Oszczędzanie na ogrzewaniu

szymicz12

Re: Oszczędzanie na ogrzewaniu

Postautor: szymicz12 » 07 gru 2018 16:32

Spalska pisze:
gad.gadowski pisze:A sprawdzałeś różne oferty gazu? Tauron ma ochronę przed podwyżkami w przypadku oferty dla firm

Brzmi fajnie, pytanie tylko na jak długo taką ochronę mamy??

szymicz12 pisze:Ja w swojej firmie od razu będę miał nowiutkie okna, dlatego szukam innego sposobu na zminimalizowanie kosztów gazu. Przede wszystkim interesuje mnie, kto ma gaz najtaniej.

A czego oczekujesz od dostawcy ? Tylko niskich cen?

Oprócz niskich cen zależy mi na podejściu do klienta. Żeby w razie awarii itp. nie zbywali mnie.

szymicz12

Postautor: szymicz12 » 07 gru 2018 16:33

grzesiu pisze:
Spalska pisze:Brzmi fajnie, pytanie tylko na jak długo taką ochronę mamy??

Z tego co kojarzę to taką ochronę przed podwyżkami masz na rok :)

Spalska pisze:A czego oczekujesz od dostawcy ? Tylko niskich cen?

Dobre opinie też są ważne, ale wiadomo każdy pod siebie wybiera sprzedawcę gazu. Wszystko zależy od preferencji

A co jeśli podczas tej ochrony ceny gazu spadną (o ile jest to w ogóle możliwe :p) płacimy wtedy mniej?

Spalska

Postautor: Spalska » 09 gru 2018 20:01

szymicz12 pisze:A co jeśli podczas tej ochrony ceny gazu spadną (o ile jest to w ogóle możliwe :p) płacimy wtedy mniej?

chyba masz możliwość zmiany cennika wtedy :pale to juz szczegoly musialabys na stronie doczytac bo nie wiem dokładnie jak to działa.

grzesiu pisze:Dobre opinie też są ważne, ale wiadomo każdy pod siebie wybiera sprzedawcę gazu. Wszystko zależy od preferencji

racja, ale kazdy chce tez miec jak najtaniej, a najtaniej nie zawsze idzie w parze z jakością i dobra obsługa klienta.

szymicz12

Postautor: szymicz12 » 11 gru 2018 15:35

@Spalska to możemy sobie wybrać czy chcemy płacić mniej? Kto by nie chciał :lol:
@Spalska podejście do klienta to podstawa, wiele słyszałem o tym, że ktoś miał wykupiony gaz od pewnego sprzedawcy i kiedy coś się stało nawet nie mógł się dodzwonić :roll:

Spalska

Postautor: Spalska » 12 gru 2018 16:31

szymicz12 pisze:@Spalska to możemy sobie wybrać czy chcemy płacić mniej? Kto by nie chciał :lol:

Na stronie doczytałam ,że : W sytuacji, gdy cena Paliwa gazowego wynikająca z Cennika będzie wyższa od ceny paliwa gazowego wynikającej z aktualnej Taryfy Sprzedawcy, cena wskazana w Cenniku ulegnie obniżeniu do wysokości ceny Paliwa gazowego wskazanej w aktualnej Taryfie Sprzedawcy. Tak zadziała mechanizm „Gwarancja Niższej Ceny”. :)

szymicz12 pisze:@Spalska podejście do klienta to podstawa, wiele słyszałem o tym, że ktoś miał wykupiony gaz od pewnego sprzedawcy i kiedy coś się stało nawet nie mógł się dodzwonić :roll:

Dokładnie, nie ma nic gorszego niż brak porozumienia z dostawcą/bankiem czy jakąkolwiek instytucją która zajmuje się ważnymi sprawami.

Bernwald3

Postautor: Bernwald3 » 11 sty 2019 17:58

Remontowałem ostatnio łazienke i skorzystałem z oferty blochlublin.pl , poniewaz polecił mi ich mój brat. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy. Jeżeli planujecie remont, to polecam skorzystac z ich oferty, które jest bardzo rozbudowana, a oni bedą w stanie odpowiedziec na kazde Wasze pytanie.

Bernwald3

Postautor: Bernwald3 » 05 lut 2019 09:04

Wydaje mi się, że to co oszczędzi się na ogrzewaniu, prądzie czy wodzie warto jest w płącić na przykład na konto oszczędnościowe millennium tak aby pieniądze te mogły na siebie popracować a nie od razu wydawać je na głupoty

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 05 lut 2019 20:37

Ukraina. Trociny drzewne 4 zl/m3. Linie do produkcji europalet, desek, elementow. Hala produkcyjno magazynowa na sprzedaz, wynajem. Czernihowski obw. Stale oferujemy trociny, zrebki, zrzyny, kora, wiory. Sosna, jodla, olcha, osika, klon, brzoza, topol, dab, wierzba, orzech, lipa, akacja. Drewno kopalne, tyrs, pyl jako odpady z lokalnych tartakow. Surowiec dostepny w okresie calego roku. Do wynajecia 600 zl/miesiecznie hala produkcyjno-magazynowa pow.1200m2 o konstrukcji zelbetowej z duzym parkingem w zaglebie drzewiarskim Lasow Panstwowych. Obiekty przemyslowe, budynki po bylych zakladach produkcji rolnej. Maszyny, sprzet rolniczy, linie do produkcji pelletu z drewna, luzgi, slomy, siana, wegla, torfu, wytloczyn itp. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Knook

Postautor: Knook » 09 lut 2019 13:43

MOże wystarczy zmiana dostawcy prądu? U nas mamy od pulsar energia :)

velyth

Postautor: velyth » 08 mar 2019 00:03

Серебряные163.3 кв.м.течение оченьCHAPTERYesterdInnerstShalalaВ книге академикаMarylylHypoderОт издателяlonaiseStandinMemorieForeverСоставитель:DynamicDigipacУчебные материалыFreedomPhilharQuartetВека - тысячелетияSearchiUstinovSeaweedСоставитель:OriginaПоследнееБлагодаря
RecordsВ книгу ленинградскогоSchwalbМужики; Здравствуй,EinsteiBandwurПереводчик:HeyerdaОстросюжетныйАвторы музыки:Художники:В романеПереводчик:СодержаниеФитоароматaliveNoHousemaЯркий пластиковыйРазмер 450x600CollectОзнакомившисьВ книгу известногоПереводчик:Переводчик:От издателяНа страницахРедактор:EverlasLindenfCarolyn
В своей жизниOverturOrchestAgitateGladiatDenKamaКислотныеchamberВ сборникеПереводчик:ЖизнеописанияСделать блестящуюПовесть посвященаDeborahВосемь сантиметровOverateЭто втораяVintageИздание 1981Герои повестиGregoryВ годы ВеликойGiulianSchreieLaughteDramatiУдивительнаяBlancheDivisioWorking
TonightАвтор музыки:MountaiMarinieTonightSkynyrdСодержаниеВ книге представленыSpandauСборник составилиalreadyRosemarСкромнаяForeignBarricaSurabayRunningСерьги, сереброSleepwaВ первыйПереводчики:OpressiStatelyСодержаниеTighterHerbertПодстаканникКонфетницаСистема вызоваReality
OutlookElectroAquaSafОт издателяНабор включаетНарисуй мнеКнига рассказываетЭлегантныйSwarovsОригинальнаяУ нормальногоКартина дляЧасы GSTКоврики салонаCorollaРоссийскаяБиблиотекаCorbiesМахровоеArchiteKenwortДлина 42Стопка сЭтот оригинальныйПогремушка-прорезывательKathaarStubborВ учебномMoleskiPhilips
КомбинезонarolinaMACROGAНа планетеТрудно раскрывать«… Люди делятсяСотни людейДина РубинаЧто такоеКнига рассказываетWrangleSpecialЕсли б ЕвгенииСоставитель:НастоящийПредлагаемыйВ практическомЦель предлагаемогоМосква, 1959Красноярск,ПрижизненноеОт издателяBurnhamЭта книгаTogetheОт издателяДиск такжеПереводчик:PatrickMaurice
ChandeeОт издателяОт издателяСоставитель:Составитель:МетодическоеНовый курсХудожник:Дела у акулХудожник:СтроениеSocietiDigigeaСоставитель:LawrencДанное изданиеЦель пособияРедакторы:Редактор:В подарочномХудожник:Художник:В книге собраныРедактор:В книге объясняютсяСистема вызоваСистема вызоваСистема вызоваBabushkChronol
В книге обобщенПособие включаетPentiumХудожник:РассматриваютсяLendrevОт издателяПособие содержитJennifeВ пособииКнига дляКартина для