniem: jakie auto możecie mi polecić patrząc na model, który będzie odpowiedni dla 5-cio osobowej rodzinki? (Ważny jest duży bagażnik oraz odpowiedni trwałe zawieszenie, ponieważ mieszkamy ok. 30km od miasta). Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)

MarekJol

Re: Wybór rodzinnego samochodu

Postautor: MarekJol » 04 sie 2018 17:54

W takim razie dla Ciebie najlepszą opcją będzie wybór czegoś większego jak na przykład SUV :) Ja od roku jeżdżę Hondą CR-V i spokojnie mogę polecić ją również dla Ciebie, a to ze względu na przestronność nawet dla większej rodziny, niezawodność i również dobrze poradzi sobie nawet zimą w ciężkie warunki. Jeżeli jeszcze jej nie widziałeś to polecam zajrzeć na kanał YT HondaPlaza bądź w wolniej chwili również oferty ich salonu :)

Sebastian33

Postautor: Sebastian33 » 07 sie 2018 10:06

Również jestem podobnego zdania co mój poprzednik, akurat jeżeli chodzi o wybór dobrego samochodu który poradzi sobie w trudnych warunkach i na dłuższe wyjazdy to CR-V tutaj jest jednym z lepszych przykładów na który warto zwrócić uwagę. Z resztą jak poznasz go lepiej co do specyfikacji oraz na jeździe próbnej to sam się przekonasz :)

Adamus

Postautor: Adamus » 13 sie 2018 12:58

Z tego co wiem to też mają w ofercie aut używanych również modele innych producentów, także moim zdaniem w wolnej chwili warto do nich zajrzeć jeżeli mieszkasz w okolicy, bo rzeczywiście w takich miejscach masz przynajmniej pewność, że samochód jest dobrze przygotowany i nie będzie Cię w niedalekiej przyszłości narażał na duże koszty napraw, bądź wymian :)

Żaklina

Postautor: Żaklina » 11 paź 2018 21:12

Myślę, że niezłym pomysłem jest też kupno samochodu typu kombi. Niektóre modele mają na prawdę pojemne bagażniki.

Mroczek

Postautor: Mroczek » 28 lis 2018 13:14

Na pewno trzeba wziąć pod uwagę i wielkość rodziny i dostępny budżet.

nosleep

Postautor: nosleep » 11 sty 2019 14:57

To prawda, że budżet i wielkość rodziny to najistotniejsze kwestie. Warto też pamiętać, że jeśli decydujecie się na zakup auta używanego to warto aby rzucił na nie okiem fachowiec. Niestety w Polsce jest tak, że auto się sprzedaje jak coś się psuje więc lepiej wiedzieć na co się decydujemy. Fachowej oceny stanu technicznego dokonują mechanicy z firmy Mzcars https://sprawdz-auto24.pl/ . Wykonują oni bardzo dokładny przegląd auta, dzięki czemu są w stanie wykryć każda usterkę.