Biuro rachunkowe

Dryzi

Re: Biuro rachunkowe

Postautor: Dryzi » 12 cze 2017 11:27

Witam. Żeby nie tworzyć nowego tematu zapytam tutaj. Poszukuję sprawdzone biuro rachunkowe w Szczecinie. Zależy mi na rzetelności i profesjonalizmie obsługujących mnie osób, zlecenia nie będą należały do najłatwiejszych. Będę wdzięczny za wszystkie propozycje :)

tammam

Postautor: tammam » 13 cze 2017 19:49

Ja mogę polecić to, co sama mam czyli Tax Care. Pomijając niewysoką cenę w abonamencie, mają też opiekę prawną, co w sytuacji "niełatwych zleceń" może być przydatne. Może ich rozważ? :)

skoczylas

Postautor: skoczylas » 19 cze 2017 13:54

Gozdal pisze:Witam. Korzystał ktoś z firmy outsourcingowej przy rozliczaniu pracowników bądź oferującej program do zarządzania produkcją? .

Korzystam z programu do fakturowania Reset2 Mogę poza wystawianiem faktur dokonać szczegółowego rozliczenia. jest też możliwość prowadzenia ewidencji dokumentów.

eri10

Postautor: eri10 » 23 cze 2017 22:17

mi jednak brakuje czasu na samodzielną księgowość... wczesniej jeszcze rzeczywiście jakoś udawało się pogodzić rodzinę z firmą, ale teraz gdy trochę się rozrośliśmy zdecydowanie za dużo tej dokumentacji. Zreszta jak człowiek jest cały czas w podróży to raczej byłoby ciężko pracować w takim trybie. Analiza rynku mi wykazała że naprawde dobra opinia cieszy sie firma macaccounting.pl dlatego też zdecydowałaem się na współpracę. Zresztą nie żałuję tej decyzji, bo jak sie okazało zajmują się nie tylko księgowościa, ale i doradztwem biznesowym. Powierzyłem im całą swoją księgowość i dodatkowe świadczenia. Są bardzo elastyczni i przygotowują oferte pod klienta. Polecam firmę jako dobrego partnera biznesowego

JacekBrzezinski

Postautor: JacekBrzezinski » 02 lip 2017 16:00

Samodzielna księgowość może i jest tańszym rozwiązaniem tylko czy bezpiecznym. Zawsze to po stronie wprowadzającej dane do systemu pozostanie interpretacja przepisów. Biuro Podatkowe jest pod tym względem bardziej bezpieczne. Ja wszelkie podatkowe wątpliwości konsultuję z kancelarią podatkową Kasprzyk i Niziołek z Gliwic. Wolę by to osoby kompetentne i z dużym doświadczeniem prowadziły moje księgi. Lepiej poświęcić swój czas na robienie tego, co przynosi dochód, niż na próbie własnej interpretacji przepisów podatkowych.

Adamila021

Postautor: Adamila021 » 03 lip 2017 08:54

Ja chyba nie podjęłabym się prowadzenia na własną rękę księgowości... Wole bardziej przyłożyć się do prowadzenia biznesu, więcej zarobić i przy okazji dać jeszcze komuś zarobić i mieć święty spokój:P Ja jak szukałam biura rachunkowego to skorzystałam z pomocy strony https://kalkulatordlafirm.pl/. Możecie tam obliczyć koszty wynajęcia biura rachunkowego w waszych miejscowościach, jak również skorzystania z innych wycen firm niezbędnych przy prowadzeniu działalności.

JacekBrzezinski

Postautor: JacekBrzezinski » 03 lip 2017 21:16

@Adamila021 dokładnie tak. Nikt tego nie liczy, ale samodzielne prowadzenie firmy to jednak koszt własnej pracy. A tego nie da się wycenić i wprowadzić do systemu. To też mniej czasu na inne działania, które generują przychód. Zaufałem wspomnianej już wyżej kancelarii podatkowej Kasprzyk i Niziołek z Gliwic i teraz nie muszę się o nic martwić. Jedynie myślę o zadaniach do wykonania, które generują przychód.

zb222
Kontaktowanie:

Postautor: zb222 » 10 lip 2017 14:20

Ze swojej strony mogę polecić BR Consulto . Firma oferuje szeroką obsługę księgową dla JDG oraz spółek. Ceny w porządku.

Phifa

Postautor: Phifa » 13 lip 2017 11:57

Dla mnie już od dłuższego czasu pracuje Biuro Getek. Wykonują dla mnie rozliczanie projektów unijnych. Zawsze wszystko jest zrobione na czas i tak jak powinno być. Przez kilka lat współpracy nie mieli ani jednej wpadki, co dobrze o nich świadczy. Gdybyście byli zainteresowani to polecam, kontakt do nich znajdziecie w necie :)

aleksanderkow94

Postautor: aleksanderkow94 » 15 lip 2017 11:09

Ja całym sercem polecić mogę Pana Jeżaka z Warszawy- zajmuje się moją niewielką firmą już parę lat, i nigdy sprawy księgowości nie były tak poukładane. Cóż, sam nigdy nie miałem do tego drygu ;)
Dla zainteresowanych, polecam zerknąć na jezak warsaw i zapoznać się z jego ofertą.