Oszczędzanie na remoncie?

moneygrabbing

Re: Oszczędzanie na remoncie?

Postautor: moneygrabbing » 15 mar 2017 19:13

Według mnie oszczędzanie na remoncie nie jest dobrym pomysłem. Lepiej wydać więcej i mieć pewność, że remont ten będzie na lata. Są inne dużo lepsze sposoby na oszczędzanie, które nie będą ingerowały w jakość naszego życia. Polecam poczytać o oszczędzaniu i wybrac najlepszą metodę dla siebie
www.moneygrabbing.co.uk - blog opisujący jak oszczędzać oraz jak zarobić
www.polishpower.co.uk/blog - blog dla ludzi przedsiębiorczych

rafal00

Postautor: rafal00 » 16 mar 2017 12:10

Akurat na remoncie nie ma co oszczędzać, bo później możemy nie być zadowoleni z całej realizacji, a dodatkowo pewne elementy na których zaoszczędzimy mogą się szybciej popsuć lub nie działać odpowiednio.

franek8

Postautor: franek8 » 27 mar 2017 15:33

Jeżeli większość rzeczy potrafimy zrobić samemu, to na starcie oszczędzamy spore kwoty. Na wiele sposobów można oszczędzać, nawet przysłowiowo mówiąc "głupimi" żarówkami led'owymi energooszczędnościowymi, jednorazowy koszt, a w szybkim czasie widzisz na rachunku za prąd zmiany na "lepsze"

RobertJez
Kontaktowanie:

Postautor: RobertJez » 12 paź 2017 09:24

Wydaje mi się, że jeśli ktoś chce zrobić generalny remont to nie ma co oszczędzać, bo później to się obróci przeciwko nam. A jeśli tylko taki powierzchowny remont, ogólne pomalowanie ścian itp to nie widzę problemu, 2 lata później przecież można zrobić generalkę i się nie przejmować. O sposobach na oszczędzanie podczas remontu pisali już http://www.banki24.com.pl/ tutaj, więc można sobie zobaczyć.

Ajlar

Postautor: Ajlar » 12 paź 2017 10:24

Ja uważam, że na remoncie nie warto oszczędzać. Wiadomo, że trzeba jakiś limit finansowy ustalić ale weźcie pod uwagę, że remont robi się raz na jakiś czas i to co zrobimy, powinno wystarczyć na parę lat. Ja niedawno robiłam remont generalny łazienki. Całością zajęła się firma Malhaus http://malhaus.pl/ , ja tylko wybrałam materiały. Takie ze średniej półki. Najtańszych nie ma co brać, bo sa po prostu nietrwałe i taka oszczędność to żadna oszczędność, jeśli za rok trzeba naprawiać czy poprawiać to co było już raz zrobione.

Inatka1993

Postautor: Inatka1993 » 13 paź 2017 08:44

Oszczędzanie na remoncie to jedna z najgłupszych opcji, jaką możemy wybrać. Owszem, można spróbować z podłączeniem innego dostawcy prądu, czy też kupować materiały na promocji, ale nie ma co kupować byle czego, żeby tylko było zrobione. o tym trzeba pamiętać. Osobiście uważam, że należy szukać sprawdzonych dostawców i słuchać znajomych. ;) . Ostatnio znalazłam stronkę http://goodwork.com.pl/ i zastanawiam się nad kupnem elementów grzewczych, bo widziałam, że mają dobre opinie. Tak jak już pisałam, należy szukać, a nie kupować w pierwszym napotkanym sklepie, to też swojego rodzaju oszczędność.