druk w firmie, jak oszczędzać ?

popi6

druk w firmie, jak oszczędzać ?

Postautor: popi6 » 19 cze 2017 14:17

Moja praca wymaga ode mnie przygotowywania oraz wydruku dużej ilości dokumentów. Posiadam drukarkę laserową i dotychczas korzystałem tylko z oryginalnych tonerów. Chciałbym jednak obniżyć koszty korzystania z drukarki laserowej. Słyszałem, że zamienniki potrafią drukować z równie dobrą jakością co tonery oryginalne. Znajomy polecił mi poczytać o oszczędności w drukuhttp://drukwfirmie.pl/4791-grafik-wykorzystanie-drukarek-w-agencjach-reklamowych-czyli-druki-marketingowe i zastanawiam się co wybrać jak mi radzicie ?

aniamusiał

Re: druk w firmie, jak oszczędzać ?

Postautor: aniamusiał » 31 lip 2017 15:56

U nas podobnie jest z kopiowaniem czy skanowaniem dokumentów - musimy nieraz mieć wiele kopii. Takie grubsze tematy - np. dokumenty po kilkaset stron kopiujemy na zewnątrz, mamy zaprzyjaźniony, już od lat, punkt druk ksero Bielany, gdzie zamawiamy takie kopie. Do drukowania materiałów reklamowych również mamy sprawdzoną drukarnię. W firmie robimy tylko niezbędne minimum, aby nie tracić czasu.

DlaBiuraZakupy.pl

Postautor: DlaBiuraZakupy.pl » 23 sie 2017 14:37

Może zakup bardziej wydajnej drukarki będzie odpowiedzią? Polecam zobaczyć też u nas - oferujemy dobrej jakości i tanie materiały biurowe na których można też nieco oszczędzić :)

bizzy

Postautor: bizzy » 28 sie 2017 14:13

My drukujemy w drukarni internetowej LABCREATION, tam zlecamy wszelkie materiały reklamowe drukowane. Paradoksalnie wychodzi nas to naprawdę niedrogo. Materiałów różnego rodzaju potrzebujemy sporo, na pewno drukując we własnym zakresie byłoby to dla nas dużo bardziej kosztowne.

Gamya

Postautor: Gamya » 31 sie 2017 09:33

Najlepsza w tym wypadku będzie drukarnia internetowa 24h. Podpisz z jakąś partnerstwo, będziesz brał hurtowo pewne ilości materiału i praktycznie za grosze będą to oni dla ciebie wykonywać. To bardzo tanie rozwiązanie.

zerob

Postautor: zerob » 13 wrz 2017 15:36

Ważne, żeby mieć dobre tonery i tusze. Bez tego nawet najlepsza drukarka sobie nie da rady. Co ciekawe, tusze i tonery wcale nie muszą być drogie, żeby dobrze działały. Zobaczcie choćby ten link, który podałem. Dość spory tam wybór :)
Większość ludzi to idioci, którzy zadają bezsensowne pytania i przejmują się nieważnymi sprawami

elabarbara

Postautor: elabarbara » 19 wrz 2017 11:54

Jeśli się trafi na dobry zamiennik to według mnie jakość jest porównywalna do oryginału, a cena dużo mniejsza, ja zawsze kupuję zamienniki w https://locoprint.pl/ są tanie ale dobre. Jak do tej pory nie miałam problemu z drukarką i drukuje bez problemu na zamiennikach.

KrissCross

Postautor: KrissCross » 20 wrz 2017 12:28

Jeżeli drukujesz w tonacji czarno-białej to laserowa jest opcją najtańszą. Jeżeli jednak w druku przeważają inne kolory to zwykła drukarka atramentowa jest bardziej ekonomiczna. Co do opcji drukarni internetowej, to chyba jednak w opisywanym przypadku mija się to z celem.

specjalista

Postautor: specjalista » 26 wrz 2017 12:33

Najlepiej oszczędzać poprzez dostęp do tanich materiałów papierniczych. Ja mogę wam polecić firmę http://www.papercast.pl, u której można robić zakupy przez Internet. Mają dobre ceny i ciekawą ofertę.

groszeg

Postautor: groszeg » 07 paź 2017 10:28

Zacznijmy od tego, że nie wszystkie zamienniki są warte zaufania. Możemy łatwo popełnić błąd. Jestem wstanie jednak zapewnić, że nie dotyczy to https://inkhouse.pl/materialy,do-hp-col ... -1423.html Można powiedzieć, że te i inne tonery to po prostu klasa sama w sobie.