Jak oszczędzać na telefonie czas i pieniądze ?? !!

doradcabiznesowy

Jak oszczędzać na telefonie czas i pieniądze ?? !!

Postautor: doradcabiznesowy » 25 paź 2015 20:59

Witam,
Jestem Doradcą Biznesowym jednej z liczących się na Polskim rynku sieci telefonii komórkowej.
Zajmuję się obsługą sprzedażową i posprzedażową klientów biznesowych, czyli osób, które posiada telefon(y) i internet na firmę, z Trójmiasta.
Niestety niewiele osób wie o tym, że są takie osoby jak ja i korzystają z usług punktów stacjonarnych, które niestety posiadają standardową ofertę abonamentów.
Jako Doradca Biznesowy mam możliwość przedstawienia specjalnej oferty, która jest dostępna jedynie u Doradców, i która przynosi większe oszczędności w firmie.
Dodatkowo podpisując umowę z Doradcą Biznesowym, otrzymują Państwo możliwość współpracy z dedykowaną osobą, która zajmie się wszystkimi sprawami związanymi
z telefonią komórkową w Państwa firmie.
Ze względu na fakt, że nie ma to być reklama danej sieci komórkowej, lecz propozycja możliwości skorzystania z moich usług, dlatego też nie podałem o jaką sieć komórkową chodzi.
Zapraszam wszystkie osoby z Trójmiasta, które prowadzą firmę, i chciałyby aby przedstawić im propozycję/ofertę abonamentów oraz te, które nie mają czasu na sprawy związane z telefonami czy internetem w swojej firmie, ale chciałyby korzystać z najlepszej dostępnej oferty, do kontaktu mailowego.
Niestety ze względu na fakt, że moja praca ma charakter mobilny, tzn. wszystkie formalności załatwiane są w Państwa firmie, zajmuję się tylko firmami z Trójmiasta i okolic.

Zapraszam do współpracy
Przemysław Doradca Biznesowy

przemyslaw.doradcabiznesowy@wp.pl

Wsaker
Kontaktowanie:

Re: Jak oszczędzać na telefonie czas i pieniądze ?? !!

Postautor: Wsaker » 26 paź 2015 15:56

Każdy operator sieci komórkowych ma oferty dla firm. Wielu operatorów proponuje swoim wieloletnim pracownikom duże rabaty.

doradcabiznesowy

Re: Jak oszczędzać na telefonie czas i pieniądze ?? !!

Postautor: doradcabiznesowy » 26 paź 2015 16:56

Wiem, że każdy operator ma ofertę dla firm, ale chodzi o to, że Doradca Biznesowy może przygotować dla firmy korzystniejszą ofertę niż ta, która jest dostępna standardowo.
Chodzi o to, że wiele osób korzysta ze standardowej oferty dla firm, ponieważ nie wiedzą, że istnieje ktoś taki jak Doradca Biznesowy, który posiada dużo lepszą ofertę w porównaniu ze stacjonarnym salonem operatorów komórkowych.
Dodatkowo jest to rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na to, aby tracić czas na bieganie po salonach i proszenie się o jakiekolwiek rabaty.