Jak skutecznie oszczędzać?

RobertJez
Kontaktowanie:

Re: Jak skutecznie oszczędzać?

Postautor: RobertJez » 31 paź 2017 14:19

Ja sporo zacząłem oszczędzać odkąd nauczyłem się wyciągać wtyczki z gniazdka. Nawet nie wiedziałem, że tyle energii ucieka mi przez palce.

Godlike

Postautor: Godlike » 14 lis 2017 12:24

Przede wszystkim trzeba optymalizować koszty, np. prowadzenia rachunku osobistego. Można w necie przeglądać różnego rodzaju dobre oferty na konta osobiste. Dość ciekawy ranking kont osobistych jest np. tu :)
Należy marzyć bez ustanku. Wkroczyć do świata marzeń i nigdy go nie opuszczać. Żyć marzeniami już do końca

fox89

Postautor: fox89 » 19 lis 2017 14:09

Ja postanowiłam zaoszczędzic na rachunkach za telefon, są teraz fajne oferty jeżeli mamy kilka numerów. Aczkolwiek, pamiętajmy aby elektroniki używaż rozważnie... Jeśli zależy nam na naszym stanie zdrowia warto podczas rozmowy nie przykładać telefonu bezpośrednio do głowy. Odległość, na jakiej powinien się znajdować to około 5-10 centymetrów. Warto o tym pamiętać. Dzięki temu pole elektromagnetyczne nie będzie silnie na nas oddziaływać. Zresztą polecam artykuł http://www.fragout.pl/jak-bezpiecznie-k ... morkowego/