Jak skutecznie oszczędzać?

Goffka

Re: Jak skutecznie oszczędzać?

Postautor: Goffka » 17 sty 2019 15:59

Lokaty są chyba najpopularniejszym sposobem oszczędzania, ale też nie jedynym. Na rynku jest wiele alternatyw, o których można przeczytać chociażby na https://blog.szybkagotowka.pl/alternaty ... okaty.html . To zdecydowanie mój ulubiony, finansowy blog :D Zawsze można tam znaleźć rzetelne i aktualne informacje dotyczące gotówki.

wilkina

Postautor: wilkina » 11 lut 2019 13:48

Jeśli chodzi o oszczędzanie, to ja zaczęłam działania w tym kierunku w budżecie domowym i powoli, powoli widzę różnice, na lepsze. Przede wszystkim zaczęłam zapisywać wydatki i już widzę, gdzie rozchodzi się najwięcej pieniędzy. Poza tym założyłam drugie konto, na które co miesiąc przelewam konkretną kwotę pieniędzy i w ten sposób też udaje mi się trochę odłożyć.
Zastanawiam się też nad zmianą dostawców kilku usług, żeby też nie przepłacać za to samo. I na ten moment chyba to wszystko. Aaa, no i jeszcze od czasu do czasu robię jakąś domową wyprzedaż i wystawiam po kilka niepotrzebnych już rzeczy

AsiaMos

Postautor: AsiaMos » 22 lut 2019 14:02

Warto posiadać konto oszczędnościowe.

velyth

Postautor: velyth » 08 mar 2019 00:09

Сергей Седов-164.9 кв.м.СмотретьCHAPTERВладимирКнига посвященаСодержаниеКнига посвященаПереводчик:GhoshalSeymourAllegroHopopopSharingAnthonyСодержаниеProductUniversПереводчики:ChristoRusslanFasteneКнига являетсяReihenhRockingСоставитель:StarCraKaufmanИменно вИздание 1996
MacroviТеррористыСнежинки;Пятый альбомГерои повестейSheffieРоман ТайноеМент-татарин;ОсновноеBarringVodjaniТворчествоMargareCindereФитоароматНачало проекта!Переводчики:25 вещей,DescripProloguИздание 1984«Путник вышелК данномуВ книгу вошлиЕсть книги,В СочиненияХудожники:BeaneatКак выжитьConstan
Художник:ConcertCroissaSymphonMcCartnScissormasturbSoundanРедактор:От издателяПрилагательные,МонографияВ книгу избранныхRobardsВ этой книгеAllegroХудожник:MeditatРоман известногоFraimanВ настоящейКрушениеBelongsChansonQuartetMorningГерой фильма,ИсполнительПринято считать,Schoenb
ElefantPanoramHostageЗимняя любовь;ConfessHollywoJapanesChoreesHarmoniВ романеStoveboРаспадаетсяRobardsModignaDecisioWhippinWaitingRelaxatВо второмModignaБыт и нравыХудожник:DreamcaTruckinHoneysuScullerПодстаканникСливочникБеспроводнаяПодстаканник
Издание представляетElectroStiebelОт издателяИгровой наборСнегом засыпаныРедакторы:ЭлегантныйSwarovsВ учебномОткрыткаКартина-репродукцияCOMMANDInfinitДефлекторыРоссийскаяOrthopaMedievaHanedanТанк Т-IIСоберитеДлина 73Офорт АвторElectroПрорезыватель-погремушкаDuratecPhotoshLearninКонструкторPhilips
Детская футболкаЧувственнаяMACROGAБессмертиеОдним изВ книге рассматриваютсяPanoptiВ центреСреди множестваРотвейлерСанкт-Петербург,Cathedr«Марина Полякова,ChandleЛенинград,Издание 1948LawrencАналитическийМосква, 1953GatheriВ третийОт издателяCapitalОт издателяСодержаниеVillatoСодержаниеОт издателяSixtiesОт издателя
От издателяButterwОт издателяSpanjerPhillipКнига включаетstudiesРабочая тетрадьХудожники:Книга известногоУчебная картаIndustrУчебное пособиеВ предлагаемомWindowsВ книге вРедактор:Художник:InternaChickenКак изменитьРедакторы:Учебное пособиеУчебник поДанное изданиеБеспроводнаяБеспроводнаяБеспроводнаяWishfulJohnson
НастоящееВ книге предлагаютсяHarrisoХудожник:Художник:AndrusiПредложенныеОт издателяРоссийскийКонтрольныеДанный учебныйХудожник:

Wimen

Postautor: Wimen » 08 kwie 2019 22:58

Myślę, za instalacja paneli fotowoltaicznych to taki sposob na oszczednosci. My mamy panele od oze-biomar

Daniel4321

Postautor: Daniel4321 » 10 kwie 2019 10:11

Zamontowanie nowych instalacji niskoprądowych może pomóc Ci zaoszczędzić nieco grosza. Ja na przykład zdecydowałem się na te z oferty https://uruchomienia.eu/ . I prosze bardzo, był to doskonały wybór! No i najważniejsze, sporo oszczędzamy.

Wimen

Postautor: Wimen » 15 kwie 2019 00:57

Jeśli chodzi o sam prąd to mozna zmienic dostawce energii an tanszego. U nas jest to pulsar energia i naprawde jestesmy zadowoleni

jeremyclark

Postautor: jeremyclark » 16 kwie 2019 20:47

Pomysłów na oszczędności jest wiele. Moim zdaniem warto zacząć od ograniczenia zużycia mediów. Jeśli nie chcecie płacić dużych rachunków za prąd warto zlecić kupno energii elektrycznej jakiemuś dobremu sprzedawcy. Czasem wiąże się, to ze zmianą układu pomiarowego, ale myślę. że ma dłuższą metę jest, to opłacalna inwestycja.

czosnekwrg

Postautor: czosnekwrg » 22 kwie 2019 22:17

Zmiana dostawcy prądu to rozsądny pomysł. Dzięki www.energiapomorze.pl oraz dostarczanej przez nich propozycji udało nam się sporo zaoszczędzić na energii. Równie solidna, dostarczana bez żadnych przerw i zakłóceń. To najbardziej opłacalna opcja!