pomoc informatyczna

popi6

pomoc informatyczna

Postautor: popi6 » 20 cze 2017 18:07

Witajcie! Prowadzę sklep internetowy i mam problemy z połączeniem się ze sklepem oraz mam zastrzeżenia co do funkcjonowania stronki. Chciałabym aby ktoś kto się zna na tym zerknął na to i usprawnił jego działanie, poprawił wszelkie błędy. Słyszałam że bardzo profesjonalne usługi pełni firma http://www.houstonmamyproblem.pl/ Ktoś korzystał z ich usług? Ponoć są bardzo skuteczni i szybko działają :)

bergi

Re: pomoc informatyczna

Postautor: bergi » 28 cze 2017 15:56

Najlepiej sprawdzi się w takiej sytuacji outsourcing IT, my w tym zakresie korzystamy z usług firmy Inventon. To duża pomoc i ułatwienie, a także oszczędność dla naszej firmy :) Z współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, polecam :)

Antoś

Postautor: Antoś » 19 lip 2017 14:00

Jeśli ktoś z Was chciałby skorzystać z firmy outsourcingowej IT, to z Gdańska ekipa https://retesly.pl/outsourcing-it/ na pewno da radę. W branży są już kilka dobrych lat, więc znają się na rzeczy. Zabezpieczenie informatyczne w firmach to na pewno ważny element i moim zdaniem niezbędny do prawidłowego funkcjonowania komputerów. Każdy przecież powinien być przeczyszczony raz na min. 2 lata żeby zachował swoją temperaturę oraz wydajność.

mark

Postautor: mark » 26 lip 2017 12:56

Mogę polecić outsourcing it we Wrocławiu z Itbce.com. Firma z bogatą tradycją i doświadczonymi programistami, która dostarcza oprogramowanie dostosowane do potrzeb.

bizzy

Postautor: bizzy » 28 sie 2017 14:28

bergi pisze:Najlepiej sprawdzi się w takiej sytuacji outsourcing IT, my w tym zakresie korzystamy z usług firmy Inventon. To duża pomoc i ułatwienie, a także oszczędność dla naszej firmy :) Z współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, polecam :)

Zgadzam się, outsourcing IT to dobre rozwiązanie, u nas też się sprawdza :) Wychodzi to taniej niż IT na etacie, płaci się za pracę wykonaną wtedy, kiedy jest taka potrzeba. My mamy bdb doświadczenia w tym temacie :)

etka

Postautor: etka » 11 wrz 2017 15:09

Outsourcing IT to dobre rozwiązanie zawsze wtedy, gdy jest zasadne. Ofert na rynku jest sporo. Bardziej rozszerzona jest np. tutaj http://www.servus-it.pl. Nie zawsze wdrożenie zewnętrznego wsparcia jest jednak opłacalne bo podstawowe problemy da się rozwiązywać samodzielnie lub po niewielkim szkoleniu.

siko

Postautor: siko » 27 paź 2017 22:20

Według mnie taka pomoc w firmie jest wręcz niezbędna. Wiele osób, które prowadzi firmę od dłuższego czasu doskonale o tym wie. Ja sama szukam teraz it z Wrocławia dla swojej firmy. Dlatego jeżeli polecacie cos konkretnego to mi piszcie. Chętnie przejrzę sobie różne oferty. Może akurat coś znajdę co cenowo będzie mi odpowiadało i spełni moje oczekiwania :)

bees87

Postautor: bees87 » 30 paź 2017 16:15

bergi pisze:Najlepiej sprawdzi się w takiej sytuacji outsourcing IT, my w tym zakresie korzystamy z usług firmy Inventon. To duża pomoc i ułatwienie, a także oszczędność dla naszej firmy :) Z współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, polecam :)

U nas też świetnie sprawdza się outsourcing IT. Bergi ma rację, to jest oszczędność na wielu płaszczyznach, głównie finansowa, ale też w ramach wewnętrznych procesów w firmie. Zdecydowanie polecam takie rozwiązanie!