Program do fakturowania

Marecki

Program do fakturowania

Postautor: Marecki » 16 maja 2017 23:42

Ja niedawno podliczyłem swoje wydatki na księgowość i wszystkie sprawy związane z archiwizacją itp. i myślę, że na tym polu też można by trochę zaoszczędzić, bo wydatki są moim zdaniem w połowie zbędne i można je zmniejszyć. Zasadnicze pytanie jaki macie program do fakturowania i takiego wspomagania firmy online? Bo przejrzałem kilka propozycji nie wiem, na co się zdecydować. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Maciejo

Re: Program do fakturowania

Postautor: Maciejo » 18 maja 2017 23:45

Masz świetą rację, bo akurat w księgowość wkłada się dużo kasy. A jak się ma program, którym to można wszystko ogarnąć to i wydatki są mniejsze. Co do samego programu to ja korzystałem już z kilku i mam faworyta, bo nawet faktury w różnych językach i walutach wystawia. Pytanie czy interesuje Cię bezpłatny program czy raczej coś na wyższym poziomie?

Forumowicz

Postautor: Forumowicz » 19 maja 2017 16:00

Sprawdź sobie ofertę od RESET2 z Wrocławia (np. r2faktury). Są na rynku już kilkanaście lat, mają pełną, kompleksową ofertę dla firm, i dodatkowo często aktualizują swoje programy. Zawsze możesz skorzystać z wersji demo, i przekonać się, czy tego szukasz.

Marecki

Postautor: Marecki » 22 maja 2017 22:47

Maciejo, wolałbym coś z wyższej półki. Lepiej na początku zainwestować w coś konkretnego, a później oszczędzać. A jakoś nie wydaje mi się, żeby darmowe programy miały aż tyle opcji. Potrzebuje czegoś konkretnego, ale też nie jakiegoś super skomplikowanego w obsłudze. To powiesz na czym działasz? będę wdzięczny.

Maciejo

Postautor: Maciejo » 24 maja 2017 21:40

Weź sobie sprawdź ofertę programu BIZIN, ja od dłuższego czasu tylko na tym lecę. Obsługa nie jest jakoś bardzo skomplikowana, więc raczej szybko ogarniesz o co chodzi. To taki całościowy program do wspierania firmy online: faktury, zarządzenie magazynem, ewidencja kosztów, obsługa płatności itp.

Lucka99

Postautor: Lucka99 » 25 maja 2017 17:25

Używam BizIn ‘u już od roku i dobrze mi się sprawdza. Oczywiście darmowy nie jest, ale jeżeli poszukujesz czegoś tak jak piszesz z wyższej półki to pewnie zdajesz sobie sprawa, że za pewną jakość się płaci. Takie darmowe albo demo systemy są teraz pełne reklam i mają mnóstwo ograniczeń. Żeby zaoszczędzić sobie czas, a czas to pieniądz przeciez warto się nim zainteresować. Prosty w obsłudze, sporo funkcji, nawet rozszerzonych, opcja magazynu, JPK, ewidencjonowanie czyli w sumie wszystko co potrzebne w firmie. Ja mogę na prawde polecic ten system, nie mam zadnych zastrzeżeń.

Forumowicz

Postautor: Forumowicz » 31 maja 2017 16:49

https://buchcom.pl/aktualnosci/938-masz ... racji.html

Niemiła niespodzianka dla osób, które wykorzystują starsze typy oprogramowania. Mnie na szczęście to nie dotyczy, od jakiegoś czasu działam z RESET, który bez problemu działa z nowszymi systemami, ale część osób pewnie się znajdzie, która do tej pory korzysta z XP lub Visty.

mark

Postautor: mark » 19 cze 2017 10:54

Szczerze mówiąc nie znam się. U nas kompleksową obsługę zapewnia itbce. Firmy informatyczne we Wrocławiu mają bardo bogatą ofertę, ale ta jest najlepsza. Służą pomocą zawsze kiedy trzeba.

Marecki

Postautor: Marecki » 19 cze 2017 23:34

No witam wszystkich znów:) skusiłem się na ten system BIZIN i muszę przyznać, że mieliście racje. Przejrzysty program z wieloma opcjami, jak dla mnie oszczędność czasu no i mniejsze wydatki. Także dzięki za rady.

tea time

Postautor: tea time » 26 lis 2017 17:48

Wybierz Faktura.pl i w celu wdrożenia tego narzędzia w swojej firmie polecam skontaktować się z firmą Blue Media. Kompleksowo Ci pomogą i wszystko wyjaśnią. Jak poczytasz sobie o zaletach Faktura.pl, to sam zobaczysz jakie to świetne narzędzie - daje możliwość dostępu do historii rozliczeń, wysyłki faktur na skrzynkę mailową Klienta czy włączenia powiadomień SMS o wystawieniu nowego dokumentu. Polecam to narzędzie!