Kontrola i planowanie podróży służbowych

donmateo

Re: Kontrola i planowanie podróży służbowych

Postautor: donmateo » 04 lip 2017 10:33

witebsky pisze:Wybierać firmę najtańszą cenowo czy najbardziej doświadczoną?

Na pewno doświadczoną jak Call&Fly. Ceny? Zawsze są ustalane indywidualnie. Z doświadczenia wiem, że tańsza oferta nie zawsze przekłada się na jakość usług.

Tolak

Postautor: Tolak » 06 lip 2017 12:01

Raczej nie powierzyłbym organizacji lotu firmie, która jest na rynku miesiąc albo dwa. Wolałbym taką bardziej doświadczoną, która ma za sobą np. kilka tysięcy zorganizowanych lotów.

donmateo

Postautor: donmateo » 06 lip 2017 12:25

Dlatego postawiliśmy na Call&Fly :)

figleqq

Postautor: figleqq » 07 sie 2017 15:04

Ja latam LOTEM, ewentualnie Pendolino jeżdżę. Naprawdę jestem zdania, że sobie można podróż zaplanować taniej. Poza tym uważam, że taka taksówka to rozrzutność jest.

donmateo

Postautor: donmateo » 07 sie 2017 15:39

figleqq pisze:Ja latam LOTEM, ewentualnie Pendolino jeżdżę. Naprawdę jestem zdania, że sobie można podróż zaplanować taniej. Poza tym uważam, że taka taksówka to rozrzutność jest.

Jasne. Każdy ma to tego prawo i wybiera to, co dla jego biznesu jest najlepsze. W naszym przypadku Call&Fly jest dobrym rozwiązaniem, bo oferują loty pozarozkładowe, tzn. na indywidualne zamówienie.

darekmroczek

Postautor: darekmroczek » 07 sie 2017 20:50

Zgadzam się. Też dla mnie jest ważne to, że oni organizują loty na zamówienie. W naszej firmie akurat taksówka powietrzna jest bardzo często wykorzystywana – z racji pełnionych funkcji przez niektóre osoby. Plusy? Wylot w 2 godziny, indywidualny charakter lotu, krótsza odprawa, a z lotnisk niekontrolowanych BRAK odprawy. W LOT tego nie ma.

figleqq

Postautor: figleqq » 07 sie 2017 21:45

I to jest powód, żeby z air taxi korzystać?

darekmroczek

Postautor: darekmroczek » 07 sie 2017 22:47

figleqq pisze:I to jest powód, żeby z air taxi korzystać?

To, z jakiego środka transportu się korzysta zależy od profilu działalności firmy. Na pewno usługi „na zamówienie” są moim zdaniem (jako osoby odpowiedzialnej za organizowanie podróży służbowych” lepsze. Dla kogoś, kto lata sporadycznie oczywiście LOT jest okej. My preferujemy Call&Fly.

konieczko

Postautor: konieczko » 03 wrz 2017 23:41

Też jestem zdania, że air taki (Call&Fly) jest lepsze. Główny powód? Pozaroskładowe loty oczywiście. Przy niespodziewanych spotkaniach biznesowych to ma zasadnicze znaczenie.

donmateo

Postautor: donmateo » 04 wrz 2017 23:34

Generalnie właśnie jest tak: LOT – loty rozkładowe, sztywny harmonogram, długa odprawa itd. Lot czarterowy-prywatny – lot pozaroskładowy, indywidualny charakter. Moim zdaniem w ogromnej większości przypadków lot z Call&Fly jest praktyczniejszy.