Strona 1 z 3

Reomnt biura

: 26 mar 2018 20:47
autor: McAlfik
Hej!
Prowadzę firmę w Warszawie i właśnie przeprowadzam remont. Słyszałem, że ostatnio modne jest wykańczanie ścian zwykłym betonem- dla 'klimatu'. Znalazłem ofertę betonu architektonicznego - fajne kształty i formy http://www.elblag.net/img/artykuly/1690 ... kola_1.jpg , ale mam pytanie- co sądzicie o takim stylu? I czy ktoś, kto miał do czynienia z tym materiałem mógłby mi poradzić jak z wytrzymałością i utrzymaniem w czystości?
Pozdrawiam!

Re: Reomnt biura

: 12 kwie 2018 11:45
autor: malwina
Niedawno remontowałam biuro i faktycznie mam beton ozdobny i super wygląda. Jednak najbardziej zadowolona jestem z tego, że zdecydowałam się na spaceplan http://janderkabza.pl/oferta/spaceplan/. Każdy metr kwadratowy jest bardzo dobrze zorganizowany. Ogólnie efekt końcowy spełnił moje oczekiwania i nawet klienci i pracownicy często chwalą wystrój.

Re: Reomnt biura

: 16 kwie 2018 10:34
autor: Maciej210
Wykańczanie ścian modnym betonem to według mnie duże koszta, a nie ma sensu wydawać pieniędzy na ściany które i tak zostaną pokryte farbą. Ściany oraz sufit można pomalować farbą, która wyróżni się kolorem i nada świeżych barw w pomieszczeniu. Korzystałem z oferty
http://www.pwmig.com/oferta/remonty-mie ... 3%B3w.html wykonali dla mnie solidnie i szybko remont podłogi oraz malowanie ścian mojego biura w Warszawie, a w dodatku ocenili, co mogłoby się znaleźć w innych częściach biura, w ten o to sposób dowiedziałem się, jakie meble warto wstawić, wskazali mi, że obecną wykładzinę jak i oświetlenie można zastąpić czymś ciekawszym i lepiej dopasowaną kolorystyką do ścian.

Re: Reomnt biura

: 18 kwie 2018 13:10
autor: łomen9
Warto co jakiś czas zrobić taki gruntowny remont, pozmieniać coś. Można też zmienić kolory w biurze. Na pewno do takiego remontu przyda się dobry sprzęt http://www.krause-systems.pl/ Często robicie sobie remonty w firmach?

Re: Reomnt biura

: 10 maja 2018 14:25
autor: giwea
To u mnie w biurze postawili na szklane ścianki działowe i powiem Wam, że fantastycznie się prezentują :D

O wadach i zaletach tego rozwiązania możecie poczytać m.in. tu: http://esglas.pl/szklane-scianki-dzialo ... -i-zalety/

Re: Reomnt biura

: 31 maja 2018 21:38
autor: Andrut
Nie ma co wymyślać, normalna farba w ciekawych kolorach będzie równie dobra a jej położenie mniej pracochłonne. W palecie dulux kolory świata jest mnóstwo kilkanaście odcieni szarości, można spokojnie dobrać "betonowy" i tanim kosztem będzie podobnie wyglądać. A użytkować o wiele prościej, w końcu to farba plamoodporna.

Re: Reomnt biura

: 05 cze 2018 13:22
autor: Kanto88
Decydując się na remont, przemyśl kwestię zadbania o swoich pracowników, stawiając automat ze zdrową żywnością. Świetną ofertę możesz znaleźć w sklepie internetowym z bakaliami https://ebakalland.pl/vending.html U mnie w firmie od niedawna stoi tego typu urządzenie. Bardzo dużo pracowników korzysta z niego podczas przerwy, co nie tylko podnosi ich zadowolenie i komfort, ale docelowo może przynieść wyższą efektywność pracy, gdyż zdrowe odżywanie poprawia koncentrację oraz daje więcej energii. Rozważ takie rozwiązanie, bo moim zdaniem jest warte uwagi.

Re: Reomnt biura

: 07 cze 2018 21:34
autor: ramba33
Czytałem jakiś czas temu na temat Polskich Norm i wymogów, które należy spełnić tworząc dane miejsce pracy. Nawet nie wiedziałem, że tak ważnym elementem są pomiary oświetlenia które warunkują komfort i efektywność pracy. Podobno można zlecić badanie natężenia światła w miejscu pracy firmom zajmującym się elektryką i energetyką.

Re: Reomnt biura

: 22 cze 2018 11:15
autor: Kropel
Myślę, że interesującym rozwiązaniem są naklejki na szyby: http://naklejkomania.eu/627-naklejki-na-szyby. Można dzięki nim zapewnić w swoim biurze intymność pracownikom, a do tego świetnie wyglądają.

Re: Reomnt biura

: 27 cze 2018 12:50
autor: Kanto88
Nowy wygląd biura, to zawsze przyjemny widok. Twoi pracownicy mogą mieć wtedy wrażenie, jakby zmienili otoczenie, dzięki czemu wydajność pracy może znacznie wzrosnąć. Osobiście jednak nie jestem zwolennikiem kosztownych remontów. Jakiś czas temu również zastanawiałem się nad odświeżeniem lokalu, jednak postanowiłem całkowicie zmienić lokalizację na bardziej nowoczesną.
Bardzo dobrą ofertę znalazłem na portalu - http://www.officemap.pl/ dzięki zamieszczonym tam ogłoszeniom, bez problemu znalazłem bardzo atrakcyjną ofertę w idealnej dla mnie lokalizacji.