Zdalna księgowość

Knook

Zdalna księgowość

Postautor: Knook » 19 lis 2014 14:01

Moja firma mieści się w małej miejscowości i na miejscu nie ma dobrego biura rachunkowego, więc zastanawiam się nad opcją księgowości zdalnej. Korzystał ktoś już może z takiego rozwiązania i jest w stanie powiedzieć, czy warto sobie tym głowę zawracać?

Wimen

Re: Zdalna księgowość

Postautor: Wimen » 24 lis 2014 10:44

Bez sensu polecasz komuś biuro księgowe z Jaworzna, a nawet nie wiesz skąd jest osoba zadająca pytanie... Ja osobiście uważam, że księgowość zdalna zdaje świetnie egzamin i nie chodzi tu o żadne programy tylko o normalne biuro księgowe. Osobiście korzystam z Constans, które w ten sposób to właśnie prowadzi. Zawsze wszystko na czas, nie ma problemów z komunikacją, można się doradzić w razie wątpliwości.

Wimen

Postautor: Wimen » 22 paź 2015 16:25

Przemawiają do mnie wszystkie internetowe, mobilne usługi. Najlepszym przykładem jest program bizin.pl czyli prosty w obsłudze program do fakturowania. Zdalna księgowość ma swoje plus i niewiele minusów, ponieważ wszystko da się załatwić przez komputer i jest to duża oszczędność :)

Maciej Maślak

Postautor: Maciej Maślak » 27 sty 2016 10:30

Księgowość zdalną poznałem niedawno, kiedy chciałem zaoszczędzić w firmie. Kolega polecił mi ten sposób, bo sam z niego korzysta. Na początku byłem niechętnie nastawiony, jednak teraz nie wyobrażam sobie prowadzenia firmy bez tego rozwiązania. Szybko moge skonsuultować się z ekspertami w dziedzinie księgowości czy też prawa, mam dostęp do wszystkich dokumentów, moge kontrolwać wpływy i wypływy moich środków. Jestem bardzo zadowolony z usług biurorachunkoweoptima.pl :)

Knook

Postautor: Knook » 29 sty 2016 03:48

Zdalna księgowość to zasadniczo powoli wymóg czasów w jakich żyjemy. U mnie w firmie wystawiania faktur jest obsługiwane przez Bizin, online, za darmo, szybko, łatwo i przyjemnie bez niepotrzebnych procedur i załatwiania każdej faktury za każdym razem przez księgową.

Wimen

Postautor: Wimen » 03 lut 2016 22:36

Przede wszystkim wystawianie faktur online to ułatwienie i dla jednej i drugiej strony ;) Bizin towarzyszy mi w firmowej codzienności od jakiegoś czasu więc doskonale wiem jakim jest ułatwieniem i jak przydatnym narzędziem ;)

Endrian

Postautor: Endrian » 29 lip 2016 12:31

To ja podrzucę jeszcze http://www.firmao.pl Prosty i funkcjonalny system do kompleksowej obsługi firmy, również pod względem księgowości. Na stronie internetowej można założyć sobie darmowe konto do testów.

Rafcio

Postautor: Rafcio » 24 paź 2016 09:28

Księgowość zdalna to bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma się w pobliżu dobrego biura rachunkowego. Wszystkie czynności związane z dostarczaniem dokumentów, ich odbiorem, kontakt z księgową odbywają się przez telefon, Internet czy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zainteresowanych dobrym biurem rachunkowym, świadczącym usługi zdalnie polecam biuro in-nova.pl

pola1234

Postautor: pola1234 » 16 lip 2017 18:44

Moi zdaniem taka zdalna księgowość nie jest dla każdego, o wiele lepiej jest mieć księgową przy sobie. Można np zapewnić jej dobre kursy z zakresu finansów http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista ... -finansowe albo szkolenia komputerowe, które jak wiadomo przydają się jeszcze bardziej. Inwestycja w własnych pracowników najczęściej się zwraca.

Odezi

Postautor: Odezi » 19 lip 2017 11:06

Co ty gadasz za głupoty. Księgowość internetowa nie jest niczym złym a powiedziałbym nawet że ma swoje zalety. Na takich zasadach od kilku lat działam z firmą Tax & Home. Przez cały okres naszej współpracy nie było ani jednego problemu. Kontaktujemy się ze sobą mailowo i telefonicznie. Wszystko zawsze jest dogadane i wykonane na czas tak jak powinno być. Do tego zaoszczędzamy bo nie musimy tworzyć nowego miejsca pracy ;)