Faktury

MłodyBiznesmen

Faktury

Postautor: MłodyBiznesmen » 20 lis 2018 23:15

Księgowy nie daje mi żyć... Non stop dzwoni i upomina się o zaległe faktury. Wiem, że robi to dla mojego dobra, jednak jest to dość męczące. Nie mam czasu na takie rzeczy i często o tym po prostu zapominam. Zastanawiam się czy nie lepiej byłoby wymienić go na program do fakturowania. Jak myślicie?

Goffka

Re: Faktury

Postautor: Goffka » 21 lis 2018 15:06

Myślę, że to dobry pomysł. Jeśli prowadzisz niewielką działalność, to program do faktur online będzie świetną opcją :) Sama generuje faktury dzięki systemowi z http://szybkafaktura.pl/wystawianie-faktur.php i bardzo sobie chwalę to rozwiązanie. Wystawianie dokumentów sprzedażowych zajmuje mi dosłownie kilka minut a mam pewność, że faktury są zgodne z wszelkimi przepisami. No i wygląda to profesjonalnie :D

DaBo

Postautor: DaBo » 29 lis 2018 16:13

Definitywnie zainwestuj w oprogramowanie do faktur. Wychodzi znacznie taniej i dzięki temu masz zaoszczędzoną większą ilość czasu. Testowałam wiele różnych opcji i zazwyczaj trzeba było instalować program, żeby działał jak należy - na jednym sprzęcie. Według mnie to totalna bzdura. Dlatego aktualnie pozostaje przy BIZIN, bo wystarczy mieć jedynie dostęp do internetu, żeby wystawiać faktury zawsze i wszędzie. Można powiedzieć, że dzięki temu mam całą bazę faktur w kieszeni. Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie. Technika idzie do przodu, więc trzeba korzystać z jej dobrodziejstw.

fiona45

Postautor: fiona45 » 29 lis 2018 19:03

Wiem jedno,że warto czasem mieć kogoś kto zajmuje się takimi sprawami profesjonalnie. ja przyznam, że wiele ciekawych rozwiązań dla firm mają tutaj http://www.strategiedlabiznesu.pl/rozwi ... jej-firmy/ . Czasem my o niektórych metodach nie wiemy. Ciężko jest czasem ogarnąć całą tą mentalność firmową.

MłodyBiznesmen

Postautor: MłodyBiznesmen » 03 gru 2018 14:41

A jak wygląda kwestia bezpieczeństwa? Czy program działający na zasadzie dostępu do internetu jest na tyle solidny, że moje dane nie wyciekną do sieci? Jakie są wymagania sprzętowe takiego oprogramowania? Nie chcę wydawać fortuny na nowe urządzenia.

Macios

Postautor: Macios » 07 gru 2018 19:44

Od kilku miesięcy także korzystam z BIZIN. Bije na głowę inne programy - wiele już przetestowałem. Nie musisz kupować żadnych drogich urządzeń. Wystarczy, że te które masz będą miały dostęp do internetu i aktywną przeglądarkę www. W kwestii bezpieczeństwa to nie masz się o co martwić. Wszystko jest chronione jak należy. 100% gwarancja braku wycieku danych. Z resztą sam sobie o tym poczytaj na https://www.bizin.pl/ .