Meble do biura

biza

Re: Meble do biura

Postautor: biza » 06 cze 2018 21:37

A co powiesz na Dąb sonoma? My mamy takie meble w biurze, naprawdę fajna jakość. Być może nie są super nowoczesne ale tak do biura pasują jak ulał. W jednej z firm, w której pracowałam mieli wszystkie metalowe meble, według mnie też ciekawe rozwiązanie. Na pewno tańsze od dębowych mebli. ;)

jordan2002

Postautor: jordan2002 » 21 cze 2018 10:29

Meble zamówiliśmy bardzo fajne, jednakże ich złożenie okazało się dla nas nie lada wyzwaniem. Aby nie tracić więcej czasu, nawiązaliśmy współpracę z http://www.fixall24.pl/ - natychmiast podjęli się złożenia za nas mebli. Skutecznie i solidnie wykonali swoją pracę, a my jako pracownicy możemy w końcu użytkować nowiutkie meble. :)

biankamrowka

Postautor: biankamrowka » 21 cze 2018 13:43

ja meble kupowałam w stacjonarnym sklepie w moim mieście, wolałam na żywo ocenić ich wygląd oraz wytrzymałość

Pat.Wocial

Postautor: Pat.Wocial » 13 lip 2018 15:45

Poleciłabym własny projekt, kontakt ze stolarzem i kreatywność :) W biurze w którym pracuje takie rozwiązanie było najlepszym pomysłem. Funkcjonalne i nowoczesne, wydatek duży ale myślę, że inwestycja na dłuuuuugo ;) ;)

łomen9

Postautor: łomen9 » 17 lip 2018 15:19

Mnostwo jest modeli takich mebli biurowych. Warto dobrze je dopasowac sobie do swojego. Mozna w wielu sklepach je kupic. Taki meblowiec.pl jest jedna z opcji. Znajdziemy meble w roznych kolorach i ksztaltach. Teraz sa modne bardzo rozne.

Vindi

Postautor: Vindi » 21 lip 2018 12:38

Ładne biureczka widziałam na stronie sklepu https://www.dkwadrat.pl/ Mysle, że z powodzeniem mozna by je wstawic do biura, ale raczej do mniejszych pomieszczeń. Biurka sa tak ciekawe, że w duzych pomieszczeniach straciłyby swój urok. Powinny byc ładnie wyeksponowane.

TuiTam

Postautor: TuiTam » 24 lip 2018 11:43

Prostym ale przydatnym rozwiązaniem w pracy typowo biurkowej jest stelaż. Ja mam elektryczny Flyingdesk marki Sulmet i radzi sobie świetnie. Mogę sobie sterować wysokością blatu dzięki temu. Mechanizm jest elektryczny także obsługuje się to wszystko panelem albo bezprzewodowo przez aplikację na telefonie i też ładnie to współpracuje.

Kanto88

Postautor: Kanto88 » 24 lip 2018 11:52

Konrad112017 pisze:Witam wszystkich serdecznie. Poszukuje nowych i designerskich do swojego biura. Gdzie mogę takich szukać? Pozdrawiam :)

Wszystko zależy od biura, od układu pomieszczeń i takich tam… Natomiast taka rada – kupując meble warto przynajmniej kilka z nich przynajmniej częściowo rozważyć pod kątem tego, czy nie można przypadkiem zainstalować w nich takiego urządzenia jak to https://spy-center.pl/modul-kamery-ip-c ... p-348.html , (a w „dizajnerskich: z reguły właśnie łatwiej) żeby zwiększyć standard bezpieczeństwa w biurze – takich gadżetów nigdy za wiele, gdy chodzi o ochronę firmy. No i oczywiście ustawić te meble potem tak, by nasza „niespodzianka” miała jak najszerszy kąt widzenia.

Poleczka.M

Postautor: Poleczka.M » 24 lip 2018 15:36

Jeżeli szukasz mebli na zamówienie do biura lub meble specjalistyczna na przykład meble laboratoryjne to zgłoś się do firmy DCD LAB! z miejscowości Stęszew i będziesz miał pewność , że nie zamówisz przysłowiowego kota w worku.