Oszczędności dla firm

grzesiu

Re: Oszczędności dla firm

Postautor: grzesiu » 27 lis 2018 15:12

gad.gadowski pisze:z tego co wyczytałem na stronie tauronu to można ustalić własny dogodny dla siebie termin tylko nie krótszy niż ten wskazany przez fachowca.

według mnie to bardzo ciekawe rozwiązanie czasami naprawdę człowiek nie ma za bardzo czasu, w wiadomo naprawa awarii też trochę trwa

szymicz12

Postautor: szymicz12 » 27 lis 2018 15:43

grzesiu pisze:
gad.gadowski pisze:z tego co wyczytałem na stronie tauronu to można ustalić własny dogodny dla siebie termin tylko nie krótszy niż ten wskazany przez fachowca.

według mnie to bardzo ciekawe rozwiązanie czasami naprawdę człowiek nie ma za bardzo czasu, w wiadomo naprawa awarii też trochę trwa

Miałeś kiedyś do czynienia z fachowcami z Tauronu? Możesz coś o nich powiedzieć, albo znasz kogoś, kto miał?

gad.gadowski

Postautor: gad.gadowski » 02 gru 2018 19:49

grzesiu pisze:

niby tak chociaż to oczywiste, że każdemu przedsiębiorcy zależy na jak najszybszym rozwiązaniu awarii bo to przecież straty dla firmy kiedy coś nie działa
szymicz12 pisze:
grzesiu pisze:

Miałeś kiedyś do czynienia z fachowcami z Tauronu? Możesz coś o nich powiedzieć, albo znasz kogoś, kto miał?

mój znajomy miał. Mówił, że bezproblemowo wszystko przebiegło i w ekspresowym tempie. Wiatr uszkodził drzewo obok jego firmy i pechowo dostał po oknach. Szkoda jakoś bardzo duża nie była ale naprawić trzeba było i tak i tak więc skorzystał z pomocy fachowców z taurona

Spalska

Postautor: Spalska » 05 gru 2018 11:19

gad.gadowski pisze:niby tak chociaż to oczywiste, że każdemu przedsiębiorcy zależy na jak najszybszym rozwiązaniu awarii bo to przecież straty dla firmy kiedy coś nie działa

Dokładnie, chyba tylko tauron ma ofertę fachowców, którzy przydają i naprawią awarię. U nikogo innego nie widziałam takiej opcji.

gad.gadowski pisze:mój znajomy miał. Mówił, że bezproblemowo wszystko przebiegło i w ekspresowym tempie. Wiatr uszkodził drzewo obok jego firmy i pechowo dostał po oknach. Szkoda jakoś bardzo duża nie była ale naprawić trzeba było i tak i tak więc skorzystał z pomocy fachowców z taurona

A wiesz może czy szklarz przywiózł swoje okno zapasowe, czy twój kolega musiał je zamawiać na szybko?

szymicz12

Postautor: szymicz12 » 07 gru 2018 16:34

gad.gadowski pisze:
grzesiu pisze:

niby tak chociaż to oczywiste, że każdemu przedsiębiorcy zależy na jak najszybszym rozwiązaniu awarii bo to przecież straty dla firmy kiedy coś nie działa
szymicz12 pisze:
grzesiu pisze:według mnie to bardzo ciekawe rozwiązanie czasami naprawdę człowiek nie ma za bardzo czasu, w wiadomo naprawa awarii też trochę trwa

mój znajomy miał. Mówił, że bezproblemowo wszystko przebiegło i w ekspresowym tempie. Wiatr uszkodził drzewo obok jego firmy i pechowo dostał po oknach. Szkoda jakoś bardzo duża nie była ale naprawić trzeba było i tak i tak więc skorzystał z pomocy fachowców z taurona

Długo czekał na dojazd fachowca? Musiał pokazywać mu jakieś dokumenty, czy wszystko podaje się podczas zgłaszania awarii?

szymicz12

Postautor: szymicz12 » 07 gru 2018 16:36

Spalska pisze:
gad.gadowski pisze:niby tak chociaż to oczywiste, że każdemu przedsiębiorcy zależy na jak najszybszym rozwiązaniu awarii bo to przecież straty dla firmy kiedy coś nie działa

Dokładnie, chyba tylko tauron ma ofertę fachowców, którzy przydają i naprawią awarię. U nikogo innego nie widziałam takiej opcji.

gad.gadowski pisze:mój znajomy miał. Mówił, że bezproblemowo wszystko przebiegło i w ekspresowym tempie. Wiatr uszkodził drzewo obok jego firmy i pechowo dostał po oknach. Szkoda jakoś bardzo duża nie była ale naprawić trzeba było i tak i tak więc skorzystał z pomocy fachowców z taurona

A wiesz może czy szklarz przywiózł swoje okno zapasowe, czy twój kolega musiał je zamawiać na szybko?

Właśnie. Ta taryfa obejmuję tylko cenę samej naprawy, czyli pracy fachowca, czy też cenę części? I jeśli też części to fachowiec sam ocenia, co jest potrzebne?

Spalska

Postautor: Spalska » 09 gru 2018 20:06

szymicz12 pisze:Właśnie. Ta taryfa obejmuję tylko cenę samej naprawy, czyli pracy fachowca, czy też cenę części? I jeśli też części to fachowiec sam ocenia, co jest potrzebne?

Wydaje mi się,że wszystko obejmuje. masz na to odpowiednią kwotę przeznaczoną, 500zł na jednorazowe naprawy i w sumie 3000 :)

@szymicz12 a wiesz może czy na pomoc fachowców można liczyc zanim otrzymamy 1 fakturę ?

szymicz12

Postautor: szymicz12 » 11 gru 2018 15:37

@Spalska a co jak już się wykorzystamy tą kwotę? Nie będziemy mogli korzystać z pomocy fachowców?
@Spalska szczerze nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że jak najbardziej, w końcu już wtedy jesteśmy ich klientem ;)

Spalska

Postautor: Spalska » 12 gru 2018 16:34

szymicz12 pisze:@Spalska a co jak już się wykorzystamy tą kwotę? Nie będziemy mogli korzystać z pomocy fachowców?

Oj tego to nie wiem bo jeszcze nie miałam takiej sytuacji, ale myślę że jeżeli zaplacisz za fachwca, to nie powinno byc problemu z jego usługa.

szymicz12 pisze:@Spalska szczerze nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że jak najbardziej, w końcu już wtedy jesteśmy ich klientem ;)

Racja, ma to sens :D Bo ze wszystkicj udogodnien zapewne mozemy korzystac od założenia umowy u nich a nie od faktury .

skoczylas

Postautor: skoczylas » 13 gru 2018 20:03

Dobrym elementem, na którym można sporo zaoszczędzić jest oprogramowanie do faktur, oraz rozliczania pracowników z czasu. Zamiast zlecania tego innym firmom, możemy sami to robić. Polecam oprogramowanie firmy https://www.reset2.pl/. Zawsze na wysokim poziomie, kontakt z klientem na plus i przede wszystkim jakość ;) Pozdrawiam!