Księgowy czy biuro rachunkowe

fara

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe

Postautor: fara » 25 maja 2018 09:50

zdecydowanie biuro rachunkowe :) Jak rozliczałam się samodzielnie kilja razy popełnuiłam bład i potem usiałam tłumaczyć się w US. Powiedziałam nigdy więcej i zaufałam firmie Kasprzyk i Niziołek z Gliwic. Biuro prowadzi ojeciec z córką, działają na rynku już ponad 20 lat. Kompleksowo zajmują się księgowością ( w moim wypadku księga przychodów i rozchodów ).

Mirabel

Postautor: Mirabel » 31 maja 2018 18:32

mandarynka pisze:Owszem, pod warunkiem, że to nie jest księgowość samodzielna, przez udostępniony przez kogoś program. No ja na pewno bym na siebie tej odpowiedzialności nie brała. Księgowość mam w tax care, właściwie online, ale w razie czego mam też kontakt z księgową telefonicznie i w razie potrzeby mogę do niej podjechać osobiście. Dla mnie to opcja idealna.

Ile kosztuje Cię taka przyjemność? Gdzieś słyszałam o TaxCare i przydało by mi się biuro księgowe które prowadziłoby moją ksiegowość bez większego udziału z mojej strony. Ale chciałabym miec nad tym co się dzieje oczywiście stałą kontrole.

dynamical

Postautor: dynamical » 11 cze 2018 11:40

Oczywiście, że biuro rachunkowe! Jeśli ktoś jest z Gliwic to polecam PRI. Biuro rachunkowo - księgowe Maria Milczanowska.

Daniel4321

Postautor: Daniel4321 » 11 cze 2018 15:15

Kancelaria Rachunkowo-Podatkowo K&K www.kancelariapodatkowa.bielsko.pl to zdecydowana grupa profesjonalistów. Do swoich zadań podchodzą z ogromną pasją i zaangażowaniem. Prowadzenie ewidencji VAT, dokumentacja kadrowo-płacowa jak i wiele innych wychodzi im znakomicie!

matelir

Postautor: matelir » 15 cze 2018 12:26

Wszystkim osobom mieszkającym w Poznaniu lub okolicach polecam zgłosić się do biura rachunkowego http://www.mbjbiznes.pl Sam prowadzę niewielką firmę i współpracuję z nimi od dawna, więc mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

TeresaKrolik

Postautor: TeresaKrolik » 18 cze 2018 15:52

Księgowa Piaseczno: http://www.rachunkomania.pl/?s=Ofertadl ... ugiksigowe Ma naprawdę szeroką ofertę usług m. in. prowadzi księgi handlowe. Ja korzystam z usług i jestem zadowolona, polecam!

Gutek89

Postautor: Gutek89 » 19 cze 2018 12:56

Jak ktoś jest ze szczecina i nie ma pomysłu na taką usługe to polecam biuro rachunkowości Ed-Pro Expert z Wielkopolskiej 20/16. Biuro oferuję usługi z zakresu rachunkowości, kadr i płac, doradztwa biznesowego i finansowego. Biuro oferuję również pomoc z zakresu dofinansowania z ue ( pomoc w sporządzeniu wniosku, audyt potrzeb i możliwości skorzystania przez przedsiębiorstwo z dotacji, rozliczenie dotacji, pomoc podczas kontroli ).

Kubajestem85

Postautor: Kubajestem85 » 20 cze 2018 11:14

My korzystamy z biura rachunkowego DAKADOR z Kalisza - bardzo profesjonalna firma godna polecenia. Współpracuje z biurem DAKADOR od dwóch lat i nie miałem sytuacji, żebym nie był nie zadowolony. Biuro zajmie się profesjonalnie rachunkowością i księgowością szeroko rozumianą.

jordan2002

Postautor: jordan2002 » 22 cze 2018 08:35

Ja opieram się na usługach biura rachunkowego www.biurorachunkowelublin.pl . Dzięki nim mam zupełną pewność, że wszelkie, rachunkowe czynności są wykonywane w należyty i profesjonalny sposób. Księgi przychodów i rozchodów są prowadzone w należyty sposób, to samo księgi rachunkowe. Rozliczenia zus także wykonują sprawnie i fachowo. :)

BartGoreczka

Postautor: BartGoreczka » 25 cze 2018 16:15

Zakładając własną działalność zdecydowałem się nawiązać współpracę z biurem rachunkowym i nie żałuję tej decyzji. Wybór padł na biuro Gama Grabowskich. W papierach mam porządek, rozliczenia są na czas a ja niczym sobie głowy nie zaprzątam.