Odpowiednia lokalizacja

lionstatement

Odpowiednia lokalizacja

Postautor: lionstatement » 25 wrz 2018 13:58

Po założeniu firmy, bardzo ważną kwestią nie odpowiednia lokalizacja, która umożliwi klientowi odnaleźć nas w możliwie najszybszy i najlepszy sposób, dzięki czemu szybko możemy zyskać grono odbiorców naszych produktów. Realnie jednak okazują się bardzo ciężkie i trudno o znalezienie właściwego miejsca, ustalenia ceny najmu, czasu itd... Warto skorzystać wtedy z firmy konsultingowej Lion Statement, która przeprowadzi cały proces poszukiwać odpowiedniego lokalu, negocjowania warunków a także remontu czy wyposażenia, jeśli przyjdzie taka potrzeba. Zapraszam serdecznie www.lionstatement.pl

Angelka22

Re: Odpowiednia lokalizacja

Postautor: Angelka22 » 29 wrz 2018 16:59

Niestety czynsze budynków ulokowanych w centrum są najwyższe... Dlatego myślę, że lepsza opcją jest biuro na przedmieściach z dobrym dojazdem.

Chriss07

Postautor: Chriss07 » 07 lis 2018 15:09

Niewątpliwie odpowiednia lokalizacja jest bardzo ważna, ale w przypadku, gdy prowadzimy działaność usługową nie możemy zapominać o odpowiednim oznakowaniu takiego biura. Doskonałym pomysłem będzie montaż reklamy świetlnej. Reklama świetlna LED to przede wszystkim doskonała widoczność tuz po zmroku.

icon

Postautor: icon » 19 lis 2018 15:44

No ja sama się zastanawiam czy lokalizacja biura ma jakies większe znaczenie. Chcę wynająć powierzchnie biurową i nawet sprawdzam ogłoszenia na https://biura.online/, ale sama już nie wiem na co zwrócić uwagę. Czy może ktoś coś podpowie.