jakie biurko do biura ?

popi6

jakie biurko do biura ?

Postautor: popi6 » 21 sie 2017 15:35

Witajcie! Planuję zakup biurek do mojego biura , ale nie bardzo wiem jakie wybrać najlepiej . Chciałabym zainwestować w taki sprzęcik by dobrze się pracowało i wygodnie siedziało pracownikom przez te wszystkie godziny pracy. Znalazłam bardzo fajne biurko elevogrande z elektryczną regulacją wysokości, wydaje mi się to bardzo sensowne . Jak uważacie ?

bizzy

Re: jakie biurko do biura ?

Postautor: bizzy » 28 sie 2017 14:26

My kupowaliśmy meble do biura w salonie 10office w Warszawie - mają naprawdę duży wybór mebli biurowych, można też znaleźć rozwiązania w ekonomicznym wydaniu, my np. zakupiliśmy meble Alaska, które były stosunkowo tanie, a jakościowo naprawdę dają radę, są wygodne i solidne :)

weronikaosa

Postautor: weronikaosa » 18 wrz 2017 09:58

Niedawno urządzałam swoje biuro w domu i długo szukałam biurka. Dla mnie jakość była najważniejsza, bo wiedziałam, że kupuję je na lata i chciałam, aby długo wytrzymało. Zdecydowałam się na biurko skandynawskie http://takemehome.pl/sklep/245-biurko-skandynawskie-kai.html, które idealnie pasuje do wnętrza mojego mieszkania i jednocześnie jest bardzo piękne. Biurko jest szerokie, mieszczą się na nim wszystkie najważniejsze rzeczy i jest bardzo praktyczne. Jestem z niego bardzo zadowolona. :)

elabarbara

Postautor: elabarbara » 26 wrz 2017 13:06

Kiedy poszukiwałam własnie takich idealnych rozwiązań dla swojego domowego biura znalazłam je na stronie http://www.biuroimeble.com.pl/ Tutaj na prawdę macie bardzo duży wybór różnych mebli i foteli do biura. Już co drugi klient pyta mnie o te meble wszystkim się podobają także polecam.

łucja31

Postautor: łucja31 » 01 paź 2017 17:20

bizzy pisze:My kupowaliśmy meble do biura w salonie 10office w Warszawie - mają naprawdę duży wybór mebli biurowych, można też znaleźć rozwiązania w ekonomicznym wydaniu, my np. zakupiliśmy meble Alaska, które były stosunkowo tanie, a jakościowo naprawdę dają radę, są wygodne i solidne :)

Znam ten system :) Meble solidne, praktyczne, wygodne, a w bardzo dobrej cenie. Świetnie się sprawdzają na co dzień, zdecydowanie polecam :)

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 02 paź 2017 11:49

Ukraina. Galerii z rekodzielem. Wyroby z debu, lipy, orzecha. Rekodzielo drewniane regionalne. Przedmioty artystyczne malowane, rzezbione recznie. Cos oryginalnego: przyborniki na biurko, osobiste suweniry, breloki, grafiki, zabawki. Pamiatki, rekodzielo z masywnego drewna. Zajmujemy sie produkcja szerokiej gamy wyrobow z drewna, robionych przez mistrzow ludowego i artystycznego rekodziela. Rzezbione z debu, lipy, orzecha. Malowane recznie obrazy, gadzety, upominki. Drewniane prezenty na rozne okazje, bizuteria ludowa. Zegary, medaliony 3D, figurki ozdobione krystalami Swarovskiego. Prowadzimy siec handlowa, sklepy w ktorych sprzedajemy nasze wyroby. Ekologiczne materialy, wysoka jakosc, efektowny wyglad. Fascynacja drewnem oraz tradycyjnymi metodami jego obrobki widoczna jest w wiele formach. Galerii z rekodzielem. Przy zakupach hurtowych, ceny do negocjacji. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

bees87

Postautor: bees87 » 30 paź 2017 16:21

No na pewno warto zainwestować w ergonomiczne i nowoczesne biurka, które się świetnie sprawdzą w codziennej pracy :) Grunt to wygoda, prawda? :)

randall

Postautor: randall » 14 lis 2017 14:53

Biurka przede wszystkim muszą być ergonomiczne! W końcu ludzie spędzają przy nich kilka czy nawet kilkanaście godzin dziennie więc powinny być odpowiednio dopasowane i wygodne. Dobrym rozwiązaniem jest zakup regulowanych stelaży do biurek np. z mila design bo dzięki temu pracownicy sami będą mogli sobie dopasować pod siebie na jakiej wysokości chcą mieć blat. Uwierz mi, to robi naprawdę różnicę jeśli tyle czasu siedzi się za biurkiem. A jak wiadomo – zadowolony pracownik to dobry pracownik ;) u nas takie rozwiązanie bardzo dobrze się sprawdza.