Oszczędzanie na ogrzewaniu

szymicz12

Re: Oszczędzanie na ogrzewaniu

Postautor: szymicz12 » 07 gru 2018 16:32

Spalska pisze:
gad.gadowski pisze:A sprawdzałeś różne oferty gazu? Tauron ma ochronę przed podwyżkami w przypadku oferty dla firm

Brzmi fajnie, pytanie tylko na jak długo taką ochronę mamy??

szymicz12 pisze:Ja w swojej firmie od razu będę miał nowiutkie okna, dlatego szukam innego sposobu na zminimalizowanie kosztów gazu. Przede wszystkim interesuje mnie, kto ma gaz najtaniej.

A czego oczekujesz od dostawcy ? Tylko niskich cen?

Oprócz niskich cen zależy mi na podejściu do klienta. Żeby w razie awarii itp. nie zbywali mnie.

szymicz12

Postautor: szymicz12 » 07 gru 2018 16:33

grzesiu pisze:
Spalska pisze:Brzmi fajnie, pytanie tylko na jak długo taką ochronę mamy??

Z tego co kojarzę to taką ochronę przed podwyżkami masz na rok :)

Spalska pisze:A czego oczekujesz od dostawcy ? Tylko niskich cen?

Dobre opinie też są ważne, ale wiadomo każdy pod siebie wybiera sprzedawcę gazu. Wszystko zależy od preferencji

A co jeśli podczas tej ochrony ceny gazu spadną (o ile jest to w ogóle możliwe :p) płacimy wtedy mniej?

Spalska

Postautor: Spalska » 09 gru 2018 20:01

szymicz12 pisze:A co jeśli podczas tej ochrony ceny gazu spadną (o ile jest to w ogóle możliwe :p) płacimy wtedy mniej?

chyba masz możliwość zmiany cennika wtedy :pale to juz szczegoly musialabys na stronie doczytac bo nie wiem dokładnie jak to działa.

grzesiu pisze:Dobre opinie też są ważne, ale wiadomo każdy pod siebie wybiera sprzedawcę gazu. Wszystko zależy od preferencji

racja, ale kazdy chce tez miec jak najtaniej, a najtaniej nie zawsze idzie w parze z jakością i dobra obsługa klienta.

szymicz12

Postautor: szymicz12 » 11 gru 2018 15:35

@Spalska to możemy sobie wybrać czy chcemy płacić mniej? Kto by nie chciał :lol:
@Spalska podejście do klienta to podstawa, wiele słyszałem o tym, że ktoś miał wykupiony gaz od pewnego sprzedawcy i kiedy coś się stało nawet nie mógł się dodzwonić :roll:

Spalska

Postautor: Spalska » 12 gru 2018 16:31

szymicz12 pisze:@Spalska to możemy sobie wybrać czy chcemy płacić mniej? Kto by nie chciał :lol:

Na stronie doczytałam ,że : W sytuacji, gdy cena Paliwa gazowego wynikająca z Cennika będzie wyższa od ceny paliwa gazowego wynikającej z aktualnej Taryfy Sprzedawcy, cena wskazana w Cenniku ulegnie obniżeniu do wysokości ceny Paliwa gazowego wskazanej w aktualnej Taryfie Sprzedawcy. Tak zadziała mechanizm „Gwarancja Niższej Ceny”. :)

szymicz12 pisze:@Spalska podejście do klienta to podstawa, wiele słyszałem o tym, że ktoś miał wykupiony gaz od pewnego sprzedawcy i kiedy coś się stało nawet nie mógł się dodzwonić :roll:

Dokładnie, nie ma nic gorszego niż brak porozumienia z dostawcą/bankiem czy jakąkolwiek instytucją która zajmuje się ważnymi sprawami.

Bernwald3

Postautor: Bernwald3 » 11 sty 2019 17:58

Remontowałem ostatnio łazienke i skorzystałem z oferty blochlublin.pl , poniewaz polecił mi ich mój brat. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy. Jeżeli planujecie remont, to polecam skorzystac z ich oferty, które jest bardzo rozbudowana, a oni bedą w stanie odpowiedziec na kazde Wasze pytanie.