oszczędzanie na komórkach

kowal

oszczędzanie na komórkach

Postautor: kowal » 21 lip 2009 13:48

Jest to jedna z metod, wybór dobrej taryfy może przynieść znaczące oszczędności, niski abonament i korzystna oferta dopasowana do potrzeb firmy mogą znacząco obniżyć wydatki. Macie może jakieś ciekawe rozwiązania telekomunikacyjne które wam przyniosły oszczędności? albo zwyczajnie uważacie że się opłacają?

www.prosperit.pl

Re: oszczędzanie na komórkach

Postautor: www.prosperit.pl » 23 lip 2009 16:23

Hej,
polecam używanie VOIP (Voice Over IP) szczególnie jeżeli charakter pracy na to pozwala (stacjonarne urzędowanie). Obecnie jest cała masa ofert, który pozwalają na ogromne możliwości oszczędzania. Zaczynając od Skype (który wcale nie jest najtańszy), a kończąc na wielu mniejszych operatorach. W googlach wystarczy wpisać "voip".

Jedna uwaga! Proponuję dokładnie sprawdzić uwarunkowania techniczne takiego rozwiązania. Wymagane jest stabilne łącze.

kowal

Postautor: kowal » 24 lip 2009 14:04

Zgadzam się , Voip jako telefonia stacjonarna to duża oszczędność, telefonia internetowa rozwija się w bardzo szybkim tempie, a co jeśli chodzi o rynek mobilnej telefonii?

martyna

Postautor: martyna » 13 sie 2009 12:32

Po pierwsze najtańszy kredyt. to przynosi wielkie oszczędności w skali miesiąca. Pozatym internet. Jest teraz tyle ofert na rynku, że jest w czym wybierać.

jozek45

Postautor: jozek45 » 23 maja 2012 21:13

no ja będę musiał coś zrobić, bo kurcze teraz wychodzi mi około 300 zł, muszę coś poszperać w tych ofertach, kurde bo tyle co oszczędzam i wpłacam na lokatę w Skoku Wołomin to jak na razie za mało, te pieniądze z telefonu już by podwoiły stawkę mojej wpłaty na lokatę oszczędzająca

marie

Postautor: marie » 18 lip 2013 07:47

PRACASTALA.PL pisze:Witam.

Teraz konkurencja jest duża.
DUŻO OBIECUJA A POTEM MAŁO DAJĄ BO DARMOWE MINUTY TO NIE WSZYSTKO.
Proponuje poczekać jeszcze ,podobno wchodzi nowy operator.

Pozdrawiam
PRACASTALA.PL

Fakt, zazwyczaj obietnice są znacznie większe niż późniejsze efekty. Jeśli chodzi o komórki, to cóż... trzeba samemu przejrzeć wszystkie oferty, zresztą to się tak szybko zmienia...

Laserwash.pl

Postautor: Laserwash.pl » 07 sie 2013 16:25

To akurat się zgadza,jednak jeżeli wszyscy mamy komórki z tej samej sieci,wówczas nie ma obawy o wyższe koszty,ponieważ często w jej obrębie są darmowe rozmowy i sms-y wiec bezie to opłacalne. Oferty należy monitorować na bieżąco.

adelkaw

Postautor: adelkaw » 09 sie 2013 16:44

Można zaoszczędzić biorąc np. Njumobile. Ja tak zrobiłam i mam najtańszą ofertę.
[url=konsolidacja-kredytow.com]Porównanie kredytów konsolidacyjnych[/url] pozwala szybko wybrać ofertę banku.

FhBluma

Postautor: FhBluma » 21 sie 2013 12:27

To nowy operator i tak do końca nie jestem w stanie mu zaufać,wolę tych którzy są już sprawdzeni na rynku. Teraz T-mobile ma bardzo fajna ofertę skierowaną do przedsiębiorców,warto być na bieżąco.

ewelajna

Postautor: ewelajna » 30 maja 2017 12:16

Teraz można znaleźć mnóstwo łączonych pakietów. Spokojnie dasz radę znaleźć abo na 4 telefony za stówkę.