biuro rachunkowe

Feli.Feli87

Re: biuro rachunkowe

Postautor: Feli.Feli87 » 25 sie 2019 18:47

My wiele razy korzystaliśmy z super biura a Ed-Pro Expert w Szczecinie. Prowadząc firmę wiele razy zmianiałem biura rachunkowe ale w tym biurze obsługa jest na 5+.

Dagmara44

Postautor: Dagmara44 » 27 sie 2019 11:00

Jeżeli ktoś z was jest z okolic Lublina to polecam tylko i wyłącznie biuro na Zamojskiej 8. Biuro oferuję bardzo dogodne ceny i ogólnie lubię do nich chodzić bo jest bardzo sympatycznie.

Baśka74

Postautor: Baśka74 » 29 sie 2019 14:14

Ja współpracuję z biurem księgowym www.atoran.pl. Nie mam żadnych problemów z dokumentacją księgową, jak i kadrową. Usługi są niedrogie w stosunku do jakości oferowanych usług.

Tolak

Postautor: Tolak » 01 wrz 2019 12:27

https://www.adamus.net.pl współpraca bezproblemowa. Prowadzę dwie firmy, więc pracy księgowej przy nich jest dość sporo, a panie świetnie sobie radzą. W razie kłopotów zawsze mam od nich wsparcie

leogalante

Postautor: leogalante » 09 wrz 2019 14:36

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzonym biurem rachunkowym na terenie Szczecina to polecam wam zapoznać się z ofertą http://www.biurorachunkowe-gb.pl Sam korzystam z usług tego biura i mogę powiedzieć że pracują tam profesjonaliści, na których można polegać.

maciejgor

Postautor: maciejgor » 13 wrz 2019 08:56

W zakresie świadczonych usług księgowych wyróżniają się wychodzeniem naprzeciw oczekiwaniom klienta, innowacyjnością, ale także świadomością i odpowiedzialnością społeczną. Biuro rachunkowe https://frux.org.pl może stanowić całkowitą nowość na wydawałoby się znanym już w pełni rynku obsługi księgowej firm i organizacji pozarządowych. Klientom oferują przede wszystkim energię młodej, prężnej firmy, popartą profesjonalizmem i doświadczeniem specjalistów w dziedzinie świadczenia kompleksowych usług księgowych. Zajmują się na przykład prowadzeniem ksiąg handlowych i prowadzeniem ksiąg rachunkowych.

kaktusik

Postautor: kaktusik » 18 wrz 2019 10:16

Ja korzystam z Biura Rachunkowego Marcina Kowalewskiego i uważam, że to bardzo dobrzy specjaliści, którzy znają się na swojej pracy. No i cennik mają rozsądny i nie naciągają na zbędne koszta. Uczciwe podejście.

specjalista

Postautor: specjalista » 19 wrz 2019 12:08

Mi zależało na usługach księgowych jak najwyższej jakości. Dlatego zdecydowałem się na nawiązanie współpracy z biurem biegłego rewidenta http://kbr-ksiega.pl/ Jeżeli mieszkacie w okolicach Katowic, to też polecam wam się z nimi skontaktować.

kaktusik

Postautor: kaktusik » 04 paź 2019 09:54

Mi zależało na znalezieniu kogoś, kto uporządkuje mój bajzel związany z działalnościa, która prowadzę. Mialem niesamowite trudności w uporządkowaniu spraw i nie wiedziałam do kogo zwrócic się o pomoc. W końcu kumpel polecił mi Biuro Rachunkowe Marcin Kowalewski i mówię wam, nie mogłem trafić lepiej. Pomogli mi stanąć na nogi i odciążyć od tych okropnych papierkowych robót ;) A więc i ja polece wam- serio! Bardzo solidnie przykładają się do każdego elementu, więc myślę że zasługują na dobrą renomę. 8-)

dolar11

Postautor: dolar11 » 08 paź 2019 13:10

Zdecydowanie lepiej zostawić to profesjonalistom. Polecam zapoznac się z ofertą księgowość warszawa. Bardzo dobra firma i dużo możliwości współpracy, na pewno warto do nich zajrzeć :)