Wyjazd zagraniczny

Natalia Walczak

Wyjazd zagraniczny

Postautor: Natalia Walczak » 02 lis 2017 16:19

Czy oszczędzacie na takich wyjazdach, czy raczej nie liczycie się z groszem?
Organizujecie sami czy za pośrednictwem biura podróży?

Marcin123

Re: Wyjazd zagraniczny

Postautor: Marcin123 » 02 lis 2017 19:00

Raz na jakiś czas można sobie na cos takiego pozwolic, byleby niezbyt czesto.

maty samochodowe

Duka

Postautor: Duka » 03 lis 2017 13:40

Zwykle w granicach zdrowego rozsądku, staramy się nie przesadzać.
Nie liczymy się z każdym groszem, ale też nie kupujemy zbędnych pamiątek na przykład.
W tym roku planujemy Gran Canarię: http://eximtours.pl/nasze-kierunki/69/h ... an-canaria ,
myślimy o wyjeździe zorganizowanym przez biuro, bo nie mamy za dużo czasu na samodzielnie planowanie.
Czy przy wyborze biura kierujecie się wyłącznie ceną oferty, czy też inne rzeczy są ważne? Na co zwracacie uwagę?

Anka25

Postautor: Anka25 » 08 mar 2018 15:48

Wyjazdy zagraniczne sprawiają mi dużą frajdę i możliwość poznawania nowych zakątków świata. Finanse nie stanowią problemu ponieważ jakiś czas temu znalazłam fajne warszawskie biuro podróży Wytwórnię Wypraw. Biuro to ma różnorodną ofertę wyjazdów w dobrych cenach. Dzięki im mogę jeździć często. Już w kwietniu ruszam z nimi do Maroka w poszukiwaniu lata. Tęsknię za słoniem jak również jestem ciekawa tego malowniczego kraju.

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 25 lip 2018 11:45

Ukraina. Pomidory mrozone 1 zl/kg, pakowane w kartony po 10kg krojone plastry pomidora. Dystrybucja produktow spozywczych. Nawiazemy wspolprace z producentami, dostawcami mrozonej zywnosci oraz szeroko pojetej gastronomii. Gotowe dania, polprodukty, frytki, warzywa, owoce, musy, kompoty, produkty wysokoprzetworzone, fast foodowe. Zajmujemy sie dystrybucja wszelkiego rodzaju mrozonych produktow spozywczych do restauracji, barow, sklepow, punktow typu fast food. Do zaoferowania podduszone, obgotowane, surowe grzyby mrozone, mieszanki owocowe, jagody, maliny, przetwory wlasnej produkcji. Horeca w kuwetach, opakowaniach gastronomicznych. W scislej czolowce producentow zapewniamy pelne zaopatrzenie, powierzchnia chlodniczo-mroznicza na tysiace miejsc paletowych. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

rava34

Postautor: rava34 » 29 lip 2018 17:04

Ja jak jestem za granicą na wakacjach to staram się nie oszczędzac! rozpatruję to w ten sposób, że to moj czas na relaks, odpoczynek i szaleństwa, więc nie ma sensu sie ograniczać:) Oczywiscie ważne, aby zachować przy tym jednak jakiś zdrowy rozsądek ;) Jak zawsze