Strona 1 z 2

Jaki laptop do biura?

: 06 cze 2018 11:09
autor: XXXYYY
Jaki laptopy macie w swoich biurach? Szukam czegoś niezawodnego, a zarazem w miarę taniego.
Sporo osób polecało mi https://www.chillblast.com/ laptopy i sprzęt komputerowy z tego sklepu jest niemalże niezniszczalny, idealnie nadaje się do biura jak i domu bardzo wydajny.

Re: Jaki laptop do biura?

: 11 cze 2018 10:47
autor: Biznesowy
Ja teraz będę kupował nowy komputer do biura, ze względu na wiek mojego :) Od zawsze na zawsze będę wierny lenovo :) są niezawodne, teraz znalazłem fajna ofertę z tym producentem https://leasinglaptopa.pl/Lenovo_Ideapa ... c0601da735 i Chyba zdecyduję sie na leasing :) wrzucę wszystko w koszty i nawet nie poczuję :)

Re: Jaki laptop do biura?

: 18 cze 2018 13:58
autor: czaykowsky88
Może warto wejść na stronę tego sklepu esus ze szczecina. Oferta tego klepu skierowana jest głównie do firm ale też do osób indywidualnych. W tym sklepie można kupić miedzy innymi pamieć ram, dyski, procesory, płyty główne, zasilacze, serwery, kontrolery oraz wszelkiego rodzaju akcesoria.

Re: Jaki laptop do biura?

: 21 cze 2018 12:02
autor: orchidea74
Ciężko powiedzieć, jaki laptop będzie najlepszy. Przecież każdy może się zepsuć więc nie ma na to żadnej reguły. Warto mieć namiar na serwis laptopów w częstochowie - dlatego polecam poczytać o usługach serwisu Optima: https://www.optima-md.com/serwis/naprawa-laptopow.html. W razie problemów na pewno chętnie pomogą.

Re: Jaki laptop do biura?

: 26 lip 2018 20:25
autor: KacperR
Jeżeli szukasz dobrej jakości laptopów biznesowych to polecam Ci najpierw poznać szersze spektrum propozycji dostępnych na rynku na przykład za pomocą portalu http://www.wybieramlaptopa.pl/wybor-laptopa/54-biznes gdzie masz pełną listę rankingów oraz recenzji sprzętu w zależności m.in od przeznaczenia, czy zakresu cenowego.

Re: Jaki laptop do biura?

: 31 lip 2018 16:18
autor: qkula
Jeśli nie potraficie się zdecydować na konkretny model laptopa, możecie poczytać porady eksperckie, które znajdziecie na stronie http://www.komputerekspert24.pl/. Moim zdaniem znajdziecie tam odpowiedzi na wiele różnych pytań dotyczących wyboru idealnego laptopa.

Re: Jaki laptop do biura?

: 20 sie 2018 11:17
autor: Mobilator.pl
Dużo w tym przypadku zależy od profilu firmy. Laptop powinien być spersonalizowany. Zajrzyjcie też do nas, chętnie pomożemy w wyborze czegoś dobrego, elektroniką i nie tylko zajmujemy się na co dzień i mamy w tej kwestii niezbędne doświadczenie.

Re: Jaki laptop do biura?

: 04 paź 2018 22:07
autor: Sebastian33
W niektórych przypadkach bardziej opłaci się kupić nowy laptop niż co chwilę naprawiać stary i wydawać na to spore sumy. Jeżeli rzeczywiście się zdecydujesz to polecam poznać dokładniej najnowsze modele dostępne na rynku, aby mieć pewność że podejmujesz odpowiednią decyzję. Pomóc Ci w tym może portal https://www.wybieramlaptopa.pl/ranking- ... h-laptopow gdzie znajdziesz rankingi najlepszych laptopów, dokładne recenzje oraz opisy przygotowane przez specjalistów.

Re: Jaki laptop do biura?

: 20 lis 2018 15:50
autor: 3Dprint.pl
Do biura potrzebny będzie laptop z szybkim dyskiem i mocnym procesorem, aby działał bez żadnych zawieszeń i spowolnień przez długi czas. Obecnie można kupić dobry model za stosunkowo niewielkie pieniądze w internecie.

Re: Jaki laptop do biura?

: 13 gru 2018 11:42
autor: sting
Do biura najlepiej zakupić sprzęt w sklepie który zna się na rzeczy. Ja polecam ten https://itnes.pl/ bo mają szeroką game produktów wraz z potrzebnym oprogramowaniem. Doradzają klientom w wyborze i na pewno wskażą odpowiednie rozwiązanie.